منوچهری: فرهاد مجیدی دوست داشت به استقلال برگردم

منوچهری-فرهاد-مجیدی-دوست-داشت-به-استقلال-برگردم

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال راه‌آهن اعلام کرد که تا آخرین ساعات فصل نقل‌وانتقالات منتظر پیشنهاد باشگاه استقلال بوده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، امین منوچهری پس از ثبت قرارداد با باشگاه راه‌آهن در هیئت فوتبال در خصوص اینکه چرا به استقلال برنگشته است، گفت: من دوست داشتم به استقلال برگردم و به تیم محبوبم کمک کنم، چون حالا بازیکن باتجربه‌ای هستم اما نشد که استقلالی شوم. باید از فرهاد مجیدی تشکر کنم که خیلی دوست داشت به استقلال برگردم.

وی ادامه داد: در جریان تماس فرهاد مجیدی با پرویز مظلومی نیستم، اما مجیدی چون می‌دانست من استقلالی هستم دوست داشت به استقلال برگردم. من هم تا آخرین ساعات نقل‌وانتقالات منتظر استقلالی‌ها بودم تا به این تیم بروم.

مهاجم تیم فوتبال راه‌آهن در پاسخ به این سؤال که چه کسی اجازه نداده به استقلال بیاید، اظهار داشت: تمام اعضای کادر فنی استقلال دوست داشتند که به این تیم بروم، اما بعضی‌ها دوست نداشتند این اتفاق رخ دهد. به هرحال امیدوارم در آینده با قدرت به استقلال برگردم.

 

 

2051

تسنیم

نظرات ۳

  • Arman

    کی!؟کجا!؟

  • علی

    بابا ول کن تورو خدا.همون موقع هم که اومدی یکی از اشتباهات باشگاه بودی.الانم که میخوای با این حرفت از محبوبیت مجیدی استفاده کنی.یه نگاه به کارنامه خودت بنداز متوجه میشی

  • چمپیون

    امین جان خداییش تعصبت مثال زدنیه بارها با فروتنی اعلام کردی که هوادار سرسخت استقلالی.همین که واضح میگی تا لحظه آخر نقل و انتقالات منتظر استقلال بودی نشون دهنده علاقه زیادت به استقلاله.حیف که اوضاع جوری شد که نتونستی زیاد به تیم مورد علاقت کمک کنی ولی باید همه بدونن استقلال به بازیکنایی که مثل تو عاشق واقعیشن احتیاج داره.ممنونتیم امین جان.پسر دوست داشتنی و بی ادعای استقلال

برچسب ها