مظلومی: تیموریان، رحمتی و نکونام را می‌خواهم/آمده‌ایم که دربی‌ها را نبازیم!

مظلومی-تیموریان-رحمتی-و-نکونام-را-میخواهمآمدهایم-که-دربیها-را-نبازیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: به امید تکرار موفقیت‌ها آمده‌ایم و دست نیازمان را به سوی هواداران دراز می‌کنیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس،  پرویز مظلومی پس از انتخابش به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال ضمن تبریک ماه رمضان گفت: دیروز یک جلسه‌ای فوری و اضطراری برگزار کردیم. امروز صبح هم یک جلسه دیگر داشتیم. مسئولان هیأت مدیره قول همه نوع همکاری را داده‌اند و به امید تکرار موفقیت‌ها آمده‌ایم و دست نیازمان را به سوی هواداران دراز می‌کنیم چرا که به تنهایی به جایی نمی‌رسیم.

 مظلومی در ادامه صحبت‌های خود تصریح کرد: زمان زیادی از دست رفته است. امروز به محل تمرین استقلال می‌روم تا با بررسی شرایط کار را هر چه زودتر آغاز کنم. عصر امروز جلسه‌ای در باشگاه دارم تا لیست جدیدی ارائه شود. بازیکنان باتجربه در لیست ما حضور دارند تا برای فصل بعد تیم قوی ببندیم تا به این لحظه اصلا صحبتی از قرارداد و مبلغ آن نکردیم.

مربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه آیا مربی بدنساز خارجی در نظر گرفته است،‌اظهار داشت: با یک مربی بدنساز خارجی تماس گرفتیم تا به ایران بیاید تا وقتی این مسئله قطعی نشود نمی‌توانیم اسمی از او ببریم. همکاران دیگری هم هستند که به کادر فنی ما اضافه می‌شوند.

وی در مورد اینکه آیا آتیلا حجازی و حسین ترابپور هم مدنظر او قرار دارد، عنوان کرد: این مربیانی که شما نام بردید مدنظر من هستند.

مظلومی در رابطه با اینکه آیا فرهاد مجیدی گزینه مربیگری استقلال است، تصریح کرد: با مجیدی صحبت کردم و او قول هر گونه کمک و همکاری را به ما داده است البته مجیدی به خاطر کلاس‌های مربیگری نمی‌تواند بر روی نیمکت استقلال بنشیند ولی او از روز اول تمرینات کنار ما می‌آید و قول همه گونه کمکی را داده است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در رابطه با اینکه قول قهرمانی می‌دهد، اظهار داشت: ابتدا جا دارد یک خسته نباشید به کادر فنی قبلی استقلال بگویم آنها همه گونه کمک کردند تا تیم به اینجا برسد. ما آمدیم بهترین نتیجه را بگیریم و همه جور تلاش خواهیم کرد.

وی در رابطه با اینکه آیا می‌تواند قول قهرمانی بدهد، تصریح کرد: کار بسیار سخت است. ما از هواداران می‌خواهیم به ما کمک کنند.برای رسیدن به موفقیت برنامه‌ریزی می‌کنیم مسئولان وزارت ورزش و هیأت مدیره قول همه گونه همکاری را داده‌اند تا استقلال بتواند به موفقیت برسد.

مظلومی درباره اینکه آیا آندو تیموریان، مهدی رحمتی و جواد نکونام در لیست او قرار دارند یا نه،‌ گفت: بله این بازیکنان در لیست من هستند و قول داده‌اند که با ما همکاری کنند.

وی درباره حضور فرهاد مجیدی در کادر فنی استقلال هم ادامه داد: مجیدی درگیر کلاس‌های مربیگری درازمدت است و ما از او خواستیم که از روز اولی که کارش تمام شد در کنار ما باشد.

