عملکرد ضعیف لژیونرهای ایرانی حاضر در لیگ ستارگان قطر+عکس

عملکرد-ضعیف-لژیونرهای-ایرانی-حاضر-در-لیگ-ستارگان-قطرعکس

وبسایت رسمی برنامه نود - سازمان لیگ ستارگان قطر تیم منتخب هفته هفتم لیگ ستارگان را انتخاب کرد که هیچکدام از بازیکنان ایرانی حاضر در لیگ در این تیم نبودند که نشان از عملکرد ضعیف آنها دارد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، لیگ ستارگان قطر که به خاطر حضور بازیکنان ایرانی و بازیکنان بزرگی مانند ژاوی هرناندز و گارسیا بازیکنان سابق بارسلونا از اهمیت بالایی برخوردار است این لیگ که تاکنون 7 هفته از آن گذشته است و بازیکنان ایرانی به همراه تیم‌هایشان بازی می‌کردند ولی عملکرد جالبی را نداشتند. امروز سازمان لیگ ستارگان قطر تیم منتخب هفته هفتم را بیان کرد که هیچ کدام از ایرانی‌های حاضر در این لیگ در این تیم نبودند و این نشان از عملکرد ضعیف آنها است.

عملکرد بازیکنان ایرانی به همراه تیم‌هایشان در هفته هفتم لیگ ستارگان قطر:

مسیمیر: محمد نوری

تیم مسیمیر که در این فصل محمد نوری کاپیتان سابق پرسپولیس را در خدمت دارد در این فصل در بحران قرار دارد و با گذشت 7هفته از لیگ ستارگان تنها با یک پیروزی در رده ماقبل آخر قرار دارد. این هفته یاران نوری مقابل تیم القطر صف‌آرایی کردند که این دیدار هم با نتیجه 2 بر صفر واگذار کردند.

الاهلی: مجتبی جباری - پژمان منتظری

تیم الاهلی  هم در این فصل دو بازیکن ایرانی به نام‌های مجتبی جباری و پژمان منتظری را در ترکیب خود دارد با وجود اینکه در رده ششم قرار دارند عملکرد خوبی در این هفته نداشتند زیرا مقابل تیم الخور  به سختی با نتیجه یک بر صفر پیروز میدان بودند و در میانه جدول ماندند.

ام‌صلال: آندرانیک تیموریان

تیم ام‌صلال که در این فصل تیموریان کاپیتان تیم‌ملی کشورمان را در ترکیب خود دارد در این فصل عملکرد نسبتا خوبی داشته اما تیموریان خیلی خوب نبوده تا نامش در بین تیم منتخب این هفته بیاید. یاران آندو این هفته مقابل الغرافه قرار گرفتند که این دیدار را با نتیجه تساوی بدون گل به پایان بردند. تیم‌ ام‌صلال با 12 امتیاز در رده پنجم قرار دارد.

الغرافه: مسعود شجاعی

تیم الغرافه هم برای این فصل خریدهای خوبی داشته که یکی از آنها مسعود شجاعی مهاجم ملی‌پوش کشورمان است اما به نظر میرسد از این خرید خود ناراضی است زیرا با گذتش 7 هفته شجاعی دائما نیمکت نشین بوده و زمانی که به زمین بازی می‌امده هم گلی برای تیمش به ثمر نرسانده است. در اخرین دیدار از تیم الغرافه مقابل ام‌صلال که شجاعی برای اولین بار از ابتدا در ترکیب اصلی قرار گرفته بود عملکرد ضعیفی داشت به همین خاطر سرمربی الغرافه هم بعد از بازی از عملکرد ضعیفش انتقاد کرد.

 

تیم العربی: اشکان دژاگه

تیم العربی که از باشگاه‌های قطری صاحب تاریخ درخشان است در این فصل برای تجهیز خط حمله خود اشکان دژاگه هافبک توانمند ملی‌پوش کشورمان را در اختیار دارد در این فصل عملکرد نسبتا خوبی داشته و برای تیمش مفید بوده است. در آخرین دیدار العربی مقابل السد با وجود 10 نفره شدن در نیمه دوم توانستند مقابل این تیم قدرتمند به تساوی 2 بر 2 برسند. ولی با این وجود نام دژاگه هم در این تیم منتخب به چشم نمی‌خورد. یاران دژاگه اکنون با 13 امتیاز در رده چهارم قرار دارد.

تیم منتخب هفته هفتم لیگ ستارگان قطر با ترکیب 4-2-3-1 به شرح زیر است:

دروازه‌بان: عمر بازی

مدافعان: علی جاسمی - ناتان - خوخی - محمد جمعه

هافبک‌ دفاعی: مایوجینکو - محمد مثنانی

هافبک تهاجمی: ژاوی هرناندز - پاولینهو - ولادیمیر

مهاجم: سباستیان سوریا

 

2051

فارس

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها