نعمتی: خوشحالم ذهن مردم دنیا را بیدار کردم

نعمتی-خوشحالم-ذهن-مردم-دنیا-را-بیدار-کردم

وب سایت رسمی برنامه نود-بانوی کماندار طلایی ایران انرژی مثبتی که از مردم گرفته را دلیل اصلی کسب مدال طلا در پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک برشمرد.

به گزارش سایت نود و به نقل از مهر، زهرا نعمتی قهرمان دوره گذشته پارالمپیک که بازی های المپیک را نیز تجربه کرده و پرچمدار کاروان ایران در المپیک نیز بوده است, در مرحله فینال رقابتهای ریکرو تیراندازی باکمان پارالمپیک برابر «چون یان وو» از کشور چین قرار گرفت و با نتیجه ۶ بر ۴ پیروز شد تا هفتمین طلایی کاروان «منا» لقب بگیرد.

 

نعمتی گفت: از فکر کردن به مردم انرژی می گرفتم و باعث شد کارم راحت تر شود.  فینال خیلی عالی بود . یک حسی بود که به من می گفت برنده می شوم و این به خاطر افرادی بود که اینجا حضور داشتند و پیروزی مرا می خواستند.

وی که مورد استقبال انبوه خبرنگاران و رسانه ها قرار گرفته بود در ادامه گفت: خیلی خسته ام و تمام خستگی این دو، سه ماه را دارم روی دوشم احساس می کنم. امیدوارم که موفقیت کاروان پارالمپیک ایران ادامه پیدا کند.

نعمتی تصریح کرد: بیشتر از کسب مدال طلا برای این خوشحالم که توانستم روی ذهن مردم دنیا تاثیر بگذاریم. اینکه ورزش می تواند صلح جهانی به همراه داشته باشد.

وی با اشاره به دختر خردسالی که مادرش نام زهرا را برای وی انتخاب کرده، گفت: این دوستم زهرا اگر اینجاست می دانم که کار مفیدی که قرار بوده را انجام داده ام.  هدفم این بود که قلب قهرمان مردم دنیا ر ا بیدار کنیم. به همه ثابت کردم خواستن توانستن است. با ذهنتان می توانید هر آنچه می خواهید با تمام وجودتان  به دست آورید. این امروز برای من یک هدیه بزرگ تر بود.چیزی که بیشتر به من چسبید این بود که توانستم نتیجه زحماتم را ببینم. فقط هدفم مدال گرفتن نبود. آنچه برای من ارزش داشت این بود که روی قلب بسیاری از مردم تاثیر بگذارم.

نعمتی در پایان گفت: رقابت سختی بود.  خوشبختانه خیلی خوب تمام شد. واقعا برای من شگفت انگیز بود که این همه مورد تشویق واقع شدم. دوستان ، مربیان و دکتر واعظ به من کمک کردند تا قهرمان شوم.

 

 

 

مهر

نظرات ۹

 • **

  دمت گرم شیرزن ایرانی

 • ایران

  دمت گرم دخترخوب ایران زمین

 • Tina

  بانوی خوش اخلاق ورزش مدال طلای پارالمپیکت مبارک منتظر طلای المپیک ۲۰۲۰ و پارالمپیک ۲۰۲۰ از سوی شما هستیم هستیم

 • ایران

  زنده باد خانم نعمتی
  زنده باد ایران
  ایرااااااااااااااااان

 • شیلا

  خانم نازنین،ما به شما افتخار می کنیم! همیشه موفق باشید و حال دلتان خوب باشد...

 • محسن

  ماشالله پسر ایولا داری

 • سارا

  درود بر شرف و غیرت بانوی همیشه قهرمان!
  شما مایه افتخار و سربلندی یک ملّتی!
  ایران از وجود فرزندان باغیرتی مثل شما به خودش می باله!
  ان شاءالله همیشه سلامت و پرتوان باشید و همچنان باعث کسب افتخارات غرور آفرین!

 • کایزر شوزه

  ممنون خانم نعمتی

 • امین

  عالی ...

برچسب ها