مظلومی درباره اینکه مهمترین مسئله و دغدغه وی فعلاً چیست،‌اظهار داشت: مهمترین مسئله برای ما لیست بازیکنان است و بازیکنانی که می‌خواهیم را نگه می‌داریم و آنهایی را که نمی‌خواهیم با کمال احترام از تیم جدا خواهند شد. این مسئله نه به این معناست که آنها بازیکنان ضعیفی هستند، بلکه در چارچوب تاکتیکی ما قرار ندارند و ما باید شرایط را به گونه‌ای آماده کنیم که بتوانیم نهایتاً‌ از روز شنبه تمرینمان را آغاز کنیم. به هر حال هر مربی برای خودش برنامه تاکتیکی دارد و بازیکنانی که از استقلال جدا خواهند شد فقط به این معناست که در چارچوب تاکتیکی ما نیستند.

سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه نقش منصور پورحیدری در استقلال چه خواهد بود،‌ اظهار داشت: قرار است وی مدیر تیم باشد اما جواب قطعی نداده است البته این مسائل در حیطه کاری کم نیست و تا جایی که در حیطه فنی باشد به من مربوط است. هرگز بیرون از زمین چمن وارد بحثی نمی‌شوم.

وی در خصوص اینکه قصد دارد برای پرسپولیسی‌ها کری بخواند اظهار داشت: ما سر بازی‌ها کری می‌خوانیم البته آمده‌ایم که دربی‌ها را نبازیم!

مظلومی درباره اینکه عده‌ای از منتقدان وی اعتقاد دارند حضور او در استقلال بازگشت به 10 سال قبل است، افزود: به هر حال همیشه نظر موافق و مخالف وجود دارد اما خیلی‌ها هم از آمدن من به استقلال خوشحال هستند و مرا مورد لطف قرار دادند. البته نظر منتقدان هم برای من مهم است.

مظلومی خاطرنشان کرد: در این مدت بیکار نبودم و همین 10روز پیش کلاس‌های مربیگری حرفه‌ای را به پایان رساندم و مطالعات زیادی را به انجام رساندم. همه می‌دانند که استقلال در زمان من از نظر فنی زیبا بازی می‌کرد و بهتر از این هم خواهد شد. به هر حال مجید صالح از نظر فنی از بهترین‌های ایران است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه قبول دارد در بدترین شرایط استقلال را تحویل گرفته افزود: سال اول که شرایط بدتر از این بود و من به استقلال آمدم، آن زمان استقلال فقط چهار بازیکن داشت و 14 بازیکن هم قراردادشان تمام شده بود و 10 روز هم تا شروع بازی‌ها زمان داشتیم اما بازیکنان خوبی جذب کردیم و اگر به ما کمک کنند نتایج مطلوبی می‌گیریم.

وی درباره اینکه نگران از دست رفتن زمان نیست، گفت: به هر حال از نظر زمانی عقب هستیم اما باید در زمان کم این مسئله را جبران کنیم و سعی خواهیم کرد تا قبل از روز شنبه تمرینات را آغاز کنیم.

مظلومی درباره مسائل مالی هم اظهار داشت: بحث مشکلات مالی فعلاً مطرح نیست البته من طلب عقب‌افتاده از استقلال دارم اما هیچگاه به باشگاه فشار نیاوردم و دنبالش هم نرفتم و من و مجید صالح هم درباره مسائل مالی صحبت نکردیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه چطور بلافاصله پس از منتفی شدن حضور استیماچ در استقلال او به عنوان سرمربی انتخاب شد، اظهار داشت: به هر حال از قبل با من در اینباره صحبت شده بود و من اولین نفری بودم که در بین گزینه‌های داخلی به باشگاه استقلال برنامه دادم. از بین مربیان داخلی فقط من و علیرضا منصوریان مورد نظر باشگاه بودیم که او نیامد و سپس بحث مربی خارجی مطرح شد که زمان اندک بود هرچند که استیماچ هم مربی خوبی است. بعد از استیماچ هم نوبت من شد و من هم همیشه در شرایط سخت چه دستیار بودم و چه سرمربی به کمک استقلال آمدم حتی زمانی که خارج از ایران بودم قراردادم را فسخ کردم و به کمک استقلال آمدم و الآن هم به این درخواست لبیک گفتم تا به یاری خدا تیم خوبی بسازیم.

مظلومی درباره اینکه برنامه‌هایش برای باشگاه استقلال چیست، اظهار داشت: ما به دنبال این برنامه هستیم که با نتایج خوبی در لیگ به دنبال کسب سهمیه باشیم و نگاهی هم به جام قهرمانی کنیم اما برنامه ما در سال دوم قطعاً‌ قهرمانی لیگ خواهد بود و در سال سوم هم می‌خواهیم در آسیا مطرح شویم. این برنامه من است و امیدوارم از این برنامه‌ها حمایت شود. برای هواداران هم نباید مهم باشد که چه کسی در استقلال است و آنها باید نه از مظلومی بلکه از استقلال حمایت کنند.

 

2051

فارس

نظرات ۸۱

 • علی

  امیدوارم.رحمتی این خطا را نکنه و به تراکتور که تیم شهر اصالتی اونه بیاد تا به اوج برسه.امیدوارم اندو در تراکتور بمونه چون رفتنش به تیمی که انقدر بهش توهین کرده یعنی احترام نذاشتن به شخصیت خودش.نکونام هم همین طور.به نظرم استقلال و پرسپولیس در دوران افول قرار دارن.برگردین نابود میشین.مظلومی هم سرمربی با عرضه ای نیست

 • حسین

  جونم مظلومی ...
  در زمان مظلومی شاهد ضعیفترین استقلال تاریخ بودیم ...

 • aria nekaiiii

  دورود.... بازم نشان444444نشون ميديم

 • رامین

  سید+آندو+نکونام پرویزخان استقلاله قهرمان
  از پاییزه 1389 تا پاییزه 1390 در عرضه یکسال 4 دربی:
  1-0...1-0...2-0...3-0....4 برد...7 گله زده...بدونه گله خورده
  پرویزه سوبله چوبله...7777777تایی ها...4444تایی ها
  اینم یک 4 خوشکل برای 4پولیسی هانه به نشانه ی 4تا گله جباری در داربی نه به نشانه ی 4تا گله مجیدی در داربی و نه به نشانه ی 4تا باخته مفتضحانتون در عرضه کمتره یکسال به استقلال بلکه به نشانه ی 4 فیناله استقلال در جامه باشگاههای آسیا چیزی که تا دنیا دنیاست حتی یکیش حسرته پرسپولیسیهاست4444

 • علی

  یایید تا شانسوو بفهمه اینجا رئیس کیه....بفهمه اینجا هم اسمون ابیه هم خون ادما ابی....بفهمه وقتی داره اسم استقلال رو می یاره اول باید اجازه بگیره...بفهمه سرش تو کار خودش باشه....بفهمه حرف که می زنه باید پاش وایسه....بفهمه نمک که می خوره نمکدون نشکنه....بفهمه ما با اونا یه فرقایی داریم....بفهمه اینجا ماییم که حرف اخر رو می زنیم

 • مصطفی

  نکنه میخوای مدرسه پیر مردها درست کنی. از این بی سواد تر مربی نبود!!!!!!!!!

 • هادی عامل

  خسته نباشی دلاور
  خدا قوت پهلوان

 • farid

  مظلومی سوزنش روی دربی گیرکرده حاضره استقلال قهرمان نشه ولی دربی ها رو ببره

 • عرفان

  پرویز خان دمت گرم من دیشب تا شنیدم مربیه استقلال شدی اومدم تو نود کامنت نوشتم که رحمتیو آندو و نکونامو میداوودیو شریفاتو برگردون بخدا قسم که استقلالی هستی میدونی تو دله هوادارا چی مسگذره اگر جباریو هم بیاری مجیدی هم دستیار اولت کنی دیگه تکمیل میشه آرزوی هوادارای آبی اینو به نمایندگی از حداقل دهها استقلالی ای میگم که تواین یکی دوهفته باهاشون درباره تیم صحبت کردم!! هواداره استقلال به خاطره نامه استقلال و برای موفقیته استقلال حاظره با آندو هم آشتی کنه!! وحیده طالبلو هم بدونه میتونه در کناره سید بمونه بهرحال ما دوسش داریم!!

 • نادری

  ببنده خدا فقط فکر و ذکرش دربی هستش ... هنر بیشتری ایشون تو مربیگری ندارند

برچسب ها