خمیسی: داور تصمیم اشتباه گرفت و گل خوردیم

خمیسی-داور-تصمیم-اشتباه-گرفت-و-گل-خوردیم

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال پدیده گفت: در دیدار برابر پرسپولیس باید برنده می‌شدیم، اما این اتفاق رخ نداد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، محمود خمیسی پس از تساوی یک بر یک پدیده مقابل پرسپولیس در هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال درمورد این بازی اظهار داشت: نتیجه راضی کننده بود و خدا را شکر با این شرایط خوب نتیجه می‌‌گیریم. چند هفته بود که تمام اتفاقات بد برای ما بود، اما در ادامه شرایط بهتر می‌شود.

وی درخصوص عملکرد داوری در این بازی گفت: بازی خوب بود و ما باید برنده می‌شدیم. روی یک اتفاق که خطا نبود داور خطا گرفت گل خوردیم، اما در مجموع بازی خوب بود و از نتیجه‌ای که به دست امد راضی هستم.

 

2051

فارس

نظرات ۵

 • کیوان

  اون خطا که چیزی نبود تازه طارمی دوبارهم وسط زمین خورد زمین داور باید پنالتی میگرفت که نگرفت

  • محمد خوزستانی

   عااالی


   داور فقط خطاهای 50/50 رو به نفع پرسپولیس سوت زد و بازی رو به نحوی درآورد

 • کوروش

  یه 10 تا پنالتی برا پرسپولیس نگرفت داور فکر کنم اشتباه کرد بعد به جای 5 دقیقه وقت اضافه باید 10 دقیقه میگرفت که اشتباه کرد داور به دادتون رسید این بازی پارسا پارسا که میگفتین این بود پدیده بسته بودتون تازه این پدیده بود استقلال خوزستان پرپسولیس 04 حتما میبره شک نکنید با وجود صادقی آقای گل

  • رضا ش

   نه بابا خیلی راست میگی داور کدوم سوت به نفع پرسپولیس زد؟ که شما فرمایش میفرمایید در ضمن اگر داورا توی چهار بازی چهار تا پنالتی به نفع پرسپولیس بگیرن تازه بی حساب میشن
   راستی اونیکه عادت به بردن با کمک داورا دارن شیشتقلاله
   پدیده به زور یک گل زد گل دوم بنگر تقدیمشون کرد

 • پرسپولیس سروره

  و ایضا آب و هوا هم به نفع پرسپولیس بود. در هر دو نیمه زمین پرسپولیس هوا تمیز بود و سمت پدیده آلوده بود. یه انتقاد هم به تماشاچیها بود چرا اصلا تماشاچی های پرسپولیس بیشتر بود این حتما توطئه ی دست های پشت پرده بوده. توپش هم تبانی کرده بود و وقتی ما می شوتیدیمش بد قلقی می کرد و صاف نمی رفت اما وقتی پرسپولیس آن را می شوتید! مستقیم میرفت سمت دروازه ما و البته مشکل زیاده اما به عنوان آخرین نکته و یکی از مهمترین مشکلات بگم که زمین هم در هر دو نیمه سمت ما کج بود ولی سمت پرسپولیس صاف بود واقعا خیلی تعجب آوره...!

برچسب ها