اختصاصی/ طرح ویژه عمرممانی برای سایت نود و عادل فردوسی پور

اختصاصی-طرح-ویژه-عمرممانی-برای-سایت-نود-و-عادل-فردوسی-پور

وب سایت برنامه نود- عمر ممانی،کاریکاتوریست و انیماتور معروف سایت بین المللی گل دات کام در طرحی اختصاصی برای سایت برنامه نود، عادل فردوسی پور را به عنوان نماد مبارزه با ناپاکی در فوتبال نشان داده است.

به گزارش سایت نود، عمرممانی کاریکاتوریست و انیماتور شهیر و معروف سایت گل، که طرحهایش در جهان فوتبال زبانزد خاص و عام است در طرحی ویژه و اختصاصی برای سایت نود، مجری برنامه نود را به عنوان نماد مبارزه علیه ناپاکی به تصویر کشیده است.

عمر ممانی کاریکاتوریست اردنی سایت گل که در حال حاضر در دوبی به سر می برد ولی ساکن امان اردن است،در گفت و گو با سایت نود و اینکه چرا این طرح را کشیده است گفت:با توجه به آشنایی قبلی که با مسئول محتوایی سایت برنامه نود داشتم، از طریق وی متوجه شدم طرحهایم در سایت نود و حتی دیگر سایتهای فوتبالی ایرانی طرفداران زیادی دارد برایم جالب شد که درباره فوتبال ایران تحقیق کنم.

وی ادامه داد:«در تحقیقاتم متوجه شدم برنامه نود پربیننده ترین برنامه در تاریخ تلویزیون ایران است و آن وقت سراغ مجری برنامه نود رفتم ودرباره اش تحقیق کردم و متوجه شدم که وی در میان ایرانیان خارج از ایران و به خصوص در ایرانیان ساکن در کشورهای عربی خاورمیانه طرفداران زیادی دارد و برنامه اش را هر هفته از طریق اینترنت و ماهواره می بینند. از اکثر کسانی که سوال کردم جواب دادند که وی نماد مبارزه با ناپاکی در فوتبال ایران هم است و در گزارش هایی که می کند و حتی برنامه ای که روی آنتن می برد، تمام تلاشش را برای مبارزه با ناپاکی و مناسباتی که ممکن است فوتبال را از حالت پاکش دربیاورد، انجام می دهد و به همین دلیل از عادل فردوسی پور این طرح را کشیدم. امیدوارم او همیشه بتواند موش های فوتبال را شکار کند چون موش نماد ناپاکی است و در فاضلاب زندگی می کند و باید برای از بین بردنش مبارزه کرد وگرنه همه جا را کثیف می کند.»می بینید که ممانی چطور موش را کشیده که عادل فردوسی پور با میکروفون توی سرش زده است. به چشمهای موش که نگاه کنید، متوجه می شوید که چقدر حالش بد است.

عمر ممانی آرزو کرد که یک روز بتواند به ایران بیاید و از نزدیک عادل فردوسی پور را ببیند.

چیا فوادی- وب سایت نود

 

اختصاصی

نظرات ۲۹

 • me

  خداییش عادل کارش بیستهههههههههههه

 • mahan

  با سلام و خسته نباشید به شما خیلی عالی ممنونم از همتون

 • m

  ایشون هم فردوسی پور تکه.....عادل واسه سکوت معنی دارت مقابل مایلی کهن تشکر......

 • زهرا

  قابل توجه اقای مایلی کهن...اقای فردوسیپور واسه همه واضح و مبرهنه ک اگه ی نفر پاک باشه تو این فوتبال شمایین..صحبتای آقای مایلی کهن واقعا دور از شان مردم و شما بود

 • محمد حسین ناصری منش

  90 بي نظير . فردوسي پور مرد روزهاي سخت

 • مجید حسینی

  ما هم عاشقشیم و آرزوی دیدارشو داریم.

 • مهدی

  حقیقت است از عمر ممانی و همینطور از عادل خان عزیز.

 • mohammad reza

  واقعا فوق العاده است
  خیلی کارش درسته
  اصلا فکرشو نمیکردم نود تو دنیا بیننده غیر فارسی زبان هم داشته باشه
  خیلی عالیه

 • Hossein76

  ههههههههه
  عادل رو نیگا.........

 • پارسا

  دمش گرم خیلی با حال کشیده.

برچسب ها