ویژه/ نکونام در راه بازگشت به سایپا؛ مثلث آندو، نکو و صادقی، فرصت یا تهدید؟

ویژه-نکونام-در-راه-بازگشت-به-سایپا؛-مثلث-آندو-نکو-و-صادقی-فرصت-یا-تهدید؟

سایت رسمی برنامه نود- این‌طور که شنیده می‌شود، نکونام پس از به توافق نرسیدن با العربی در راه بازگشت به سایپا قرار دارد. از آن طرف آندو هم که به دلیل جدایی نکو با سایپایی‌ها مذاکره کرده، فاصله‌ای با عقد قرارداد با این باشگاه ندارد.
به گزارش سایت نود، شاید خود مجید جلالی هم فکر نمی‌کرد جواد نکونام که پیش از جدایی‌اش از سایپا به او اعلام کرده بود با مسئولان باشگاه العربی قطر از تمام جهات به توافق نهایی رسیده، به دلیل آنچه عدم توافق برسر مدت قرارداد با این باشگاه اعلام شده به این زودی در مسیر بازگشت به باشگاه سایپا قرار بگیرد.
جلالی که پس از جدایی قطعی نکونام از باشگاه خواست پروژه جذب آندرانیک تیموریان را آغاز کنند، حالا با یک اتفاق عجیب مواجه شده. سایپا فاصله‌ای با توافق نهایی با آندو ندارد و از آن طرف نکونام هم در حال بازگشت به سایپا است. اتفاقی که روی کاغذ سایپا را قدرتمند از نیم‌فصل اول خواهد کرد اما آیا ماجرا به همین سادگی‌هاست؟
بحران ستاره در میانه میدان
سایپا در نیم‌فصل اول از ابراهیم صادقی، ستاره و کاپیتان تمام‌نشدنی خود در کنار نکونام بازی گرفت و این دو به خوبی توانستند در کنار هم خط میانی سایپا را هدایت کنند. اما حالا و با اضافه شدن احتمالی آندو، به نظر می‌رسد جلالی درگیر یک بحران تازه خواهد شد. چون با این شرایط احتمالا ابراهیم صادقی مجبور می‌شود بازی‌های سایپا را از روی نیمکت آغاز کند. البته جلالی یک راه دیگر هم دارد. اینکه روزبه شاه‌علی‌دوست را به عنوان فعال‌ترین و دونده‌ترین هافبک تیمش به سمت راست خط دفاعی ببرد و از او به عنوان مدافع راست استفاده کند. اتفاقی که در نیم‌فصل اول هم چند بار افتاد اما عاقبتش، از دست رفتن بخش زیادی از تحرک سایپا در میانه میدان بود. هرچند شاید قرار گرفتن مثلت آندو، نکونام و صادقی در کنار هم بتواند کمی از این بی‌تحرکی را جبران کند اما در اینکه سایپا نزدیک به یک میلیارد تومان در پستی که نیاز به تقویتش نداشت هزینه کرده، تغییری ایجاد نمی‌کند.
31980

اختصاصی

نظرات ۱۲

 • **

  پس قطعا یا اندو یا جواد یکیشون میاد استقلال

  • 666 666

   به همین خیال باش
   باش تا صبح دولتت برآید

  • 4

   جواد بیاد..................

  • 125

   با هر دو تاشون میتونین مدرسه پیرمردها رو تکمیل کنین

  • ARYA

   آندو را مظلومی هم اول فصل میخواست هم نیم فصل ولی مدیرعامل بجا همه تصمیم معکوس میگیره!

 • خشااایار

  اخه اس اس پولش نمیرسه این دوتا رو همزمان داشته باشه.از سایپا چه انتظاری دارید

 • مهدی

  ولی سایپا پولش میرسه.

 • ارش

  استقلال نیازی به جواد واندو نداره یک بازیسازاگربگیرن بیشتربکارمیاد
  درهرصورت استقلال خونه اندو وجوادلالیگایی اگرپرویزخان نیازی داشته باشه اندوجذب میکنه

 • ستار666666

  پس لزیونر سی و چند ساله چی شد ؟؟؟؟/رفته بود مثل زاوی پول جمع کنه ؟؟!!!خخخخخخخخخخخخخخخخخ

 • farzad

  اقای نکونام پیشنهاد میکنم انقدر خودت کوچیک نکن دنبال این تیم او تیم یجا بازی کن بعد هم خداحافظی کن سگین رنگین برو

 • امیرحسین

  عمرا اندو بیاد اون فقط پولو میشناسه میره سایپا

 • اتيلا ابي

  همون بهتر كه نيان كسايي كه ادعا دارن استقلالي هستن و ديگه اخراي فوتبال خودشون هم هست ولي حاصر نيستن از پول بگذرن نميشه گفت استقلالي پول در اوردن حدي داره تعضب به باشگاه خودتم ارزشش بيشتره . فردا روزي نياد بيگيد ما پيشكسوت استقلال هستيم كسايي كع پول را به تيمش ترجيع ميدن پيشكسوت نيست

برچسب ها