فتحی و قراب به هیات مدیره استقلال نزدیک شده‌اند؟

فتحی-و-قراب-به-هیات-مدیره-استقلال-نزدیک-شدهاند؟

وبسایت رسمی برنامه نود - طی هفته آینده تغییر در هیات مدیره استقلال انجام خواهد شد و جانشین منصور پورحیدری معرفی و یک عضو جدید به بدنه مدیریتی آبی‌پوشان اضافه خواهد شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، بعد از استعفای محمود گودرزی از وزارت ورزش و جوانان و روی کار آمدن مسعود سلطانی‌فر شایعه تغییرات در رأس مدیریت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس قوت گرفت. اگرچه سلطانی‌فر در بدو ورود اعلام کرد که فعلا تفکری برای تغییرات ندارد اما با گذشت زمان وی به نتایجی رسید که در جلسه مجمع باشگاه پرسپولیس به صورت ریز به این نکات اشاره کرد.

سلطانی‌فر که از آشفتگی مدیریتی در استقلال خبر داشت تا همین 10 روز پیش به صورت جدی با سیدرضا افتخاری در مورد نحوه فعالیش در استقلال صحبت نکرده بود اما او در مجمع باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که هیأت مدیره باشگاه استقلال هم باید مثل تیم رقیب به ثبات و آرامش برسد.

وی در اولین اقدام بعد از چالش‌هایی که در مورد مباحث آکادمی در استقلال و قراردادهای سنگین به وجود آمده بود سید رضا افتخاری را فرا خواند و بعد از نشست با اعضای هیأت مدیره استقلال به آنها اعلام کرد به منصوریان فرصت بدهند تا این تیم به عنوان نماینده ایران در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا آرامش داشته باشد. استقلال مقابل سپاهان ایستاد و به قول منصوریان با بنزین سبز رویی دیگر از خود را نشان داد تا بارقه‌های امید در دل طرفداران این تیم روشن شود.

حالا با گذشت زمان وزارت ورزش و جوانان قصد تغییرات در هیأت مدیره باشگاه استقلال را دارد و با توجه به درگذشت منصور پورحیدری خواه ناخواه این اتفاق رخ خواهد داد. ظاهرا وزارت ورزش و جوانان در میان اسامی مختلف در مورد دو نفر به جمع‌بندی رسیده و طی هفته آینده اسامی این دو نفر به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

جواد قراب پیشکسوت تیم فوتبال استقلال به عنوان جانشین مرحوم پورحیدری در هیأت مدیره استقلال فعالیت خواهد کرد و نفر دوم کسی است که قطعا به عنوان فردی تأثیرگذار در هیأت مدیره باشگاه استقلال مشغول به فعالیت خواهد شد.

در حالی که روز گذشته از علی انصاری به عنوان یکی از نفرات مدنظر وزارت ورزش مطرح شده اما حضور مرد متمول بازار موبایل در باشگاه استقلال شایعه است و طبق شنیده‌ها قرار است امیرحسین فتحی کسی که در زمان مدیریت امیررضا واعظ آشتیانی به عنوان رئیس کمیته انضباطی این باشگاه فعالیت می‌کرد فرد تأثیرگذار هیأت مدیره استقلال باشد.

اگر فتحی به جمع مدیران ابی بیاید، یک نفر از جمع اعضای هیأت مدیره استقلال کنار گذاشته خواهد شد که شاید آن شخص با توجه به اینکه منتسب به مدیریت وزارت ورزش و جوانان دوره گذشته بوده، باشد.

فتحی در همین راستا در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا برای حضورتان در هیات مدیره استقلال با شما صحبت شده است، گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم و بی خبرم. تاکنون مذاکره ای هم با من انجام نگرفته است.

 

2051

فارس

نظرات ۱

  • محمد

    با اومدن و رفتن هیات مدیره چیزی حل نمیشه باید یکی بیاد دلسوز باشه مسه پرسپولیس یا رعال مادرید... اینا اصن معلوم نیست هدفشوون چیه