خسروی: داوران لاستیک‌ زاپاس فوتبال شده‌اند

خسروی-داوران-لاستیک-زاپاس-فوتبال-شدهاند

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت داوری معتقد است فدراسیون فوتبال داوری را تضعیف کرده است و از آنها به عنوان لاستیک زاپاس استفاده می‌کند.
به گزارش وبسایت نود و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی خسروی درباره انتخاب احمد صالحی به عنوان برترین داور ایران اظهار داشت: خوشحالم که یکی از شایسته‌ترین داوران این عنوان را بدست آورد و این تجلیل بر اساس گزارش ناظران داوری انجام شد صالحی داوری است که فوتبال را کامل می‌شناسد و از حاشیه‌ها و مصاحبه‌های جنجالی دور بوده است.
 
وی در ادامه در خصوص انتخاب شدن فغانی به عنوان برترین داور بیان کرد: فغانی داور بین‌المللی ایران است و قضاوتش در فینال جام ملت‌های آسیا  این فرصت را از او گرفت و به نظرم در مجموع انتخاب خوبی بوده.
 
پیشکسوت داوری ایران همچنین در مورد انتخاب محمد رضا منصوری به عنوان کمک داور برتر ایران ابراز کرد: منصوری یکی از جوانان تحصیلکرده داوری است و قضاوت در لیگ برتر را از سال 85 آغاز کرده است در کل هر شش کاندیدا خوب بودند و انتخاب منصوری هم به حق بود.
 
علی خسروی در خصوص وضعیت داوران در فوتبال ایران تصریح کرد: امنیت شغلی داوران از بین رفته است و داوران را به عنوان لاستیک زاپاس فوتبال استفاده می‌کنند داوران حق دارند که با این فوتبال قهر باشند فدراسیون فوتبال داوری را  تضعیف کرده است ما باید منتظر باشیم وزیر خارجه پول‌های بلوکه شده فدراسیون را از 1+5 بگیرد و بدهی خود به داوران را پرداخت کند.
 
 وی در ادامه افزود: داوران عالیجنابان فوتبالند اما در ایران قدرشان را نمی‌دانند داوران انتظار ندارند مانند کشور آلمان حقوقی برابر با وزیر بگیرند اما قیمت‌هایی هم  که به داوران می‌زنند بی انصافی است.
 
 خسروی در خصوص مراسم تجلیل از برترین‌های فوتبال ایران گفت: این مراسم در شان فوتبال ایران نبود جای خالی بزرگان فوتبال در این مراسم دیده می‌شد کاش در کنار تجلیل هایی که از خواننده‌ها شد، 5 درصد هم از پروین‌ها و خوشخوان‌ها تقدیر می کردند.
 
وی در پایان خاطر نشان کرد: با این شرایط فوتبال ایران پیشرفتی نخواهد داشت و داوری ایران هر روز ضعیف‌تر از گذشته خواهد شد.

1140

باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات ۲

  • مهراريا

    البته زاپاس پنچر .

  • پرهام

    خدا رو شکر که تو و جلال مرادی از دنیای داوری کنار گذاشته شدید

برچسب ها