زیدان: هدفمان سه گانه است اما زمان زیادی تا پایان فصل باقیست

زیدان-هدفمان-سه-گانه-است-اما-زمان-زیادی-تا-پایان-فصل-باقیست

وبسایت رسمی برنامه نود - زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی رئال مادرید و سویا در مورد آخرین شرایط تیمش صحبت کرد.

به گزارش وبسایت نود، زیزو در مورد بازی برگشت کوپا مقابل سویا با توجه به برد سه بر صفر در دور رفت بیان کرد:

می دانیم که بازی برگشت بازی متفاوتی است. نبرد مشکلی خواهد بود چرا که سویا همه تلاشش را برای کسب پیروزی انجام خواهد داد و بازی مشکلی در پیش است. باید آماده باشیم. تا پایان فصل بازیهای مشکلی داریم و بازی مقابل سویا یکی از آنهاست. در مورد بازیهای پیاپی مقابل سویا کاری نمی توان کرد. قرعه همین است. باید سفر کنیم و چاره ای نیست.

وی در مورد خط خوردن بازیکنانی مثل رونالدو و خامس از لیست بازی فردا با سویا گفت:

همه بازیکنان تیم مهم هستند. خط زدن رونالدو؟ با مغزمان تصمیم می گیریم. حتی اگر در بازی رفت با نتیجه سه بر صفر برده باشیم همین حس را داریم. باید با تمرکز بازی کنیم. ببینیم فردا چه کسی سفر می کند و شرایط چگونه خواهد بود.بازی فردا بازی بعدی و مهمترین بازی ماست. خامس مصدوم بود و نمی خواستیم ریسک کنیم. باید محتاط باشیم چرا که بازیهای زیادی مانده اند. ببینیم شرایط چطور پیش می رود اما ریسک نخواهیم کرد. راموس و لوکاس آماده اند. سرجیو کاپیتان است و با ما خواهد بود. لوکاس هم همین طور. مشکلی ندارند و در لیست حضور خواهند داشت.کاسمیرو به علت مصدومیت خوب استراحت کرده است. در مرکز زمین  نقش خیلی مهمی برای مهاجمان و مدافعین دارد. فردا بازی می کند و آماده است.

زیزو از صحبت کردن در مورد مسائلی مثل تحریم مراسم فیفا توسط بارسلونا یا اعتراض های پیکه نسبت به داوری امتناع کرد:

فقط به بازی فردا فکر می کنم چرا که شغل من همین است. به سوالات شما احترام می گذارم اما وارد این بحث نمی شوم. دنبال جنجال نیستم و روی بازی فردا تمرکز دارم.

سرمربی فرانسوی رئال مادرید در این باره که تیم به دنبال کسب سه جام است صحبت کرد:

نه من و نه بازیکنانی که پیرامون تیم کار می کنند به آن فکر نمی کنند. هدف ما سه جامه شدن است اما هنوز خیلی مانده است. در فوتبال هر اتفاقی امکان پذیر است. تمرین امروز را دیدم و خوشحال هستم چرا که خوب کار می کنیم.

رئال مادرید در فصل 14-2013 پس از پیروزی سه بر صفر در بازی رفت مقابل دورتموند در بازی برگشت با نتیجه دو بر صفر شکست خورد و نزدیک بود از مسابقات حذف شود. زیزو با یادآوری آن خاطره گفت:

در این باره صحبتی نکردیم اما می دانیم که بازی مشکلی فردا در پیش خواهد بود. بازی کوپا داریم و پس از آن نوبت لالیگاست. سویا عالی کار کرده است. تیم بسیار خوبی دارند. دو بازی اساسی مقابلشان داریم. هفته  مهمی است.

سرمربی فرانسوی رئال مادرید در این باره که رئال مادرید با داشتن 20 گلزن در این فصل آمار جالبی را ثبت کرده بیان کرد:

اتفاق خوشایندی است چرا که از مدافعان توقع گلزنی نداریم. بازیکنان مسلما اتفاق خوبی است.  باید مثل حالا تلاش کنیم. از نظر گلزنی مشکلی نیست که سه چهار بازیکن گل نزده باشند. اهمیتی ندارد که کل تیم گل بزنند اما اتفاق خوبی است.

زیزو در مورد سمیر نصری، هافبک فرانسوی سویا هم صحبت کرد. نصری زمانی با زیدان مقایسه می شد و حالا در سویا می درخشد. سرمربی رئال مادرید گفت:

زیدان بازیکن بسیار با استعدادی است که شروع فصل بسیار خوبی با سویا داشته است. بازیکن بی نظیری است. دوران فوتبال خوبی داشته است.

1140

اختصاصی

نظرات ۱۰

 • سنندجي

  جناب زيدان عزيز اين سه گانه را از روي دست پرسپوليسيها تقلب كرده اي .اميدوارم شما هم گرفتار قشقايي بشي كه يكي از سه گانه ها بپرد .

 • سلطان کریس 7

  زیزوی دوست داشتنی تو همیشه بهترین بودی و هستی و همیشه بهترین خواهی ماند

 • یکی مثل شما

  خواب زیاد میبینی زیزو!!!!

  • Amin Mohamadi

   این همه افتخار کسب کرد نکنه خواب بودین

  • Cr7

   سال 2016 ک کاملا بیدار بود و شما غارساییا خواب.
   یادتون نره لالیگارو با 11 اختلاف گرفت و با 1 امتیاز از دست داد
   از 4 جام ممکن 3 تا گرفت.برو فوتبال ببین.

 • رضا

  رئال همیشه قهرمانه

 • Amin Mohamadi

  دمت گرم زیزو همه جام ها رو درو کن

 • Amin Mohamadi

  ایوووول ب زیزو انشالا ب همه جام ها برسیم

 • Amin Mohamadi

  عشقست زیزو

 • کهکشانی ها

  عشقست رئال و زیزو

برچسب ها