نامجومطلق: شعار علیه مظلومی عجیب بود

نامجومطلق-شعار-علیه-مظلومی-عجیب-بود

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی جدید تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: این تیم پتانسیل پیشرفت را دارد و هدف اصلی‌مان این است که در لیگ دسته‌ اول بمانیم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، مجید نامجومطلق در خصوص قبول هدایت تیم گل‌گهر سیرجان که با قرار گرفتن در رده شانزدهم جدول وضعیت مناسبی ندارد، اظهار داشت: من بازی این تیم مقابل نساجی مازندران را دیدم.گل‌گهر تیم جوانی است که پتانسیل پیشرفت را دارد و من هم پیشنهاد آنها را قبول کردم و باید ببینیم در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد. امیدوارم که بتوانیم تغییرات مثبتی را ایجاد کنیم.

او در پاسخ به این سوال که اصلی‌ترین هدف‌ شما در فصل جاری کسب چه رتبه‌ای خواهد بود؟ گفت: مطمئناً هدف اول ما این است که تیم در لیگ دسته اول بماند. ابتدا نیاز به نتایج خوب داریم تا از پایین جدول جدا شویم و بعد از آن دنبال گرفتن یک جایگاه خوب خواهیم بود. تیم ما باید تقویت شود و حالا باید کار را جلو ببریم.

نامجومطلق در خصوص تساوی استقلال مقابل سایپا و شعار برخی از هواداران این تیم علیه پرویز مظلومی عنوان کرد: بازی استقلال را ندیدم اما شعار علیه مظلومی عجیب بود. استقلال تیم صدرنشین لیگ است و بد نتیجه نگرفته که برخی از هواداران بخواهند شعار بدهند.

 

کد/2020

تسنیم

نظرات ۱

  • امیرحسین

    برای منی که هر فصل چندین بار میرم استادیوم و زمان مربی های فصول قبلی و این فصل خیلی رو سکو های استادیوم بودم اصلا عجیب نیست قشنگ معلومه این عده از کیا خط میگیرن

برچسب ها