نگاهی به نتایج عجیب سوریه در تهران/ حریف بدبدن

نگاهی-به-نتایج-عجیب-سوریه-در-تهران-حریف-بدبدن

وبسایت رسمی برنامه نود - سوریه هرگز یکی از قدرتهای فوتبال آسیا نبوده اما همیشه حریفی سرسخت برای فوتبال ایران محسوب می‌شده‌است.

به گزارش وب سایت نود، در تاریخ 44 سال رقایت ایران-سوریه بارها تیم سوری سد راه ایران شده است. به دفعات دیده شده در شرایطی که به نظر می رسیده یک برد راحت در مقابل سوریه در انتظار ایران است آنها ترمز ایران را کشیدند.

شاید به جرات بتوان گفت هیچ تیم آسیایی مثل سوریه در متوقف کردن ایران در تهران تخصص ندارد.

بازی سه شنبه ایران-سوریه در رقابتهای انتخابی جام جهانی بیست و پنجمین ملاقات دو تیم محسوب می شود. در 24 بازی قبلی 13 بار ایران برنده شده است، 10بار کار دو تیم به تساوی کشیده است و یک بار هم سوری‌ها برنده شدند، با این حال این تیم تخصص عجیبی در نتیجه گرفتن در تهران دارد.

 مقدماتی جام جهانی 1974؛ ایران صفر- سوریه یک

ایران در دومین بازی خود مقابل سوریه به این تیم باخت. آن زمان ایران غول فوتبال قاره بود و سوریه یک تیم درجه دوم. بازیهای انتخابی جام جهانی1974 به صورت متمرکز در تهران برگزار می شد و ایران در بازی آخر خود که یک بازی تشریفاتی مقابل سوریه بود یک-صفر به این تیم باخت. جالب اینکه این باخت تنها باخت خانگی ایران در دیدارهای انتخابی جام جهانی تا مقدماتی 2006 بود. سوریه تنها یک برد برابر ایران دارد که به این بازی برمی‌گردد و این تیم از معدود تیم‌هایی است که سابقه بردن ایران در دیدارهای انتخابی جام جهانی در تهران را دارد.

 مقدماتی جام جهانی 1994؛ ایران یک- سوریه یک

ایران با مربی گری علی پروین تصور می کرد به راحتی سوریه را در تهران شکست می دهد اما اگر گل علی اصغر مدیرروستا نبود به این تیم می‌باخت. مسابقات دور اول انتخابی جام جهانی 1994 به این شکل برگزار می شد که ایران، سوریه، عمان و تایوان ابتدا در تهران بازی می کردند و دمشق هم میزبان باری های برگشت بود. توقف صدهزار نفری برابر سوریه، کار ایران را به اما و اگر کشاند.9  روز بعد دوباره ایران و سوریه در دمشق به مصاف هم رفتند. ایران اگر این بازی را می باخت حذف می شد گل زیبای حمید درخشان به داد ایران رسید و ایران با یک امتیاز جان سالم به در برد.

مقدماتی جام جهانی 1998؛ ایران 2- سوریه 2

ایران با تیم جسور خود به مربی گری محمد مایلی‌کهن به حریفان رحم نمی‌کرد. بازی ها دور رفت در سوریه برگزار شد و ایران با یک گل میزبان را شکست داد. تهران میزبان بازیهای برگشت بود، تیم ملی پس از گل‌باران مالدیو و قرقیزستان در یک بازی تشریفاتی میزبان سوریه بود. همه تصور یک برد راحت را داشتند، اما بازهم سوریه در تهران تسلیم ایران نشد و بازی با گلهای رضا شاهرودی و علیرضا منصوریان دو-دو مساوی شد. این بازی اما یک نکته مهم داشت، اختلاف دیرینه علی دایی و محمد مایلی‌کهن از این بازی شروع شد. مایلی‌کهن در یک تصمیم عجیب دایی گلزن اولش را در این بازی نیمکت نشین کرد و محسن گروسی را به جای او به میدان فرستاد. مایلی‌کهن پس از گره خوردن کار و فشار تماشاگران تصمیم می گیرد دایی را به زمین بفرستد که او قبول نمی کند. اینجا بود که شکاف بین این دو بیشتر شد. مایلی‌کهن پس از این بازی دایی را به تیم ملی دعوت نکرد و در نهایت با پادرمیانی مسوولان برای بازی های مرحله دوم دایی دوباره به تیم ملی برگشت.

