رونالدو در جوایز لاروس نامزد عنوان بهترین ورزشکار سال شد

رونالدو-نامزد-بهترین-ورزشکار-سال-در-جوایز-لاروس-شد

وبسایت رسمی برنامه نود -  کریستیانو رونالدو یکی از نامزدهای جایزه لاروس برای کسب عنوان بهترین ورزشکار سال است.

به گزارش وبسایت نود، تا کنون هیچ فوتبالیستی در تاریخ این جایزه را نبردهاست. اوسین بولت و مو فرح (دونده)، اندی ماری (تنیسور) و لبران  جیمز و استفن کری (بسکتبالیست) دیگر نامزدهای این جایزه هستند.رونالدو با کسب لیگ قهرمانان اروپا و یورو در سال 2016 بهترین سال ورزشی خود را پشت سر گذاشت و جایزه توپ طلا و بهترین بازیکن سال فیفا را از آن خود کرد.

جایزه لاروس با نظر رسان های سرتاسر جهان تعیین می شود. تیمهای رئال مادرید و پرتغال همچنین در کنار تیم المپیک برزیل نامزدهای جایزه تیم سال هستند.از دیگر نامزدهای فوتبالی می توان به پدیده سال اشاره کرد که لستر سیتی و تیم ملی ایسلند دو گزینه دریافت این جایزه هستند.

برندگان جوایز لاروس 14 فوریه در موناکو مشخص خواهند شد.

1140

اختصاصی

نظرات ۹

 • احسان

  اینم بهش بدن راحتتتتتت

 • بهروز real

  زنده باد رونالدووووو
  کسی نیست به
  مسی یه جایزه
  بده؟این بارسایها
  گناه دارن!!!!

  • سلطان کریس 7

   اتفاقا امسال مسی یه جایزه خیلی خوب گرفت
   بهترین رنگ موی سال و بهترین هورمون رشد قد قرن

 • سلطان کریس 7

  همه جایزه ها لایقشه چون واقعا بهترین بازیکن دنیاست

 • saeed

  فک کنم زیدان این جایزه رو داشته باشه.زیدان در سال 2010 این جایزه رو برده

  • حامد

   حالا خوبه؟
   میگه هیچ فوتبالیستی این جایزه رو نبرده
   زیدان سال 2006 بازنشسته شد

 • علیرضا

  رونالدو رو باید به عنوان بهترین بازیکن تاریخ معرفی کنن

 • حمید مسی

  ای کاش برای انتخاب بهترین بازیکن جهان یه فهرست از آمار 3 بازیکن نهایی از طرف فیفا که توسط کارشناسان زبده ثبت شده به همه فدراسیونهای کشورهای عضو میدادن و در این لیست گلزنی(گل زیبا از گل دروازه خالی و پنالتی امتیاز بیشتر داشته باشه)،دادن پاس گل،دریبل زنی،بازیسازی و... را براش امتیاز میگذاشتن اونوقت میدیدن که مسی تمام این سالها توپ طلا و جوایز را میبرد نه این طور که تقریباً همه عقلشون به چشمشونه و چون تیمای پنالدو جامها را برده در حالی که خودش هیچ نقشی نداشته جوایز را بهش میدن و شاید یه مربی و یه بازیکن از یکی خوشش بیاد از اون یکی نه.
  "عشق و سلطان قلبم؛مسی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=پنالدو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه=ضربات کاشتش با شانس گل میشه=به خاطر قهرمانی تیماش جوایز را میبره در حالی که آمار فردی مسی از اون بهتره

  • ک

   نه داداش این معیارهاروکه قیدفرمودید شامل حال فوتسالیست هامیشه حالا بگدریم ازدنیای فوتسال اروپا علی الخصوص برریل که توی نیم اینچ جاهم چندنفررودریبل میزنند هم پاس وهم گل وشوت مبزنند ! توی فوتسال خودمون همین علی کریمی بهترارمسی دریبل نمیزند! پس بااون اوصافی که نه معیاری که جنابعالی برافیفاتعین فرمودبن هم که شامل مسی نمیشه! نه برادرجناب مسی باید تنبلی وازریربارتمرینات فرارنکنه وببینه چراکریس خهرسال امان به کسی نمبده وامسال که ماشالله کولاک کرده چیزی برای کسی نگذاشته! وبجای وانفساسردادن ودادوقال کردن دراین روزنامه ومصاحبه کردن باتنها حامی بارسا دیپورتیو ازمسی بخواین واتمام حجت بکنین ! چرا مطمئنا باکاروتلاس هرکاری شدنیست