باکایوکو هدف جدی مورینیو برای تقویت خط هافبک منچستریونایتد

باکایوکو-هدف-جدی-مورینیو-برای-تقویت-خط-هافبک-منچستریونایتد

وبسایت رسمی برنامه نود - تیمو باکایوکو مشتریان زیادی دارد و موناکو تلاش دارد تا این بازیکن را حداقل تا تابستان حفظ کند.

به گزارش وبسایت نود، ESPN گزارش داده است تیمو باکایوکو هدف جدی مورینیو برای تقویت خط هافبک منچستریونایتد است. مورینیو اخیراً به اشنایدرلین اجازه خروج داد و به نظر نمی رسد شواین اشتایگر فصل بعد در برنامه های مورینیو جای داشته باشد، در عین حال اگرچه قرار است قرارداد کریک 35 ساله برای یک فصل دیگر تمدید شود ولی مورینیو به دنبال یک گزینه بلندمدت است تا کمربند خط میانی خود را محکم کند. سرمربی پرتغالی تصور می کند این بازیکن که خصوصیات دفاعی بیشتری دارد، می تواند گزینه مکمل بسیار خوبی برای پوگبا باشد که میل هجومی بیشتری دارد.

باکایوکو در این فصل در ترکیب موناکو خوش درخشیده و یاردیم سرمربی این تیم فرانسوی مایل است تا این بازیکن ارزشمند را حداقل تا پایان فصل در ترکیب تیمش حفظ کند. موناکو اکنون در کورس قهرمانی لیگ فرانسه قرار دارد و البته جدال حساسی در ماه فوریه مقابل منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا پیش رو دارد.

منچستریونایتد رابطه خوبی با موناکو در سال های اخیر داشته است. آن ها فالکائو و مارسیال را در دو پنجره نقل و انتقالات 2014 و 2015، از موناکو به خدمت گرفتند و اگرچه تعجیلی برای خرید این بازیکن وجود ندارد و او را باید هدف تابستانی یونایتد قلمداد کرد، اما در صورتی که شیاطین سرخ او را در دسترس ببینند، بودجه لازم برای خرید وی در اختیار مورینیو قرار خواهد گرفت.

این در حالی است که کونته هم به شدت مایل است باکایوکو را به استمفوردبریج بیاورد.

2021

 

اختصاصی

نظرات ۲

 • بهروز real

  مورینیوداره مثل
  دوران خودش تو
  چلسی یونایتدرو
  میسازه زنده باد
  یونایتد

  • Arsenals

   خریدن بازیکن رو همه بلدند ولی مورینیو را مثل آدم ندیدم،هر چند مربی خوبی هست.