اختصاصی/کاظمی رسما سرمربی سیاه جامگان شد

اختصاصیکاظمی-رسما-سرمربی-سیاه-جامگان-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - سیاه جامگان مربی جدید خود را شناخت و فرهاد کاظمی سومین سرمربی این تیم مشهدی در این فصل خواهد بود.

به گزارش وب سایت نود مالک باشگاه سیاه جامگان مشهد سرانجام جانشین سعید رمضانی را انتخاب کرد. عباسی، مالک باشگاه سیاه جامگان در چند روز گذشته مذاکراتی را با فرهاد کاظمی و امیر قلعه نویی برای سرمربیگری این تیم داشت و در نهایت با فرهاد کاظمی به توافق رسید.

پس از باخت این هفته سیاه جامگان مقابل استقلال خوزستان سعید رمضانی از سرمربیگری سیاه جامگان کنار گذاشته شد. از همان ابتدا هم مذاکرات عباسی با کاظمی جدی تر بود و این مربی ابتدای هفته به مشهد سفر کرد و مذاکراتی جدی با مالک سیاه جامگان انجام داد.

مربی سابق راه آهن، برای نهایی کردن قرارداد خود از دیشب در مشهد حضور پیدا کرده است . وی برای همین منظور نیز امروز صبح جلسه ای را با عباسی به عنوان مالک باشگاه سیاه جامگان برگزار کرد و در این جلسه نیز کلیه توافقات لازم را با یکدیگر انجام دادند. کاظمی که خاطرات خوبی را با تیم ابومسلم در سالهای گذشته سپری کرده است قرار است از فردا با بدل ابومسلم کار خود را آغاز کند و در تمرینات این تیم حضور داشته باشد. این طور که شنیده می شود قرار است از تیم سیاه جامگان فرزین رکوعی که همزمان با آمدن سعید رمضانی به این تیم اضافه شد از این تیم جدا شود تا یکی از دستیاران مدنظر کاظمی جای او را بگیرد. همچنین طبق اخباری که نقل می شود گویا سعید رمضانی نیز صبح امروز به باشگاه سیاه جامگان رفته است و قبل از جلسه کاظمی ، نشستی را با عباسی برگزار کرده است و گلایه های خود را نسبت به برخی از مسایل نسبت به این تیم مطرح کرده است. این طور که مشخص است سعید رمضانی قصدی برای ماندن در سیاه جامگان ندارد اما مسئولان سیاه جامگان سخت به دنبل این هستند تا رمضانی را دوباره به عنوان مدیر تیم خودشان معرفی کنند.

57189

اختصاصی

نظرات ۱۱

 • alialirezaei0947@gmail.com

  به امید تکرار ابومسلم فرهاد خان

  • چمپیون

   انشاالله با فرهادخان جز تیمای نیمه ی بالای جدول میشیم و سال بعد یه تیم میبندیم در شأن دیار امام رضا

 • سامان

  چجوری نشستن حـــساب کردن که اقای کاظمی شــُــد مربی سیاه جامگان ؟ !

 • حسین

  ایران مشکیته. انشالله سالهای نه چندان دور تکرار میشه

 • رونالدو

  تو لیگ ایران مربی فقط مجیدکامپیوتر دایی و منصوریان و ویسی تممممممممام

 • محمد قاسمی

  طرفداران و بازیکنان سیاه جامگان که تصور می کردند قلعه نوعی مربی آنها می شود باید یک چیز بدانند.درواقع همه تیمهای متوسط که قدرت خرید بهترین ها را در هرپست ندارند باید بدانند:قلعه نوعی تنها درتیم هایی حاضر به مربیگری است که بهترین بازیکنان را در خود جمع کرده باشد وشانس نخست قهرمانی باشد.اواین فکر رابعد از یکی دو قهرمانی که بدست آورد گرفته تا عنوان پرافتخارترین را باز یدک بکشد.دروواقع اوحاضر نیست رزومه خودرا خراب کند.به قول بعضی ها او درتیمی مربیگری میک ند که بدون مربی وتنهابایک مربی بدنساز ویک تمرین دهنده هم بتواند بابازیکنانی که دارد شانس قهرمانی باشد

 • mj

  عباسی که خبر قطعی شدن کاظمی رو تکذیب کرده

 • سنندجي

  قابل توجه دوستاني كه ميگفتند "هميشه پاي يك امير درميان است " ديگر قصاص قبل از جنايت نكنيد

 • آسمان

  اگه اتفاقهای اخیر (برکناری بی سر وصدای کاظمی از زاه آهن و صحبتهای علیپور راجع به استعلام سیاهجامگان برای استخدام مربی )رو کنار هم بذاریم احتمالا کاظمی تنونه سرمربی باقی بمونه.

 • مهدی.سرخترین6

  کسایی که اهل رفتن سرتمرین تیمها هستن و تمرینات مربیای مختلف رو در تیمهای مختلف میرن از نزدیک میبینن و در ضمن کمی منصفانه و بدون جانبداری مقایسه میکنن ، میدونن که فرهاد کاظمی و فیروز کریمی بهترین مربیای ایرانی هستن و برای هر روز و هر جلسه تمرین و یا برای مقابله با هر تیمی ؛ تمرین خاصی رو طراحی میکنن و به جای اینکه بخوان با حرف زدن به بازیکن بغهمونن که تو هر بازی چی میخوان ازش ؛ با طراحیه تمرین مثله مربیهای بزرگ جهان اون بازیکن رو آماده میکنن.
  کاری که کی روش و قطبی و دنیزلی در اون متخصص هستن و بعد از اونها برانکو و اسکوچیچ و تونی.
  البته در نسل جدید مربیای ایرانی هم منصوریان با نت برذاری از تمرینات قطبی و کیروش این راه رو میره و تا حدودی هم عبدالله ویسی

 • امیرحسین

  سلام آقا مرتضی کرمانی مقدم من هوادارای شما هستم وامیدوارم موفق شوید من دوست دارم فوتبالیست شوم لطفا کمکم کنید شماره تلفنم۰۹۳۳۰۲۹۶۷۴۷

برچسب ها