 مقدماتی جام ملتهای آسیا 2000؛ ایران یک- سوریه یک

تاریخ تکرار شد ایران در بازی رفت در خانه سوریه برنده شد و در بازی برگشت در تهران نتوانست این تیم را شکست دهد. دیگر به همه ثابت شد سوریه استاد نباختن در تهران است. تک گل ایران را در آن بازی مهدی هاشمی‌نسب به ثمر رساند. توقف ایران در این بازی موجب شد تا گروهی از تماشاگران به نمایش تیم ملی و جلال طالبی اعتراض کنند و حتی دقایقی سوریه تشویق شد.

مقدماتی جام ملتهای آسیا 2007؛ ایران یک- سوریه یک

امیر قلعه‌نویی هم طعم توقف خانگی مقابل سوریه را چشید. قلعه‌نویی در اولین بازی رسمی که هدایت ایران را داشت تصور یک برد آسان برابر حریف سوری را داشت اما سوریه ترک عادت نکرد و یک بار دیگر در تهران امتیاز گرفت. جالب اینکه این تیم مثل همیشه در خانه خود به ایران باخت. سوریه قبل از این بازی چندباری در رقابتهای غرب آسیا در زمان مربی‌گری برانکو ایوانکوویچ باختهای سنگین برابر ایران با 4 و 7 گل خورده را متحمل شده بود اما در این بازی نشان داد در بازی های مهم به ایران باج نمی‌دهد.

مقدماتی جام جهانی 2010؛ ایران صفر- سوریه صفر

ایران و سوریه یک بار دیگر در مقدماتی جام جهانی هم گروه شدند و سوریه مانند جام جهانی 1974، 1994 و 1998 موفق شد در تهران ایران را متوقف کند و بعدش در سوریه به ایران باخت! در این بازی هدایت ایران برعهده منصور ابراهیم زاده بود. ایران پس از جدایی امیر قلعه‌نویی سرمربی نداشت و در این بازی با هدایت ابراهیم زاده به میدان رفت و هرچه زد به در بسته خورد. شاید اگر ایران در این بازی راحت برنده می شد ابراهیم زاده به جای علی دایی سرمربی ایران می شد. یکی از نکات جالب این بازی این بود که گروهی از تماشاگران پس از ناکام ماندن ایران در گل زدن در دقایقی علی دایی بازنشسته را تشویق کردند. مهدی رحمتی از این بازی به دروازه‌بان اول ایران تبدیل شد.

مقدماتی جام جهانی 2018؛  سوریه صفر- ایران صفر

ایران وسوریه در مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه هم گروه شدند. بازی رفت دو تیم ملاقاتی پس از هشت سال بازی نکردن بود. سوریه که متخصص متوقف کردن ایران در تهران بود این بار این کار را در مالزی انجام داد. در 25 آبان 95 در زمین گل گرفته شهر سرمبان مالزی دو تیم ایران و سوریه به تساوی صفر-صفر رسیدند؛ نتیجه‌ای تلخ برای ایران.

سوابق سوریه نشان می‌دهد بازی سه‌شنبه اصلا نمی تواند دیدار آسانی برای ایران باشد. فراموش نکنیم سوریه در شش بازی مهم خود در تهران نباخته است و باختهای این تیم در تهران در بازی هایی مثل غرب آسیا بوده است.

57189

 

 

 

 

 

 

اختصاصی

نظرات ۵۱

 • bali

  ميرفتيم سوريه بازي ميكرديم بهتر نبود؟؟
  داعش بياد تشويق كنه و داور بازي هم داعشي باشه :(-

  • سجاد

   امیدوارم روزی برسه که با جنگ شوخی نکنیم

  • مسعود۲۷

   هم مایلی دوس داشتنی! هم دایی !. ولی مطمئنا یکی از شاگردان دایی کارشو تلافی میکنه

  • امیر

   اینا با فوتبال به پول و شهرت و خوشبختی رسیدن....دیگه چی میخوان؟!

  • حمید

   خداوکیلی مدیران وقت آن زمان چه فکری کردن مایلی کهن رو سرمربی تیم ملی گذاشتند؟؟؟؟؟؟؟

  • پرسپولیس اندوهگین

   همین لجبازی دایی بود که جوانان جویایی نامی مثل مجیدی.خطیبی.هاشمیان و...را از تیم ملی دور کرد.چون همه از دایی همایت می کردند و دایی باید اگه با عصا هم شده بازی میکرد.هرچند نباید به بزرگی او شک کرد اما باید بقیه را هم دید.

  • چطور جهار دربی پشت هم باختید؟

   آخه سوریه هم ترس داره؟البته با این خط حمله ما مثل طارمی اگه باشه به هند هم نمیشه گل زد.

  • دهدشت

   چه مردم با فرهنگی در مورد چی دارین نظر میدین؟ حاجی مایلی چون ادم رررررک و حقیقت گویی هستن هیچ وقت محبوب نمیشوند

  • ۴۴۴۴**

   درجواب سجاد:خیلی به خودت سخت نگیر مگه چیه شوخی کرده دیگه این حرفا چیه دیگه

  • نبی استقلالی

   مطمئنم عمرالسوما یه گل به ایران میزنه ورکورد ایرانو متوقف میکنه

  • تیـــــم مــــلی 99

   بر خلاف تصور ما سوریه تیم بسیار خوبی است و بدن قوی هم دارند هر وقت هم در ته ران اومده بازی کرده خیلی محکم بازی کرده و شکست دادن این تیم اسون نیست همین الان هم در جدول خیلی خوب بالا اومده
   سوریه رو نباید دست کم بگیریم الان هم امیدوارن که ایران رو شکست بدهند و به جام جهانی بروند.
   بازی اسونی نیست اگر بازی های قبلی سوریه رو دیده باشید متوجه خواهید شد که کار بسیار سخته

  • مستاجر خدا

   فرق نداره واسه کیروش
   ببریم فقط و فقط تنهاذ و تنها کیروش باعثشه تا ابد همینه
   ببازیم داور و چمن و فیفا و همه مقصرن و فحش میخورن

 • pooya*aa3ab

  و باز هم آمارهای درخشان برانکو در مقابل مربیان پر ادعای ایرانی چقد خوب بودیم زمان برانکو حیف ک از دستش دادیم و اجازه ندادیم تیم ملی پیشرفت کنه و از رنک 15جهان ب رنکایی رسیدیم ک سابقه نداشت و ب جام جهانیم نرفتیم دوره قبلی هم با هزار اما و اگر موفق ب صعود شدیم

  • هادی Ac Milan

   اون تیم جدا از مربیش یکی از بهترین نسل های تاریخ فوتبال ایران بود..ایران مسابقات مقدماتی جام جهانی قبل قاطعانه و به عنوان تیم اول جدول به جام جهانی صعود کرد و نه با اما و اگر.ضمنا نباید شرایط بد تیم ملی و فوتبال باشگاهی ایران اوایل حضور کی روش رو فراموش کرد.

  • مجید

   دوست عزیز کاری رنکینگ پانزده زمان برانکو ندارم دستشم درد نکنه ولی تا اونجا که یادم میاد نتایج ضعیف ایران تو جام جهانی بود که یهو رنکینگو فاجعه کرد وبه رده شصتم جهان رسوند ولی کیروش داره یواش یواش رده ایرانو بالاتر میبره

  • قاسم

   حالت خوبه ایران کجا دوره قبلی با اما اگر رفت جام جهانی ، ایران اول شد اونم با اقتدار

  • علیرضا م.

   خوب دقت نکردی! ایران به جز باخت برابر سوریه، تا زمان برانکو، توی مقدماتی جام جهانی توی تهران نباخته بود! حتی در دوره های مربیان ایرانی!

  • ۴۴۴۴**

   اون موقع تیم یکی از پرستاره ترین تیمهای تاریخمون بود ولی وقتی کیروش اومد تیم ملیمون درب وداغون بود انقدرکه دیگه ازلیگ انچنان بازیکن دعوت نمیکردچون کسی نبود و ناچاررفت سراغ بازیکنهای دورگه ولی کم کم تیمو ساخت با بازیکنهای جوان و دوباره تبدیل شدیم به ابرقدرت اسیا برانکوصدسال دیگه هم نمیتونست این کارهارو بکنه

  • نبی استقلالی

   بااینکه اون نسل طلایی بود وپونزدهم جهان بودن روفقط مدیون برانکونیست وبلکه بازیکناش نقش زیادی داشتن ولی بنظرمن برانکوخیلی از کیروش بهتره وبه جای دفاع اتوبوسی تیم کیروش یکم جربزه به خرج میده وتیم روهجومی میکنه که بدترین خط حمله بین تیمای آسیای تیم ملی ایران نباشه، بعدشم امیدوارم یه روز برانکودوباره برگرده وسرمربی تیم ملی باشه تاهم 25میلیارد بیت المالی که میدن به کیروش اسراف نشه هم باقیمت قرارداد مناسب باچهارپنج میلیاردمیشه برانکوروسرمربی کرد. وسرمربیگریش هم از کیروش بهتره اونایی که بخاطر دفاع اتوبوسی کیروش افتخارمیکنن که تیم ملی رکوردگل نخوردن داره باید بگم زیاد خوشحال نباشید توآسیا گل نخوردن زیادمهم نیست اونموقع که رفت جام جهانی از هرتیم سه تاچهارتا نخوره وهرسه بازی مرحله گروهی رونبازه اونجا معلوم میشه کیروش چندمرده حلاجه

  • Vahid

   واقعا که تعصب با ادم چه میکنه، حتی حافظه ادم رو نابود میکه این تعصب. شما چهار سال پیش رو یادت نیست که تیم اول تو گروه رفتیم جام جهانی حالا چجوری میخوای این تیم رو با ده سال پیش قیاس کنی.
   بزار یادت بیارم که وقتی برانکو تیم ملی رو دست گرفت ترکیب تیمش با سالی که رفت هیچ فرقی نکرد حتی جرات تعویض دروازبانش رو نداشت اونم اون دروازبانی که یه شوت نمیتونست بزنه، با همین کارهاش هم انگیزه رو از لیگ گرفت و فوتبال ایران داغون کرد. البته اینم بگم این برانکو با اون برانکو یه فرقهایی کرده ولی به کیروش نمیرسه

  • طرفدار فوتبال

   استاد چندین سال هست نحوه محاسبه امتیازات برای رنکینگ فیفا تغییرات بنیادی کرده! رده 15 ایران با سیستم قدیم هست! رده 29 الان با سیستم جدید هست! اگر سیتم قدیم همچنان ملاک محاسبه بود الان رنک ما توی فیفا زیر 15 بود!
   وقتی در خصوص یک موضوع اطلاعاتتون ناقص هست مقایسه بی ارتباط هم انجام ندید

 • Irannnn

  انقدر بچه هارو نترسونيد از سوريه و امثالش.مثل چين ميشه همه تيماي گروه چين و بردن جز ما انقدر كه قبلش گفتيد دست كم نگيريم دست كم نگيريم.نترسونيد بچه هارو

  • reza

   ازاون نباید ترسید باید ازاونایی ترسید که میگن برد سوریه افتخارنداره ولی تاالان سابقه درخشانشون با ضعیف هایه اسیا روشنه.....هرسال ازاین تیم هامیبازیم نمیریم جام جهانی بعد یه مشت ادم پرحاشیه میگن افتخارنداره شکست اینا مثل طلسم تاجیکستان

  • مهدی

   کی گفته چین از کسی امتیاز نگرفته؟همین بازی قبلی ازبک که احتیاج به برد داشت رو شکست داد و الانم نه امتیاز داره و اگه خیلی خوش شانس باشه شانس صعود ب جام جهانی رو هم داره! ما در مقابل چنین تیمی توی خونش مساوی کردیم که چندان بد نبود!

  • سهیل

   سوریه بازی قبلی هم بازنده بود
   با نامردی خود سوری ها و داور بازی تساوی شد

 • ق مث قشقایی ی ی ی ی ی

  برانکو اگر خوب خوب بود این حسرت 9پولیسیها دیگه تموم میشد

  • امير6

   نه كه حسرت برد ما واسه اف سي زرشك تموم شده.

  • من

   هیس! 6تایی ها فریاد نمیزنند

  • چ مثل چوکای تالش

   برو رتبه استقلال تو جدولو ببین بعد نظر بده خوشمزه

  • ایدا سادات 25بهمن 1380

   در ج ق هههههههه قلعه نویی خیلی خوب بوده با سوره تیم درجه 5 مساوی کرده

 • ایران وطنم سرفراز

  خدمت به اون دوستمون که گفت ""ایران دوره قبلی با اما و اگر صعود کرده!!!!!!!!!!!!! بگم که اتفاقا ایران دوره قبلی جزو محدود دوره هایی بوده که با اقتدار کامل به عنوان تیم اول گروه (برد رفت و برگشت کره داخل ایران و زمون خودشون) صعود کرد. بعدشم زمان برانکو ما یه نسل طلایی از بازیکنان رو داشتیم مثل دایی، کریمی، باقری، نکونام، رضایی و خیلی های دیگه. اگه یادتون باشه بازی های جام گروهی حام جهانی با مکزیک و پرتقال افتضاح بودیم و همون باخت ها باعث شد ایران تا رتبه شصتم افول کنه، اما کیروش واقعآ توی دوره فقر بازیکن تیم ملی رو ساخت و اینهمه بازیکن با کیفیت تحویل فوتبال داد.
  سوریه و تیم هایی ازین دست واقعاً بازی سخته باهاشون چون معلوم نیست قراره چجوری بازی کنند، کسی نترسونده بازیکن ها رو ولی دست کم گرفتن حریف تاوانش سنگینه مثل همین لبنان توی دوره قبلی که بهش باختیم تو کشور خودش

  • مهدی

   اینم اضافه کنید که بازی تویه اون شرایط آب و
   هوایی با شرجی زیاد و باران سیل آسا بخودی خود سخته!...

  • گلادیاتور سرخ

   آخه کجاش فقر بازیکنه.؟
   الان کسانی از پرسپولیس به تیم ملی دعوت میشن که زیر دست برانکو رشد کردند و خیلی های دیگه قبل از رسیدن به تیم ملی لژیونر شدند و بعد کیروش اونا رو دعوت کرد
   بعدشم همین جام جهانی گذشته مگر تیم ملی چکار کرد که در رده سی و یکم بین سی و دو تیم قرار گرفتیم
   زمان برانکو لااقل چند تا حمله از تیم ملی شاهد بودیم ولی الان چی باید با چین و سوریه مساوی کنیم و بردهای تیم ملی هم با درخشش انفرادی طارمی به گل برسیم

  • سپیدرودعشق بی پایان

   داداچ باقری در دوهزاروشش نبود برانکو در یک دوره ک فرصت سرمربیگری رو داشت یک هفته زودترب جام جهانی صعود کرد وبازی اخرمون باژاپن تشریفاتی بود درحالی ک دوره ی قبل تیم کیروش با برد در خانه کره وهفته ی اخر صعودکرد واگه اون بازی رونمیبردیم صعود نمیکردیم،،ازاون گذشته درجام ملتها تیم برانکو کره رو چهارتایی کرد ودر پنالتی ب چین میزبان در حالی ک صدوده دقیقه ده نفره بازی کردیم،،ازفینال بازموندیم در حالی ک تیم کیروش در جام ملتهاجلوی عراق حذف شد،،لطفا شیشدقلالیها عقده های ناکامیهی علی لندنی رو در بحث سرمسائل ملی دخیل نکنن مرسی اَه

  • مهران

   کاری با کیروش و برانکو ندارن هر دو جز بهترینها هستن ولی یه نکته مهم خیلی ها میگن دوران برانکو نسل طلایی فوتبال ایران بود مثل اینکه یادتون رفته ؟!! دوران برانکو سالهای آخر اون نسل طلایی 98 بود به غیر از چند تا تک ستاره مثل نکونام دوران افول ستاره ها شروع شده بود یه کم فکر کنید تا ترکیب تیم برانکو رو یادتون بیاد اکثر ستاره ها سالهای اخر بازی شون بود و بعد از برانکو هم که تا چند سال فوتبال ایران برهوت ستاره بود ولی تو چند سال اخیر ستاره های بزرگی معرفی شدن و دست کیروش خیلی خیلی پره یه نگاه به بیرون مونده ها بکنید امثال کاوه رضایی محسن مسلمان سروش رفیعی و.... خیلی های دیگه

  • ژوزه

   در جواب گلادیاتور سرخ!!!!
   یک بررسی ساده معلوم میشه چندتا بازیکن زیر نظر برانکو به تیم ملی معرفی شدن:
   طارمی: توسط علی دایی اومد پرسپولیس. مصدوم بود. بعد بهبود مصدومیتش حمید درخشان رفته بود و برانکو اومده بود. درکل عالیشاه و نور الهی و طارمی هرسه تایی کشف دایی بودن
   حسینی: حسینی از زمانی که توی سپاهان بود به تیم ملی دعوت میشد و ربطی به پرسپولیس نداره
   انصاری: تنها بازیکنی که زمان برانکو به پرسپولیس اومد و به تیم ملی دعوت شد
   امیری و بیرانوند هردو زمانی که توی نفت تهران بودن دعوت شدن
   رامین رضاییان همون کسی بود که امثال شما میگفتید چرا کیروش از تیم چهاردهم بازیکن دعوت میکنه. درکل رضاییان هم زمانی که توی راه آهن بود دعوت شد.
   همین الان منصوریان بیشتر بازیکن به تیم ملی معرفی کرده تا برانکو. کاری با زمانی که توی نفت بود ندارم. اما نورافکن و چشمی رو منصوریان معرفی کرد
   با تعصب نظر ندیم

  • محمود

   دوره قبل با اقتدار صعود کردیم؟دور قبل روز اخر کره رو بردیم رفتیم بالا در حالی که مساوم میکردیم نیمرفتیم .صعود روز اخر میشه اقتدار؟!!!زمان برانکو.برادر من برانکو نسل خوب فوتبال دستش بود چون خودش تو تیم ملی امید تو بوسان همه این بازیکنا امثال نکونام.کاظمیان.معدنچی.نویدکیا.بداوی.کاملی.مبعلی اینارو معرفی کرد به فوتبال ایران.بعد برانکو کدوم مربی امیذی تونستی مقامی واسمون بیاره؟زمان برانکو ما دو بازی قبل از پایان مقدماتی صعود کردیم.بعدشم این دوره اخه گروه ما داریم؟!!!یه کرده توشون تیم وگرنه ازبک و سوریه واقعا تیم هستن؟در مقابل گروه دیگه که عربستان استرالیا ژاپن امارات رو دازه؟اینقدر گنده نکنید این کیروش این همینجور منتش تا اخر عمر سرمونه بابا.

