کمیته بین‌المللی پارالمپیک: زهرا نعمتی، الگوی ورزشی برای زنان است

کمیته-بینالمللی-پارالمپیک-زهرا-نعمتی-الگوی-ورزشی-برای-زنان-است

وبسایت رسمی برنامه نود - سایت کمیته بین‌المللی پارالمپیک در تازه ترین مطلبی که در خصوص رقابت‌های تیر و کمان بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ منتشر کرده، عملکرد ورزشکاران ایران را زیر ذره بین برده است.

به گزارش سایت نود، در مطلب منتشر شده سایت کمیته بین المللی پارالمپیک آمده است: زهرا نعمتی افسانه «سامبودرمو» (زمین تیراندازی بازیهای ریو) بود.

وی احترام همه شرکت کنندگان و تماشاگران حاضر در رقابتها از همه دنیا را برانگیخت. حضور وی در المپیک و پارالمپیک همراه با تلاش خستگی ناپذیری که وی برای زنان در ورزش انجام داد از او یک الگو ساخته است.

در بخش دیگری از این مطلب آمده است: نعمتی در دیدار پایانی موفق شد «وو چونیان» چینی را در ریکرو آزاد بانوان از پیش رو بردارد. «وو» از اینکه با نعمتی رقابت کرده خوشحال است و آماده است بار دیگر با این کماندار رقابت کند.

کماندار سرشناس ایتالیایی «الیزابتا میینو» در یک‌چهارم نهایی به نعمتی باخت و پس از مسابقه گفت که انگار در دیدار فینال باخته است.

در قسمت پایانی مقاله به این موضوع بر می خوریم: نعتی تنها شرکت کننده ایران در این رقابتها نبود. غلامرضا رحیمی و ابراهیم رنجبر هم موفق شدند در رقابتهای ریکرو آزاد به روی سکو بروند. این دو در نیمه نهایی در پنج ست با هم رقابت کردند و رحیمی سرانجام صاحب مدال طلا شد و رنجبر به برنز رسید.

39046

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها