حمله دوباره دایی به کمیته انضباطی: فقط می‌خواستند جلوی استقلال محرومم کنند؛ برای تاج متاسفم

حمله-دوباره-دایی-به-کمیته-انضباطی-فقط-میخواستند-جلوی-استقلال-محرومم-کنند؛-برای-تاج-متاسفم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی نفت تهران گفت: دست و بالمان مقابل استقلال بسته است و ما برای پیروزی به میدان می‌رویم.

به گزارش وب سایت نود، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال گفت: فردا اولین بازی نیم فصل دوم خود را برگزار می کنیم. متاسفانه تعدادی مصدوم داریم. از طرفی کمیته انضباطی هم دانشگر را محروم کرده است و دست و بالمان کمی بسته است.

او افزود: ما در بازی برابر سپاهان نشان دادیم که می توانیم ببریم. در این مدت همه چیز علیه ما بود ولی ما آماده‌ایم سه امتیاز را بدست آوریم.

سرمربی نفت درباره نقل و انتقالات تیمش گفت: به دنبال چند بازیکن هستیم ولی لیست خروجی نداریم. متاسفانه برخی از بازیکنان مورد نظرمان به تیم های دیگر رفتند. ما بی سر و صدا به دنبال انجام کارها هستیم.

او درباره تمرین استقلالی ها در تختی گفت: همانطور که گفتم همه اتفاقات اخیرعلیه ما بوده است. شما قرارداد نفت و با تختی را ببینید. آنجا نوشته که زمین تختی برای بازی های لیگ، حذفی و آسیایی نفت تهران آماده کنند. اگر هم زمین تمرین بخواهیم، زمین شماره ۳ و ۴ را به ما می دهند. نمی دانم چه جوری زمین اختصاصی ما را به حریفمان می دهند. شما اصلا چنین چیزی را در دنیا دیده اید؟ در لیگ اروپا یک جلسه حق تمرین برای حریف هست ولی در لیگ ها این اتفاق رخ نمی دهد. من برای مسئولان تختی متاسفام که با این کارشان، میزبانی ما را زیر سوال بردند. از بازی با ساتقلال تا الان همه چیز علیه ما بوده است.

دایی درباره غیبتش در بازی فردا، عنوان کرد: خیلی حرف‌ها باید گفته شود. آقایان این رای را سیزدهم داده‌اند ولی آن را به باشگاه ما ابلاغ نکردند. نوزدهم کارمند باشگاه می‌آید و حکم را می‌گیرد. یکی از این آقایان از بیستم در سرکارشان نیستند بعد خودشان را با فیفا مقایسه می‌کنند. هنوز جایگزینی پیدا نشده است. امروز وکیل من آمده و طبقات فدراسیون را گشته و آخرش در آنجا به او گفته‌اند باید ۲۰۰ هزار تومان پول بدهیم. فدراسیون بدون این ۲۰۰ تومان‌ها نمی‌تواند به بقایش ادامه دهد و این در حالی است که شکایت ما مالی نبود.

سرمربی نفت تهران تاکید کرد: اگر شما افراد کمیته انضباطی را دیدید، به من خبر دهید خودم را برسانم. در این حکم خیلی چیزهای عجیب هست. در رای گفته‌اند من به بخش محرومیت نمی‌توانم اعتراض کنم ولی به بخش مالی آن می‌توانم اعتراض کنم. نمی‌شود که، رای یا قابل اعتراض است یا نیست. آقایان قوانین مملکت را زیر سوال برده‌اند. به دنبال محروم کردن علی دایی بودند. چرا به باشگاه نامه رسمی بعد از محرومیت من ندادید؟ من برای تاج متاسفم. ریاست فقط پشت میز نشستن نیست. شما باید کار بقیه را زیر نظر بگیرید. مگر می‌شود ما افراد کمیته انضباطی را ما پیدا نکنیم؟ بدون حضور من رای هم صادر می‌شود. نمی‌دانم، شاید آگهی در روزنامه داده اند تا مرا پیدا کنند.

او ادامه داد: فقط دنبال این بودند مرا محروم کنند، چرا؟ چون از حق دفاع کردم. ۱۰۰۰ سال دیگر هم نمی‌توانید مرا خاموش کنید. تا آخر عمرم ایستاده‌ام. چگونه می‌شود که بنیادی‌فر به آن راحتی بازیکن مرا اخراج می‌کند؟ خدا را شکر می‌کنم که داوران همگی گفتند اخراج بازیکن من اشتباه بوده است. کمیته داوران یک سمت قضیه را می‌بیند. بروید از کسانی که داوری را بلد هستند بپرسید که گلر حریف به خاطر شدت ضربه‌اش باید اخراج می‌شده است. بازیکن من تا دیروز فیزیوتراپی می‌کرده است. خنده‌دار است که کامرانی‌فر پیام تبریک می‌فرستد. آقای کامرانی‌فر هنوز عید نشده که تبریک می‌گویید. او به من زنگ زده بود و از من تشکر کرد که چقدر سکوت کرده‌ام ولی الان اینگونه نیست. شما رای را ببینید. شاید برخی‌ها بازی دیگری را نگاه کرده‌اند و گزارش کس دیگری را دیده‌اند. محمدی کیست که بر اساس گزارشی مربوط به آن، مرا محروم کرده‌اند؟

علی دایی در ادامه گفت: آقای سخندان حی و حاضر است. از او بپرسید. او به من گفت، آیا می‌خواهی تیم را بکشید بیرون؟ به او گفتم به هیچ عنوان. چون من تیمم برنده بازی است. من به کمک داور بازی گفتم که تیمم بازی را ادامه می‌دهد. چرا گزارش را نمی‌دهید؟ این نشان می‌دهد که دوست داشتند مرا محروم کنند و بعد هم پیدایشان نمی‌شود. آقای کامرانی‌فر چرا دلیل تبریکت را نمیگویی؟ دفاع از اشتباه، خودش اشتباه است. همین می‌شود که بغیر از چند نفر همگی اشتباه می‌کنیم و الکی دفاع می‌کنیم. اگر پنالتی بود، من فوتبال را کنار می‌گذارم. کارشناس داوری می‌گوید به نظرم پنالتی بود. کدام نظر؟ یا بود یا نبود. نظر یعنی چه؟ مگر قاعده وجود ندارد؟

او ادامه داد: کجای تیم من محمدی وجود دارد؟ جای بوعذار نوشته‌اند محمدی. کجای اسم این دو شبیه هم هستند؟ اصلا تیم من محمد ندارد. بوعذار و محمدی حتی یک حرف شبیه هم ندارند. من به این چیزا اعتراض دارم. شما جای من بودید چه می‌کردید وقتی سر تیمتان را می‌برند؟ همین کار را می‌خواستند بکنند. سخندان از من پرسید، به او گفتم که تیم را بیرون نمی‌کشم. می‌خواستند مرا محروم کنند و برایش یک سوال هم طرح کرده‌اند. تاج باید به کمیته‌ها نگاه کند. ببینید کمیته انضباطی چقدر وقت می‌گذارد؟ ما از بیستم پیگیر هستیم. کسی را پیدا نکردیم. من دوشنبه ساعت ۱۶ فدراسیون بودم. حالا اینکه شما می‌گویید اینها ۱۵ می‌آیند و ۱۶ می‌روند را نمی‌دانم. ضمن اینکه من در جام حذفی محروم شده‌ام چرا در لیگ اعمال می‌شود؟ چرا؟ چون با استقلال بازی داریم؟ حالا اینکه از سخندان چیزی نپرسیده‌اند را نمی‌دانم ولی می‌گویم که می‌خواستند دایی را محروم کنند. مگر کم حق را ناحق کرده‌اند؟ بنیادی‌فر کار خودش را کرد و داور به ما رحم کرد که پنالتی بیرون رفت. اگر این کار صورت نمی گرفت، سپاهان و تراکتور فینالیست شده بودند. این بازی و بازی با استقلال خدا به ما رحم کرد. استغفرالله خدا یک وقت حوصلش سر می‌رود و می‌گوید اینقدر دنبال کار تو بودم.

دایی در پایان و در پاسخ به سوالی درباره عملکرد مربی استقلال در بازی استقلال و نفت گفت: مثل اینکه ما هم باید دزدکی کار کنیم و از حقمان دفاع نکنیم.

 

2051

ایسنا

نظرات ۸۱

 • پرسپوليس

  كاملا حق با علي دايي هست
  ادمين لطفا چاپ كن
  متاسفانه فقط ميخوان استقلال رو از حاشيه دربيارن

  • moBna

   بی خیال شهریار تا بوده همین بوده تو مستطیل سبز زورشون به پرسپولیسیا نمیرسه قدرت افتاده دستشون اینجوری تلافی میکنن اخرشم هیچی نمی شن

  • ایدا سادات16قرمز

   رحمتی تعویق انداختن باید محرومیت دایی به تعویق بندازن

  • Mhd

   واقعا دایی داره جنجال بازی میکنه بسه دیگه

  • jd.dri

   متآسفم که پرسپولیسی ها همیشه زمانی که علی دائی و تیمش مقابل استقلال قرار میگیرن فقط بلدن کامنت بزارن و ازش حمایت کنن ولی از حضور گستره در استادیوم و تشویق اسطوره شون و تیم نفت خودداری میکنن !!!

  • شش الکی

   چرا اون موقع که دوتا پنالتی اشتباه برات می گیرند و سه تا به ضرر تیم مقابل نمی گیرند
   میگی
   داور بخشی از فوتبال؟

  • استقلالی

   این نمایش چیه اجرا کردید آقای دایی؟ مثلا شما تحصیلکرده ی این مملکتید .پرسپولیسی ها هم تا دیروز میگفتن چرا دایی جلو پرسپولیس اینقدر بالا پایین میپره و انواع بی احترامی ها رو به دایی میکردن اما الان طرفدارش شدن

  • سعید

   آقای دایی با هوچی گری و داد و بیداد نمیتونی رای رو عوض کنی

  • علی

   من استقلالی نیستم ولی انصافا فرق کسی که اخراج میشه میره بیرون با کسی که اخراج میشه 8 دقیقه بازی رو متوقف میکنه چیه؟؟ 1 جلسه محرومیت بابت اخراج و 1 جلسه درلیگ؟؟ به نظر من کم هم هست... حالا خوبه فیروز کریمی اومده لیگ!! میشه محرومیت های احتمالی چند جلسه ای اون رو با دایی مقایسه کرد!!

  • علی پرسپولیس تیم ملی

   من 1 سوال دارم اونم اینه که خداییش اوناییکه بازی نفت با سپاهانو دیدن علی دایی نمیگفت تیم بیاد بیرون؟؟حتی لبخونی و حرکات دستش هم نشون میداد میخواست تیمشو بیرون بکشه.حتی اگه اینکارش تاکتیکی بوده که تمرکز زننده پنالتی خراب بشه(که آخر نامردیه)میگفت که تیمش از زمین بیاد بیرون ولی الان براحتی دروغ میگه.اولین کار واسه فرهنگ سازی اینه بخاطر کری خونی دروغهایی که به شعور آدم توهین میشه رو باور نکنیم.علی دایی اسطوره فوتبال ایرانه ولی منفعت شخصیش رو به پرسپولیس و تیم ملی و حتی ایران ترجیح میده.پارسال که خدابیامرز نوروزی فوت شد تمام طرفداران استقلال کنارمون بودن ولی علی دایی بخاطر اینکه 1روز بازی جابجا بشه چیکارا که نکرد.ادمین چاپ بشه لطفا

  • هومن

   تو هر بازی علی دایی داره داد و بیداد راه میندازه کنار زمین بازی با سپاهان که معلوم نبود چشه با استقلالم که همیشه میخواد حرص گل نزدن به این تیمو با داد و بیداد بگیره

  • علی

   تو دیگه چی میگی قشقولیس

  • سپاهان

   آخه اگه محرومش نکنن که از بازیای بعدی میاد وسط زمین پشتک میزنه

  • ۴۴۴۴**

   بازشما پسپسیا توهم زدین چی ربطی داشت استقلال خودش انقدرحاشیه داره که بااین چیزا حاشیه ها جمع نمیشه

  • محسن

   همش علی دایی غر میزنه

  • رضا

   شما پرسپولیسی ها حداقل تکلیف خودتون را با این آقای دایی روشن کنید.. یه روز هو میکنید این آقا را توی استادیوم ها یه روز هم میایید طرفداریشا میکنید...
   چند چند هستید با خودتون؟؟؟

  • ارش

   این چه وضعیه

 • زانیار

  دایی درست میگه باید حق اعتراض به رای میدادن مثله رحمتی

  • ایدا سادات16

   می خوان شیشتقلال از بحران در بیارن

  • زانیار

   6تقلال هیچ وقت از بحران درنمیاد :)

  • نصف‌جهان

   آقای هوچی گره همیشه معترض به هنه چیز.بس کن وبه فوتبال فکرکن که هوجی گریت درحال بی اثرشدن است.همیشه احساس میکندکه تمام تصمیمات برعلیه اوناشی ازتوطئه‌ایست ‌که فقط اوکشف میکند.

 • علیرضا

  اصلا همه ی پرسپولیسی ها همیشه سعی دارن نظم رو بهم بریزند

  • وجدانتو بیدار کن

   البته کسی که راحت کلی گویی میکنه و از واژه همه استفاده میکنه حالا حالا ها زود زود قضاوت میکنه تا به وقتش یه جایی همه رو پس میده... به خودت بیا مرد گاهی وقتا سکوت بهتره از دفاع از ناحق... و با ناحق گویی باطلی را حمایت کردن... من و شما قاضی نیستیم که دقیق نظر بدیم... من و شما که غیب نمیدونیم که بگیم همه اینجوری همه اونجوری به خودت بیا دوست استقلالی... فوتبال ارزش نداره...

  • صدرا اس اسی بارسایی

   دقیقا این نوع صحبت میشه قضاوت جانبدارانه آقا یا خانم وجدانتو بیدار کن... همه میتونن قشنگ حرف بزنن ولی در عمله که خودشونو نشون میدن

 • اقلیت قرمز سرخ

  اقای دایی دوره عربده کشی و قلدر بازی و داد و بیداد تموم شده تا کی میخوای با ادببات تهاجمی و خشونت امیز ادامه بدی ..وایه شما زشته بخدا شما الگوی این جامعه هستی شما همیشه از زمین و زمان شاکی هستی نمیشه که همش بر وقف مرادت بچرخه استاد

  • moBna

   عربه کشی!!!!!!
   فکر میکنم ادبیات شما خیلی بد تر باشه اونم درباره کسی مثه اقای دایی که افتخار و اعتبار فوتبال ایران
   گنده تر از شما هم حق اینجوری صحبت کردن راجه ایشونو ندارن نمیدونم شما چجوری به خودت این اجازه رو میدی

  • امیر21

   اگه دروغ میگه دلیل بیارین
   اگه حرفه حق میزنه حقشو بدین
   منطق من اینو میگه
   درود بر اسطوره فوتبال ایران و آسیا

  • تقلول

   شما از عربده و قلدربازی و مشت کوبیدن چیزی نگو لطفا
   یا دست کم صبر کم محرومیت بازی صبا تکلیفش روشن شه بعد اگر روت میشد بگو!

  • ساسان

   جناب اقلیت یا هر چیز دیگه
   چرا حرف بی ربط میزنی.
   یکی بیاد ازت حقو بگیره و تو رو هم بدهکار دراره، ناراحت و عصبانی نمیشی!!!!!
   چرا قانون برایهمه یکسان نیست!!!!
   واقعا نمیبینی یا خودتو زدی به اون راه، به هرقیمتی میخان یه تیم رو سرپانگه دارن
   جنابعالی و دوستایی که لایک کردن حرفهای مسخره تو لطفا کمی فکرکنین و بعد حرف بزنین.
   نه از سر لج و لج بازی با شهریار فوتبال ایران

  • حمید

   تو اگه ادب داشتی در مورد یکی از مفاخر فوتبال این کشور از واژه عربده و ... استفاده نمیکردی

  • سپاهان

   اینکه این ٱدم مفاخره بش مجوزنمیده که به همه تهمت بزنه وبازبان تحقیربادیگران صحبت کنه.دائی خلع فنیش رومیخوادباهوچی گری جبران کنه که دیگه کسی بذاش تره هم خوردنمیکنه.

  • صدرا اس اسی بارسایی

   دقیقا درست میگی اقلیت سرخ

  • حمید

   ٱقاحمیدایشون مشاهیرهست ولی مفاخرنیست چون خیلی وقته کسی به وجوداین آدم بداخلاق افتخارنمیکنه.. مشهورهست ولی محبوب نیست شمام زیادحرص نخورایشون به اندازه‌ی کافی عربده مشی میکنه.

 • علیرضا استقلالی

  اقای دایی همیشه با شانتاژ و حاشیه درست کردن و اعتراض جنگ روانی رو شروع میکنی ولی این دفعه استقلال با اقتدار تیم تو می بره

  • moBna

   اره دقیقا مثه جام حذفی

  • ایدا سادات16

   کدوم افتدار دایی حذفتون کرد خخخخخخخخخ 2دقیقه 2گل خوردین

  • محسن

   والله این فصل ما اقتداری از استقلال ندیدیم

 • رضا

  استقلال با مربی هایی از انگلیس نفت رو میبره :)

  • سپاهان۹

   ازین به بعدهرکرخواست حرف بزنه یاکاری بکنه قبلش بایدبیادازدائی اجازه بگیره تایه وقت به تریج قبای ایشون برنخوره.آقایان کامرانی فروتاج هم بایدهمین کارومیکردن

 • نیماااا

  ینی این عادت همه پرسپولیسیاست که توهم اینو دارن که همه باهاشون دشمنن. آقای دایی ماهم میتونیم بگیم توبازیه حذفی داور ازعمد مارو حذف کرد. سپاهانی ها هم میتونن همین حرفو درباره نیمه نهاییه حذفی بزنن. اینجا چاله میدون نیست که هرکاری بخوای بکنی.همونطور که هواداری ما محروم شدن شماهم به خاطر رفتارت توبازی باسپاهان محروم شدی. چیزی که عوض داره گله نداره

  • تقلول

   یادش بخیر محرومیت رحمتی که از لیگ به حذفی منتقل نشد
   فوتبالی بیاین بالا
   اینجوری قهرمان هم بشید لطفی نداره

  • نیماااا

   آره سر رحمتی اینکارو کردن ولی منم یادم نمیره محرومیت محمد نوریو انداختن واسه بعداز دربی. اینارم ببینید

 • 4یادت نره

  واااای این علی دایی خییییلی باحاله.خخخخخخخ هروقت داوری به نفعشه ساکته هروقت یه چیزی به ضررشه اونوقت عالمو آدم دشمنشن. فقط میتونم بگم خداشفات بده:) چااااااپ لطفا

  • صدرا اس اسی بارسایی

   گل گفتی

 • حسین یادگاری

  ام شاءالله علی دایی رو یه روز رئیس فدراسیون ببینیم

  • سپاهان

   یه آدمی که ذره‌ای نمیتونه به خودش مسلط باشه توان مدیریت یه مجموعه باافرادمتفاوت رونداره.. اگه این آدم رئیس بودتواین قضیه آخرکیروش وبرانکونه تنها جورونتونسته بودٱروم کنه میمدبرعلیه یه طرف یه نصاخبه‌ی تندمیکردوهمه چیزروبیشتربه هم میریخت

 • حسین یادگاری

  علی دایی کسی که در برابر نا حق سکوت نمیکنه

برچسب ها