 • جابر

  به شخصه بعد از شکست معروف برابر بحرین دیگه فوتبال دیدن رو گذاشتم کنار. باورم این شد که تو فوتبال دولتی دیگه نمیشه انتظار پارتی بازی نداشت. اما با امدن کیروش همه چیز عوض شد تا یادم بود ایران برابر تیم های عربی خوب بازی میکرد اما نهایتا حرصمون رو در میاورد تا ببره. در واقع شکست خوردن از این تیم ها برای ما عادت شده بود. کیروش تیم ملی رو تبدیل به ایمی مستحکم کرده انگار دست عرب ها رو خونده انگار قبلن مربیشون بوده اون یه جادوگره که به حرص های بی پایانه ما پایان داد. آشتیم رو با فوتبال مدیون کیروشم.

 • سانا

  حالا که خبر تیم ملی رو باشگاهی کردین، میشه شماره دربی هایی که 4تا پشت هم باختیم رو بگید؟ 69 70 71 73؟؟ اها اوکی .در ضمن اون حمایت هست نه همایت!! چهار هست و جهار.... مکتب فتوشاپ بهتر از این نمیشه. راستی سایت باشگاهتون زده که 14ام هستین. برید صفا.

 • حمیدرضا

  صحبت من درباره این بحث نیست . چرا لباس تیم ملی ایران اینقدر طرحش زشت ظاهرشم بی کیفیته اصلا به برند آدیداس نمیخوره ژاپن هم آدیداس میپوشه هم طراحیش خیلی قشنگ هم کیفیتش مشخصه واقعا زشت بود پیرهن تیم ملی نقش یوزپلنگم که حذف شده بود

  • ژوزه

   راجب لباس:
   لباسی از جانب ادیداس برای ما طراحی نشده به صورت رسمی. بخاطر اینکه توافق ما و ادیداس برپایه سفارش بوده. نه یک قرارداد اسپانسری. ما پول میدیم اونا برای ما لباس میزنن.
   دومم اینکه فیفا بارها به ایران بابت یوزپلنگ تذکر داده بود و اگر حذفش نمیکردیم جریمه میکرد. طرح یوزپلنگ قرار بود خیلی کمرنگ تر ازون چیزی باشه که بود و دلیلشم این بود که دوستان توی منیریه توان کمرنگ زدنشو با برند آل اشپورت ندشتن
   از نظر کیفیت بازیکن ها راضی بودن و میگفتن کیفیتش عالیه. ولی خب طراحیش رو کاملا با شما موافقم قشنگ نیست

 • پرسپولیس قهرمان

  یا علی

 • جواد

  اگه دقت کرده باشید سوریه همیشه مواقعی به ایران میخوره که بازیا جنبه تشزیفاتی داره میترسم کیروش این بازی هم دفاعی بازی کنه

  • جاوید

   دقیقا تفاوت کیروش با همه مربیان قبلی تیم ملی به انتخاب بازیکنایی با انگیزه زیاد برمیگرده.الان همه بازیکنها سرشونو به کیروش میدن و مطمئنن اگه بازیشون خوب باشه دعوت میشن.الان وقتی رحمتی ناز کرد کسی دلش نلرزید چون کیروش بالا سر تیم بود.زمان برانکو دقیقه ۸۰ تا نود سه تا تعویض همیشگی اتفاق میفتاد.الان تیم کیروش میدونه از بازی چی میخواد.زمان برانکو علی کریمی تو تیم ملی سلطنت میکرد و کیف پزشک رو شوت میکرد.علی دایی با پای شکسته بازی میکرد الان سه تا تیم ملی همزمان میتونه ایران داشته باشه و این دستاورد کیروشه

برچسب ها