کلانتری: به دنبال مشخص شدن وضعیت بازیکنان سرباز هستیم

کلانتری-به-دنبال-مشخص-شدن-وضعیت-بازیکنان-سرباز-هستیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال دسته اولی فجر سپاسی گفت: ما به دنبال مشخص شدن وضعیت بازیکنان سرباز هستیم تا بتوانیم آنها را جذب کنیم.

به گزارش وبسایت نود، علی کلانتری  در خصوص شرایط تیم فوتبال فجر سپاسی اظهار داشت: ما تمرینات خود را از سه هفته پیش با 7 _ 8 بازیکن سال‌های قبل و بازیکنان زیر 23 ساله آغاز کردیم. منتظر هستیم تا وضعیت بازیکنان سرباز مشخص شود تا بتوانیم آنها را هم جذب کنیم.

وی ادامه داد: به علت اینکه دیر کار را آغاز کردیم و اکثر بازیکنان به تیم‌های مختلف پیوسته بودند نتوانستیم بازیکنی جذب کنیم. 10 بازیکن ما زیر 23 سال هستند. آنها آینده‌دار هستند اما اگر می خواهیم با قدرت وارد بازی‌ها شویم باید بازیکنان خوب را جذب کنیم. سرمربی تیم فجر سپاسی در مورد اینکه فکر می‌کند این تیم بتواند به لیگ برتر صعود کند یا خیر یادآور شد: تیمی که هم‌اکنون داریم شرایط خوبی دارد اما اگر می‌خواهیم مدعی باشیم باید تیم تقویت شود. مسئولان هم‌اکنون قول‌هایی مبنی بر حمایت داده‌اند اما باید ببینیم در مشکلات پشت تیم هستند یا خیر. در ابتدا صحبت‌ها در خصوص حمایت زیاد است اما امیدوارم این مسئله تداوم داشته باشد.

کلانتری در خصوص تغییر و تحولات در این تیم و اینکه آیا فجر سپاسی که زمانی قصد شرکت در لیگ را نداشت هم‌اکنون با قدرت وارد مسابقات می‌شود یا خیر گفت: به هر حال تغییرات در همه باشگاه‌ها رخ می‌دهد هم‌اکنون هم قنبری مدیرعامل باشگاه شده است و حمایت‌ها صورت می‌گیرد. امیدوارم که بتوانیم شرایط خوبی در لیگ دسته اول داشته باشیم و با حمایت مسئولان نتایج خوبی بگیریم.
1140

فارس

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها