منصوریان: به دنبال جذب جباروف و تیموریان هستیم/ حاج‌محمدی و میثم مجیدی از استقلال جدا می شوند

منصوریان-به-دنبال-جذب-جباروف-و-تیموریان-هستیم-حاجمحمدی-و-میثم-مجیدی-خروجی-های-قطعی-ما-هستند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی استقلال گفت: احتمالا فردا یک جوان دیگر به ترکیب ما اضافه می‌شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر نفت تهران گفت: پیش از اینکه درباره بازی صحبت کنم، درگذشت امیرحسین مرادی را تسلیت می گویم. همچنین به آقای نبی هم بابت درگذشت برادرش تسلیت می گویم.

او ادامه داد: درباره بازی با نفت باید بگویم که شرح تمرینی خوبی داشتیم. در این ۱۰ روز خوب تمرین کردیم و سعی می‌کنیم با شکل تیم جوانمان به همراه یکی دو با تجربه به زمین برویم. یک جوان هم احتمالا به ترکیب فردای ما اضافه می‌شود. محرومی نداریم ولی به دلیل خراب بودن زمین تمرینی‌مان، مگویان را از دست دادیم و قبلش هم انصاری مصدوم شد. جای دیگری هم پیدا نکردیم تا تمرین کنیم.

منصوریان درباره وضعیت نقل و انتقالات تیمش گفت: آرش افشین از جمع ما جدا شد. امروز هم میثم مجیدی و امین حاج‌محمدی در اختیار باشگاه هستند. خروجی دیگری فعلا نداریم. باید به ورودی‌هایمان نگاه کنیم. تمرکزمان روی جبارف کاپیتان ازبکستان و آندو تیموریان است تا آنها را جذب کنیم.

سرمربی استقلال درباره ممنوع‌الخروجی بازیکنان تیمش گفت: بیشتر از ۱۰ بازیکن دچار این مشکل هستند. تا زمانی که باشگاه‌ها ذی‌نفع نشوند و طرف حساب سازمان امور مالیاتی نشوند، این مشکل هست. وقتی که من به عنوان مربی یا بازیکنانم مقابل سازمان مالیاتی هستیم، قراردادی برابر ما قرار می‌گیرد. چه تعمدی وجود دارد که باشگاه پول ما را بدهد تا ما بتوانیم مالیاتش را بدهیم؟ باشگاه‌ها به راحتی می‌توانند پول اعضای باشگاهشان را ندهند ولی سازمان امور مالیاتی از ما پول را می‌خواهد. من خودم از سال گذشته، یک هزار تومانی نگرفته‌ام ولی سازمان مالیاتی کشور من را می‌شناسد. آنها مالیات آن پول نگرفته را می‌خواهند.

او ادامه داد: ما دنبال راهکار هستیم که چگونه پولمان را بگیریم. به تاج پیشنهاد داده‌ام که الگوی فوتبالمان را بر اساس لیگ آلمان بگذاریم. در آنجا وقتی قرارداد می‌بندید، باشگاه طرف حساب سازمان مالیاتی است. بدون اینکه به من اطلاع دهند، پول مالیات مرا به سازمان مربوطه می‌دهند. در آخر هم هر پولی که من خرج کرده‌ام و شامل مالیات هم نبوده را به من پس می‌دهند. این تعهد باید شامل حال باشگاه شود. از شما می‌خواهم به این پردازش کنید. با این فضا می‌توانیم مقابل پول سیاه بایستیم. به شما قول می‌دهم که اگر این مسئله قانونی شود، مدیرعاملی در ایران دیگر اینقدر جذابیت ندارد. دیگر کسی با دسته چک به راحتی بازیکن نمی‌خرد. الان کسی ۱ میلیارد قرارداد می‌بندد ولی اگر ۳۰۰ میلیون بگیرد باید کلاهش را بالا بیندازد. الان یک تیم می‌خواهد به لیگ برتر بیاید و ۲۰ میلیارد هزینه کند. چرا ضمانت نامه بانکی نمی‌گیرند؟ بالغ بر ده ها میلیارد تومان پرونده در کمیته انضباطی است و کسی گارانتی ندارد. ابزار کمک به فوتبال رسانه ها هستند و می توانند در این زمینه کمک کنند.

وی در پاسخ به سوالی درباره ناراحتی نفتی ها از تمرین استقلال در تختی گفت: می دانم دایی ناراحت است ولی من از مدیرعامل باشگاه‌مان خواستم این مسئله را حل کند تا ما یک تمرین بکنیم و نمی‌دانم او کرایه کرد یا مسئله دیگری در میان بود ولی ما آنجا تمرین کردیم. بازیکنانم در تختی فرق بین کمپ حجازی و تختی را فهمیدند و حس خوبی بدست آوردند.

او درباره تجمع برخی هواداران استقلال گفت: یک سری تصویر دیدم که من آنها را در سکوها ندیده‌ام. آنها را حتی در تمرینات هم ندیده‌ام. ما در تمرین با هواداران راحت هستیم. اینکه عده‌ای در زمان تمرین ما و در زمانی که تمرین باز است، تجمع می‌کنند عجیب است. افتخاری به من گفت که برخی از هواداران را صدا کرده و با آنها صحبت هم کرده است. ما فقط به آرامش نیاز داریم. هرکس پشت این قضیه هست، اگر استقلال را دوست دارد، بداند ما به آرامش نیاز داریم.

وی درباره تیموریان و جبارف گفت: ما نمی‌توانیم بگوییم جذب این دو قطعی شده است. در این دو نقطه نیاز داشتیم برای رسیدن به ریتم، باید از انرژی ابراهیمی به خوبی استفاده کنیم. باید یک نفر را جذب کنیم که درک خوبی از بازی امید ابراهیمی داشته باشد. آندو این درک را در تیم ملی نسبت به ابراهیمی دارد. در نفت ما همیشه با ایمان مبعلی شروع می‌کردیم ولی ریتم دادن با بازیکنان با تجربه است.

منصوریان در پاسخ به سوالی درباره آندرانیک تیموریان، عنوان کرد: قطعا اگر بگوییم که همزمان تیموریان می‌تواند به استقلال کمک کند و هم استقلال به او کمک کند، حرف درستی زده‌ایم.

 

2051

ایسنا

نظرات ۱۰۳

 • ★★

  مهم نیست کرکس کجای آسمونه...
  مهم اینه کرکس همیشه حسرت طاووس رو میخوره,
  حتی اگه اون طاووس زخمی شده باشه
  استقلال دوست داریم

  • 4&6

   مهم نیست کجای جدول باشی ...
   مهم اینه که مربی تیمت جوگیر باشه
   حتی اگه اون مربی یه برد 3-0 با اقتدار هم نداشته باشه
   4تقلال تو لیگ برتر بمان

  • حسن پرسپولیسی444444

   باز هم منصوریان وباز هم پردازش

  • تقلول

   شرح تمرینی خوبی داشتیم!!!
   فکر کنم با کسی شرطی چیزی بسته که اینطوری حرف بزنه!

  • دیسلایکی های دست به دیس

   حالا چرا اینا دیسلایک کردن :/

  • جام دهم

   یکی از دلایل حال و روز این روزهای استقلال همین خودشیفتگی هواداراشه!!
   یعنی هوادارای منچستر و بایرن و رئال هم انقدر خودشیفته و خودبرتربین نیستند
   بیدار شین لطفا!

  • Hamid

   بعد از هفته سوم تیم رو جزو سه تیم برتر میبینین
   بعد از هفته پنجم تیم رو جزو سه تیم برتر میبینین
   بعد از هفته هفتم تیم رو جزو سه تیم برتر میبینین
   بعد از هفته دهم تیم رو جزو سه تیم برتر میبینین
   بعد از هفته سیزدهم تیم رو جزو سه تیم برتر میبینین
   پایان نیم فصل تیم رو جزو سه تیم بر تر میبینین
   پایان فصل تیم رو جزو سه تیم برتر میبینین
   فصل تمومو شد
   تموتون کجاست؟؟؟؟؟؟؟
   دسته یک
   ههههههههههههههههه

  • Lord Sardar

   خخخخخ پردازش ، خخخخخ بر اساس لیگ آلمان ؟ مگه آلمانم رفتی داداچ ؟؟ همون لندن بمون داچ علی ، آفرین به تو که داری جوان گرایی میکنی با آوردن آندوی 22 ساله و چپاروف 18 ساله خخخخ ، آدمین جان لطفا بچاپ اگ بی طرفی

  • پرسپولیس اندوهگین

   بلاخره فیفا جام قهرمانی نیم فصل پرسپولیس را دا؟

  • اس اس

   عشق است داش علي منصوريان

  • زانیار

   میگن br7 داره میره

  • Asad

   خخخخخخ خیلی خنده داره که هنوز فرق عقاب و کرکسو نمیدونی اخه تو مدرسه چی یادت دادن دو ستاره؟

  • سهیل10=4+6

   میگم مهره کلیدی کیروش کی توزمین فیکس بوده که با اندو مچ شه
   راستی br7 را بهش بگید چترشم ببره همون که به کمرش بود
   و میخام توافق محوشم باسه کلمه سروش مدرک گل باشی

  • یلدا

   پردازش کنه؟؟؟
   مگه سی پی یو اینتله؟؟؟

  • پویان

   امیدوارم زودتر به فرشینگ برسی تا لااقل تو لیگ بمونی! حیف سالی دو بار تحقیر شدن شما رو جلو سرورتون نبینیم!

  • Emi

   نظر این همه پرسپولیسیه بانمک زیر ی پست استقلالی خیلی جالبه!!! دلییلش چی میتونه باشه!! بعدا مشخص میشه. :)))
   تازه نیم فصله و تیممون هفتمه!! 15 هفته دگ مونده! ن قهرمانی کسی معلومه نه رتبه ی تیما! چون خیلی بالا پایین داره جدول. ولی خب دوستان پرسپولیسیمون ی جام نیم فصل گرفتن با اون جشن با شکوهشون و قهرمان شدن. :)))... اما اونا ک ب تیمی ک رتبه هفتمه میخندن!! یادشون رفته چند سال پیش واس سقوط نکردن تیمشون و فرار از منطقه سقوط، بازیکناشون سجده شکر ب جا میاوردن!!! یاا یادشون رفته 9 10 سال ک اون پایینا دست و پا میزدن!!! البته خب بعد این همه ساااال صدر نشین شدن بایدم از خود بیخودتون کنه! اخه احساس غرییبی بهتون دست داده و تو پوست خودتون نمیگنجین. :)))...
   ولی خداییش خیلیا احساس بانمک بودن میکنن!!! ک دلیلش اون عقده های 9 ساله میتونه باشه!! ک یهو همه سر از لاک بیرون اوردن و استعداد کمدین بودنشونو ب رخ میکشن...
   خوبه، ادامه بدین. :)))

  • فواد

   پرسپولیسی ها هنوز اندر غم شکست پارسال که از منصوریان خوردن

 • s-s

  داشعلیمنصور تا آخر پات هستیم.

  • SS

   آقای منصوریان عزیز! جباروف ۳۴ سالشه!!!!چرا همش گیر دادی به پیرمردها؟؟؟ بابا بختیار رو تو پست خودش بکار بگیر بهتره!!! به نظرم به جای اینها با خودت هم میتونی قرارداد ببندی... به خدا استقلالیم

  • تقلول

   خداوکیلی سر حرفتون وایسین!

  • ۴ تا خوردین مگه میشه مگه داریم؟

   تا خود دسته ۳ حمایت.

  • Hamid

   میشه بگی سید جلال چند سالشه؟؟؟

  • احسان

   سید جلال دفاع وسطه این دو دوست (جبار سینگ و آندو) هافبک هستن : پست هافبک به مراتب تحرک بیشتری رو نسبت به دفاع وسط می طلبه - مطمئن باش اگر سن این آقا جبار این قدر بالا نبود عمرا لوکوموتیو دست از سرش بر می داشت - به نظر من خرید دو هافبک سن بالا اصلا منطقی نیست - حالا خودتون می دونید و تیمتون....

  • سروش آبی اصیل

   بزرگترین اشتباه منصورین این دو خریده
   تا جباروف خو بگیره با لیگ ایران نیم فصل تموم شده و تیمورین واقعا تیموریان قدیم نیس با تمام احترامی که واسش قائلم
   باید بختیار (که بازیکن عالییه اما خریدش توسط منصوریان واسه این سیستم اشتباه بود باید با توجه سیستمش خرید میکرد که نکرد متاسفانه) و با حاج محمدی رو با داریوش شجاعیان عوض کنه یا بختیار با مجیدی رو با شجاعیان و این دو خریدم نداشته باشه(جباروف و تیموریان) و هرطو شده یه مهاجم هدف و یه دفاع چپ بگیره

 • علیرضا

  اقای منصوریان تو خودت اول از همه باید بری از استقلال بیرون

  • امیر.ح

   عزیزم حمایت تا قیامت... مطمئن باش ما پرسپولیسی ها هم تا قیامت به حمایت از داچ علی منصور ادامه داده و اگر فکر برکناری به سرتون بزنه ما می دونیم و شما... از زمان های دور استقلال تاکتیک تهاجمی مشخص و روش بازی ثابت و زیبایی داشت که هیچ مربی چه داخلی و چه خارجی نمیتونست به اندازه علیمنصور موجب بهم ریختن و پس رفت تیم بشه... این رو درک کنید که کری خونی و هیجان با رقیب قوی خوبه و باعث پیشرفت فوتبال کشورمون میشه... من به لیگ قهرمانان به چشم ملی نگاه می کنم و دوست ندارم مقابل دشمنامون ضعیف ظاهر بشیم...

 • حسن

  فقط حرف

  • taha

   جباروف با سی و چهار سال سن به چه دردی میخوره؟!!

  • تقلول

   میگه آندو و ابراهیمی تو تیم ملی تجربه خوبی با هم داشتند!!!
   احتمالا منظورش تو هتل اردوهای تیم ملی بوده چون تو زمین که چند سالی هست همدیگرو ندیدن!!

   من همیشه فکر میکردم منصوریان آدم حسابیه و خداییش به عنوان یه فوتبالیست مودب دوستش داشتم ولی نظرم کاملا در موردش عوض شده بنده خدا خیلی تعطیه!

 • اشنا

  با بازیکنهایی که منصوریان جذب میکنه واضحه که در نیم فصل دوم تیمش بهتر از نیم فصل اول نخواهد بود.هرکسی میتونه اینو تشخیص بده چطور منصوریان نمیتونه در عجبم.

 • مسعود گل باشی

  یک تنه استقلال رو نابود کردی آقای منصوریان، خواهش میکنم برو

  • حسین یوونتوس

   ایا سروش رفیعی استقلالیه؟؟؟؟خخخخخخخخخخخ

  • خخخخ

   مسعود خان داش علیتو تنها نزار خخخخخ حمایت حمایتتون چی شد؟؟ نکنه قیامت شده ما خبر نداریم خخخخخخ

  • امیر مسعود گل باشی

   ادمین عین نامردیه نظرمو ثبت نمیکنی اقای محترم با اسم من نظر میدی بهت و تیم حسرت به دلت جام میدن؟

  • ایدا سادات16قرمز

   مدرک اوردی

  • اث میلان.پرسپولیس

   حمایت تا قیامت داش گلی

  • مازنی ریکا

   الان اقایی گل باشی میاد میگه به شما ربطی نداره
   خخخخخخخخخ

  • amir

   گل من تو که همش حمایت تا قیامت می گفتی :))
   اشکال نداره حالا که اینقد نظرت در مورد ادما زود عوض می شه بیا تیمتم عوض کن طرفدار ایرسوتر نوشهر شو ...

  • (Ehs@n(Perspolis

   بهههههههههه آقای گلباشی ازوقتی سروش اومد پرسپولیس ندیدمت رفتی غیبت کبری؟حالاجان من همون مدرکتوروکن که گفتی سروش استقلالیه؟؟!!همه منتظرجوابتن.شایدمثه پیشنهادانگلیسی فرشیانتونه؟خخخخخخ

  • رضا اس اسی

   اولا ب منم 6 میلیارد بدن تیممو عوض میکنم سروش ک جای خود داره دوما اینقد متوهم نباشین شما اینیستا هم بگیرین قهرمان نمیشین چون شخصیت قهرمانی ندارین 10ساله ها خخخخ

  • hs4

   حالاجان من همون مدرکتوروکن که گفتی سروش استقلالیه؟؟! والا اوون مبلغی که شما به سروش دادید به مرده نشوون میدادید الان زنده شده بوود .... مثل پوولی که به امیری و مسلمان و بیرانوند دادید تا اوونا هم به ندای قلبشوون گووش کنن و برن جایی که پوول تووشه .... در ضمن انقدر کری نخونید زشته ... والا نه ساله چاه نفت وصله به باشگاهتوون و گروونترین بازیکنا رو با خفن ترین آپشنها دارید میخرید ( نمونش خلعتبری که چیزی حدود 8 میلیارد زمان رویانیان براتوون آب خورد و قرار بود به ازای هر گلی که میزنه 100 میلیون هم اضافه بگیره ولی دریغ از یک گل ) و پوول مملکت رو حیف و میل میکنید ولی توو ایران که هیچی توو آسیا هم که رووم به دیوار ....

 • اسی

  فردا میبریم..خدایا به امید تو...

  • تقلول

   مگر همون خدا به فریادتون برسه

  • ۴ تا خوردین مگه میشه مگه داریم؟

   باشه

  • بهنام

   اره اونم دوبار

 • 4 فینال آسیا+2 ستار ه=باشگاه اسطوره ای

  زنده باد علیمنصور

  • فقط تیم ملی عشقه

   زنده باش استقلال

 • saeed

  مدیربرنامه ی جپاروف پیوستن
  اوبه استقلال راتاییدومدت قرارداد
  احتمالی اوبااستقلال را1/5ساله
  دانست....!!

  • ۴ تا خوردین مگه میشه مگه داریم؟

   خانه سالمندان باز کردین جباروف ۳۵ سالشه اندو هم همینطور

  • پژمون

   تبریک؟ تسلیت؟ دعا؟
   خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

  • احسان

   میگن جباروف با این قرارداد قراره تو استقلالاز فوتبال خدافظی کنه ....

  • خان

   لطفا جام ندیدهها نظرندن خیلی بهتر حالا خوبه نه سال این مشکلو داشتید اخه این حرفا مال تیمی هست که حداقل دوسه سال یبار جام اورده باشه نه شما البته دست خودتونم نیس الان شما حس بچه ای رودارید که می خوان بهش تی تاب بدن.

 • 8989

  هوادارا استقلال فردا تیمو تنها نزارن
  حریف رو هم تشویق کنیم تا کدورتا از بین بره

برچسب ها