عالیشاه: در بازی با الهلال کارت زرد که گرفتم واقعا ترسیدم

عالیشاه-در-بازی-با-الهلال-کارت-زرد-که-گرفتم-واقعا-ترسیدم

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وقتی شب گذشته و در بازی با الهلال کارت زرد گرفتم از اینکه بازی برگشت را از دست دادم واقعا ترسیدم اما خدا را شکر که کارت‌های مرحله گروهی پاک شده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، امید عالیشاه، در خصوص برد شب گذشته تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الهلال عربستان گفت: از نظر بدنی بچه‌ها واقعا تحلیل رفته‌اند و هر سه، چهار روز بازی باعث شده تا این وضعیت پیش بیاید. باور کنید حتی خود من به خصوص در نیمه دوم نای راه رفتن نداشتم اما خدا را شکر که بردیم و مهم این است که گل نخوردیم و خوشحالم که با حمایت هواداران سربلند از زمین بیرون ‌آمدیم و تماشاگران خوشحال به خانه رفتند.

وی ادامه داد: واقعا دست هواداران درد نکند که اینطور به استادیوم آمدند. من فکر می کردم ورزشگاه پر شود اما نه به این شدت که چند هزار نفر هم از استادیوم برگردند و به نظرم این حمایت هواداران پرسپولیس بی‌نظیر بود.

عالشاه درباره پاس گلی که به مهدی طارمی داد اظهار داشت: وقتی مدافع الهلال بلند شد که سر بزند فهمیدم که می‌خواهد پاس رو به عقب بدهد و من هم که دیدم مهدی طارمی خالی است توپ را به او دادم و حالا نمی‌دانم او پاس داد یا شوت زد که به هر حال توپ درون گل رفت و شاید هم قسمت ما این بود که مدافع حریف برای ما گل بزند اما خدا را شکر که بردیم.

وی درباره اینکه گفته می‌شود داور مالزیایی به سود پرسپولیس در این بازی سوت زده افزود: اتفاقا داور به ضرر ما بود و خیلی از صحنه‌های 50- 50 را به سود الهلال سوت می‌زد. در یک صحنه بازیکن الهلال دو دقیقه روی توپ خوابید و بلند نمی شد و جالب اینجاست که داور خطای من را گرفت. در چند صحنه داور خطای بازیکنان حریف را نمی گرفت اما تا به آنها دست می‌زدیم سریع سوت می‌زد.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص کارت زردی که در بازی شب گذشته گرفت و شایعه محرومیتش از بازی برگشت به وجود آمد افزود: وقتی کارت گرفتم واقعا ترسیدم که بازی برگشت را از دست دادم اما خدا را شکر که کارت‌های مرحله گروهی بخشیده شد و تمام سعی‌ام را می‌کنم تا در بازی برگشت یکی از بازیکنان موثر تیمم باشم.

وی درباره اینکه در بازی برگشت پرسپولیس می‌تواند به این یک گل اندوخته دل خوش‌ کند اظهار داشت: ما باید برویم تا در ریاض یک گل بزنیم اما اگر تیم از نظر بدنی به شرایط خوب برگردد مطمئن باشید چیزی از الهلال کم نداریم.

عالیشاه در پایان در خصوص اینکه برخی مدعی هستند الهلال قدرت سابقش را ندارد افزود: من فکر می‌کنم قرارداد یک بازیکن الهلال به اندازه بودجه یک سال پرسپولیس است اما شب گذشته با حمایت هواداران بردیم و همه تلاشمان را می‌کنیم تا در بازی برگشت هم سربلند از زمین خارج شویم.

 

2051

فارس

نظرات ۲

  • بیراملو

    واسه هر توپ دویدی از جان مایه گذاشتی دمت گرم...طارمی - عالیشاه - نوری - بنگر - اومانیا ستون فقرات تیم هستن....راستی بازی دربی سمت راست 6تقلال رو اتوبان کرده بودی ایول

  • فرزانه

    ما هم خیلی ترسیدیم وقتی کارت گرفتی, نباشی نصف تیم نیس اصن...:-)

برچسب ها