سرمربی قطر: سردرگم بودیم اما مستحق پیروزی مقابل تیم ملی امید ایران بودیم/ این برد روحیه بخش بود

سرمربی-قطر-سردرگم-بودیم-اما-مستحق-پیروزی-مقابل-تیم-ملی-امید-ایران-بودیم-این-برد-روحیه-بخش-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتبال امید قطر گفت: بازی بسیار خوبی مقابل ایران انجام دادیم و خوشحالم که مقابل این تیم پیروز شدیم.

به گزارش وبسایت برنامه نود و به نقل از فارس، فیلیکس سانچز پس از پیروزی 2 بر یک قطر مقابل ایران اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود. ایران تیم بسیار خوبی بود و منسجم بازی کردند. خوشحالم که در این بازی به پیروزی رسیدیم.

وی ادامه داد: ما مستحق برد مقابل ایران بودیم. هنوز صدرنشینی ما قطعی نشده و باید تلاش کنیم در بازی پایانی به عنوان تیم اول صعود کنیم. این پیروزی از لحاظ روحی به ما خیلی کمک کرد.

سرمربی قطر افزود: در 60 دقیقه اول بازی کمی سردرگم بودیم اما هر چه زمان بازی گذشت شرایط ما بهتر بود. هر 11 بازیکن ما امروز عملکرد بسیار خوبی داشتند.

سانچز با اشاره به پنالتی‌ای که ایران از دست داد گفت: در صورتی که پنالتی به گل تبدیل می‌شد شرایط بازی کاملا تغییر می‌کرد اما خوشبختانه گلر ما این پنالتی را دریافت کرد و توانستیم در ادامه بازی شرایط خوبی داشته باشیم.

وی افزود: حضور تماشاگران در بازی امروز به ما خیلی کمک کرد و از لحاظ روحی برای ما مفید بود. بازیکنان ما رفته رفته به شرایط خوبی می‌رسند و مهیای بازی‌های آینده و سخت‌تر خواهند شد.

20441

 

فارس

نظرات ۱

  • سروش

    حالا خاکپور باید متوجه شده باشه با غرور نمیشه وارد زمین شد. تاکتیک ایران تو نیمه اول فقط بزن زیرش بود که اینروزا بهش میگن بازی مستقیم

برچسب ها