بهرام افشارزاده : برنامه مربیان داخلی و خارجی را می گیریم/ تصمیم نهایی در جلسه بعدی

بهرام-افشارزاده-برنامه-مربیان-داخلی-و-خارجی-را-می-گیریم-تصمیم-نهایی-در-جلسه-بعدی

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه استقلال گفت : براساس تصمیم هیات مدیره از مربیانی که شرایط حضور در استقلال را دارند برنامه خواهیم گرفت.

به گزاش وب سایت نود و به نقل از مهر، بهرام افشارزاده بعدازظهر امروز پس از نشست اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال به خبرنگاران گفت: تصمیم بر این شد که ما در تعطیلات آینده از کلیه مربیان داخلی و خارجی که مد نظر اعضای هیات مدیره هستند بیوگرافی و شرایط همکاری را دریافت کنیم و پس از اینکه بررسی شد، با توجه به حساسیت کار هیات مدیره آینده تصمیم گیری خواهد کرد. ما فرصتی برای لیگ آینده نداریم و باید تکلیف کادر فنی و مربیان زودتر مشخص شود.

وی افزود: امیدوارم بتوانیم در جلسه آینده بتوانیم تصمیم عقلایی برای نام بزرگ استقلال دفاع کرد. باید از کیان نام باشگاه استقلال دفاع کرد و از پیشینان باشگاه استقلال هم مشورت خواهیم گرفت. قرار شد فهرستی از طلبکاران و بدهی های باشگاه استقلال تهیه شود و توسط آقای سبک دست پرداخت شود.

وی در مورد قطع همکاری با قلعه نویی گفت: چیزی که تصمیم گرفته شد براساس واقعیت بود. هر مربی که برنامه داد و مورد تایید هیات مدیره قرار گرفت می تواند با استقلال همکاری کند. من با آقای قلعه نویی مشورت نگرفتم و نمی دانم برنامه خواهد داد یا نه.

مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: درخواست ارائه برنامه را روی سایت باشگاه استقلال قرار دادیم تا هر کس لازم است برنامه هایش را

بهرام افشارزاده خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان تماسی با هیات مدیره نداشتند. جلسه یکساعت و نیمه ای با آقای خادم داشتیم و در مورد مسائل مالی صحبت کردیم. آقای خادم هیچ تماسی برای ماندن آقای قلعه نویی نداشتند و آقای گودرزی هم در این مورد صحبتی نداشته اند. این تصمیم را هیات مدیره گرفته است.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد اظهار نظری که عنوان کرده بود برخی بازیکنان به استقلال خیانت کرده اند گفت: به هیچ عنوان این صحبت را نمی توانم بپذیرم. بازیکنان استقلال خصوصا بازیکنان ملی پوش تمام وجودشان را برای تیم گذاشتند و به کار بردن واژه خیانت درست نیست.

بهرام افشارزاده خاطرنشان کرد: تا لحظه ای که هستیم باید به وظایفی که داریم عمل کنیم. ما سیاسی کاری نکردیم و وظیفه ای که جامعه ورزش از من انتظار دارند را باید انجام دهم.

وی افزود: ما زمان زیادی نداریم و سعی می کنیم در اولین فرصت این کار را انجام دهیم و گزینه ها را مشخص کنیم. هر مربی می تواند برنامه اش را به باشگاه بدهد هر چند که استقلالی هم نباشد. مهم این است که همه ما ایرانی هستیم. اگر یک مربی قوی و کارنامه دار باشد ایرادی ندارد که استقلالی هم نباشد. در نهایت این هیات مدیره است که در مورد سرمربی آینده تصمیم خواهد گرفت.

افشارزاده در مورد اینکه آیا پشیمان نیستید که به استقلال آمدید گفت: اصلا پشیمان نیستید. من در جایگاه های مختلفی خدمت کرده بودم و این یکسال هم برای من تجربه جدیدی بود. سعی می کنم یک روزی خاطراتی که جلوی چشمان می گذرد را بنویسم که استقلال هم بخشی از آن است.

 

2051

مهر

نظرات ۷

 • reza

  اقا یورگن کلوپ بدونه تیمه
  بیاریدش استقلال
  شاید بلکه فوتبال ماهم دارایه اعتباربشه!
  ............
  ادمین بچاپ!

 • sam

  صمد مرفاوی

 • پیش مرگ استقلال

  اگر از مخالفان امیرخان سرمربی انتخاب بشه جهنمی در سکوها به پا خواهیم کرد.امیرخان امیرخان استقلال قهرمان.

 • salman

  ففط علیرضا منصوریان

 • امیرخان

  بهترین گزینه مظلومی و یک تمرین دهنده و بدنساز خارجی هست
  یا ترکیب مظلومی و مجیدی
  ( منصوریان میتونه برای آینده استقلال بمونه و خیلی زود هزینه نشه )

 • Behzad

  اقای افشارزاده لطفا داش علی منصورو بیار ب خاطر اینکه اولا ی استقلالی متعصبه دوما بدون بازیکن نفت رو سوم کرد و نفت ب فینال جام حذفی برد و نفت و تو اسیا از گروه برد بالا..پیش مرگ استقلال تو اگه استقلالی بودی شخص برات مهم نبود و فقط موفقیت تیم مهم بود.اقای قلعه نویی خیلی برای استقلال زحمت کشید و جام اورد ولی دلیل نمیشع تا ابد تو تستقلال بمونه.دیگه سیستمشو همه میدونستن.جدیدا هم خیلی ترسو شده بود و همش با ی گل میخواست بازیرو ببره اون زمان که استقلال بعد بارسا دومین خط حمله برتر جهان بود گذشت چرا قلعه نویی ی دفعه فقط نتیجه گرا شد و میخواست با ی گل تموم کنه بازیرو غافل از اینکه فوتبال ۹۰دقیقست.بردهای استقلال زمانی رقم میخگرد که استقلال گلشو دقیقه پایانی میزد دیگه تیم حریف فرصتی برای جبران نداشت.توهمین فصل که خیلی ب ما هوادارا بد گذشت ۱۳تا بازی ما جلو بودیم ولی یا مساوی کردیم یا باختیم چرا؟دلیلش اینه تیم ما با فکر تقای قلعه نویی که ی گل بزن و دفاع کن بازی میکرد استقلال توان گل زدن بیشتر داشت ولی میدیدیم که تا گل کیزد دفاعیش میکرد.بازی بارسا و بایرن با اینکه بارسا ۲بر ۱جلو بود ولی انریکه پدرو جای سوارز اورد اگه اقای قلعه نویی بود ی دفاع رو جای مهاجم میاورد.اقای قلعه نویی ی چیز دیگه که مارو اذیت کرد این بود که بازیکنای خوبی نگرفتین.چرامهاجم نگرفتین اخه حنیف و هر بازی میبردی جلوکه چی بشع؟کدوم بازی جواب گرفتی که هی تکرار کردی؟خریدای نیم فصل که افتضاح بود بازیکن خوبمونم که دادی رفت خودتم نفهمیدی چ بر سر استقلال اوردی.ولی ی چیزی که مارو اروم میکنه بدترین شرایطمون ما بازم از پرسپولیس بالاتریم

 • hamid

  به نظر من گزینه اول پرویز مظلومی گزینه دوم علیرضا منصوریان

برچسب ها