راموس: کارت قرمز؟ شانس خود را امتحان می کردم؛ شایسته این قهرمانی بودیم

راموس-کارت-قرمز؟-شانس-خود-را-امتحان-می-کردم؛-شایسته-این-قهرمانی-بودیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرخیو راموس از فتح جام باشگاه های جهان 2016 راضی و خوشحال بود.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، کاپیتان تیم رئال مادرید در پایان دیدار مقابل کاشیما آنتلرز که با پیروزی 4-2 مادریدی ها به پایان رسید، گفت:

هر بار که من همراه با رئال مادرید فرصت فتح عنوانی را به دست می آورم، به مانند تحقق یک رؤیا است. من قبلاً هم فاتح این جام شده بودم اما افتخار بالا بردن جام به عنوان کاپیتان را نداشتم. شخصاً خیلی خوشحالم و به عنوان یک تیم شایسته این قهرمانی بودیم. ما سال را آنطور که می خواستیم به پایان بردیم. این قهرمانی پاداشی برای سخت کوشی و تلاشی بود که فصل گذشته داشتیم.

بدیهی است که هر کاری می توانستم انجام دادم تا در دیدار امروز حضور داشته باشم. شاید در بهترین فرم خود نبودم اما از لحاظ جسمانی کار بیشتری نمی توانستم انجام دهم اما تا وقت های اضافه دوام آوردم و بهترین عملکرد خود را ارائه کردم. آمدن به اینجا و بالا بردن عنوان قهرمانی ارزشش را داشت.

حفظ این روند:

ما در حال انجام کار فوق العاده ای هستیم. از وقتی زیدان روی کار آمده تیم در حال رکورد شکنی است و این تأثیر کار اوست. باید به سخت کوشی ادامه دهیم، اما در حال حاضر زمان لذت بردن از دستاورد هایی است که داشته ایم و باید کمی استراحت کنیم و با باتری های شارژ شده و سرحال وارد سال 2017 شویم و برای قهرمانی در هر سه تورنمنتی که حضور داریم بجنگیم.

راموس در مورد صحنه ای که به اعتقاد کارشناسان داوری باید به اخراج وی منجر می شد، به شوخی گفت:

فکر نمی کنم کارت زرد اول درست بوده باشد، اما در مورد دومی، خوشحالم که شانس با من یار بود و داور آنجا به نفع من عمل کرد.

1771

اختصاصی

نظرات ۳

 • سروش آبی اصیل

  داور همیشه با شماس

  • مجید

   دقیقا

  • اث میلان.پرسپولیس

   اختیار داری گلم تعارف میکنی

برچسب ها