مونتلا: نیانگ باید مثل باکا عمل کند؛ از این پیروزی خوشحالم

مونتلا-نیانگ-باید-مثل-باکا-عمل-کند؛-از-این-پیروزی-خوشحالم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال میلان ایتالیا از گلزنی مهاجم خود به وجد آمد و در عین حال از امبایه نیانگ خواست به روند ناکامی در گلزنی خاتمه دهد.

به گزارش وب سایت نود، کارلوس باکا مهاجم تیم فوتبال میلان به روند سه ماه ناکامی در گلزنی خود پایان داد و با گل دقایق پایانی خود برابر کالیاری پیروزی را برای تیمش به ارمغان آورد.

وینچنزو مونتلا در خصوص کارلوس باکا اظهار داشت که او در این مدت به هیچ وجه مضطرب و نگران نبود، و از امبایه نیانگ دیگر مهاجم این تیم که از تاریخ 16 اکتبر تا به حال گلزنی نکرده خواست تا همین رویه را در پیش بگیرد. وی در گفتگو با اسکای ایتالیا گفت:

باکا همیشه آرامش داشت و من از اینکه او گلزنی کرد بسیار خوشحالم. من خودم قبلاً مهاجم بودم و اهمیت این گل را می دانم. حالا منتظر امبایه نیانگ هستم تا گلزنی کند زیرا او به لحاظ روحی و روانی در حال پیشرفت است. ما بازی را به خوبی شروع کردیم اما در نیمه دوم مقداری از شدت فشار تیم حریف کم کردیم و زمانی که تغییر سیستم دادیم توانستیم روی دروازه حریف خطر ایجاد کنیم. از این پیروزی و شیوه رسیدن به این پیروزی بسیار خوشحالم. ما باید شوت های بیشتری در چارچوب دروازه حریف داشته باشیم و در بازی های آینده فشار بیشتری روی دروازه حریف ایجاد کنیم.

 

2081

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن