زیدان: 2016 سال خارق العاده ای بود؛ بازیکنان کاشیما به راحتی می توانند در لالیگا بازی کنند

زیدان-2016-سال-خارق-العاده-ای-بود؛-بازیکنان-کاشیما-به-راحتی-می-توانند-در-لالیگا-بازی-کنند

وبسایت رسمی برنامه نود - زین الدین زیدان، سرمربی تیم رئال مادرید بعد از پیروزی مقابل کاشیما آنتلرز در فینال جام باشگاه های جهان، به تمجید از شاگردانش پرداخت.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، رئال مادرید سال 2016 را با فتح سه عنوان قهرمانی تحت هدایت زیدان به پایان برد. سرمربی فرانسوی در پایان بازی راجع به مسائل زیر صحبت کرد:

عنوان قهرمانی:

2016 سال خارق العاده ای بود... برای همه، برای بازیکنان... سال شگفت انگیزی بود و من خیلی خوشحالم که کار را به خوبی انجام دادیم. آسان نبود، برای رسیدن به این عنوان همانطور که امروز دیدیم، باید سختی می کشیدیم. نکته خوب این است که این تیم هرگز تسلیم نمی شود و همین باعث شده تا به دستاورد های بزرگی برسد.

سال عالی:

وقتی رؤیاپردازی می کنید، فکر می کنید که ممکن است بتوانید به چنین چیزی دست پیدا کنید. حالا فقط باید جلو برویم. می دانیم که فصل طولانی خواهد بود. نکته خوب این است که حالا کمی زمان برای استراحت در کنار خانواده هایمان داریم. امیدوارم که بتوانیم در سال جدید هم همین مسیر را ادامه دهیم. می دانیم که زیر نظر آنچلوتی چه اتفاقی رخ داد، این اتفاق هر زمان ممکن است رخ دهد، اما اگر سخت کار کنیم، عوض نخواهیم شد.

پیروزی:

ما عقب بودیم و باید مارسلو و کارواخال را جلوتر قرار می دادم. احتمال تکرار این اتفاق در آینده را رد نمی کنم. این عنوان مهمی بود و می دانستیم که متحمل سختی خواهیم شد. حریفان واقعاً ما را شگفت زده کردند - چقدر دویدند، چقدر سخت جنگیدند... برای رسیدن به اینجا مسیر طولانی طی کردیم و موفق شدیم که عنوان قهرمانی را از آن خود کنیم.

لحظات کلیدی از زمان روی کار آمدن در رئال مادرید:

هیچ لحظه کلیدی وجود نداشته است. همه ما سعی می کنیم که از هر لحاظ بازی خود را بهبود ببخشیم. گاهی اوقات رنج می کشیم و آنقدر که باید خوب بازی نمی کنیم اما این طبیعی است. نکته خوب این است که ما نسبت به کاری که انجام می دهیم مثبت می اندیشیم و می توانیم حریفان خود را تنبیه کنیم. ما تیمی با استعداد فراوان هستیم.

کاشیما:

برخی از آنها به راحتی می توانند در لالیگا بازی کنند - آنها بازیکنان بسیار خوبی هستند.

هواداران رئال مادرید از هواداران کاشیما بیشتر بودند:

می دانستم که ممکن است مادریدیستا های زیادی حضور داشته باشند و می خواهم از همه آنها به خصوص مردم ژاپن تشکر کنم.

احتمال حضور یک بازیکن ژاپنی در رئال مادرید؟

این یک رؤیا است - همانطور که وقتی من بازیکن بودم، این رؤیا را داشتم. باید باور داشته باشیم که چنین چیزی ممکن است اما باید سخت هم تلاش کنیم.

خاطره از ژاپن:

در حال حاضر در مورد هیچ چیز به خصوصی فکر نمی کنم و فقط به فکر خانواده ام هستم. چه خوب عمل کنید و چه بد، آنها همیشه کنارتان هستند. اما می خواهم از بازیکنانم نیز تشکر کنم چون به طور شگفت انگیزی خوب کار کردند، کسانی که به طور منظم بازی می کنند و کسانی که کمتر به میدان می روند.

1771

اختصاصی

نظرات ۷

 • رضا

  2016 سال شانستون بود !!

  • بهروز real

   این راموس
   توال کلاسیکو
   دقیقه۹۰ چی
   کردباشما که
   حقیقتوباور
   نمیکنید؟

 • امیر

  خداییش قوی بودن

 • دون ویتو

  با اینکه بارساییم ولی از موفقیت زیدان خوشحالم، هرچند بارسا و بازیش ی دنیا دیگه اس

 • سعید

  یه جور میگه به راحتی بازی میکنن انگار چیکار میکردن تو بازی.....پرسپولیسم بود اینجوری بازی میکرد.....عاقلای فوتبال جهانو نگاه بایه بازی اظهارات جالبی میکنن

  • اث میلان.پرسپولیس

   نه تیم های ایرانی اینجوری بازی نمیکنن از ترس گل خوردن چون هستن کسایی که سوژه کنن گلم

  • Cr7-16

   میخای شماروهم تنبیه کنیم

برچسب ها