رونالدو: بعید می‌دانم پس از خداحافظی از فوتبال مربیگری کنم

رونالدو-بعید-میدانم-پس-از-خداحافظی-از-فوتبال-مربیگری-کنم

وبسایت رسمی برنامه نود - فوق ستاره تیم ملی پرتغال که سال درخشانی را پشت سر گذاشت و تقریباً تمامی عناوین و افتخارات فردی را از آن خود کرد، اظهار داشت علاقه چندانی به مربیگری ندارد.

به گزارش وب سایت نود، کریستیانو رونالدو در اظهار نظری بیان کرد که نمی توان در ذهن خود مجسم کند که پس از پایان دوران حرفه ای فوتبالش، وارد عرصه مربیگری شود.

 فوتبال جهان به ندرت شاهد بوده که یک بازیکن بزرگ و برجسته پس از بازنشستگی و ورود به عرصه مربیگری، به اندازه دوران فوتبالش موفق باشد. رونالدوی پرتغالی در سال 2016 عناوین و افتخارات زیادی از جمله قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا همراه با رئال مادرید، قهرمانی در رقابت های یورو 2016 همراه با تیم ملی کشورش برای نخستین بار در تاریخ این رقابتها، کسب عنوان بهترین بازیکن سال جهان از سوی مجله فرانس فوتبال و کسب جایزه بهترین بازیکن سال فیفا را به دست آورد، اظهار داشت بعید است پس از بازنشستگی، حرفه مربیگری را دنبال کند. به گزارش وب سایت رسمی فیفا، رونالدو در مورد ورود به عرصه مربیگری اینگونه اظهار نظر کرد:

خیلی سخت است... هیچوقت نمی‌توان گفت هرگز. نمی دانم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد اما در حال حاضر آینده خودم را در مربیگری نمی بینم.

رونالدو در سن 31 هنوز هم به عنوان یکی از قوی ترین و بهترین بازیکنان شناخته می شود. کریس در مورد راز تداوم روند موفقیت آمیزش در عرصه فوتبال را اینگونه توضیح می دهد:

هیچ رمز و رازی ندارد. من هنوز هم خیلی سخت کار می کنم و زحمت می کشم. در تیمی بازی می کنم که این امکان را به من می دهد که بتوانم برای کسب افتخارات و قهرمانی های زیادی رقابت کنم. در مورد تیم ملی هم باید بگویم که یورو برای پرتغال فوق العاده هیجان انگیز و فراموش نشدنی بود. باز هم این حرف را تکرار می کنم که سال رؤیایی را سپری کردم؛ از نظر عملکرد انفرادی و تیمی چه در رئال مادرید و چه تیم ملی پرتغال، سال فوق العاده ای بود.

 

2081

اختصاصی

نظرات ۱۰

 • حسین

  دوریت سخته که تو فوتبال نباشی

  • یووه قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه

   چه خبر خوبی. با این اخلاقی که تو داری دلمون اصلا واست تنگ نمیشه. فقط اگر زودتر خداحافظی کنه بهتره چون هم تیمی هات مثل خامس هم زودتر از دست خودخواهی هات راحت میشند. آخه قربونت تا کی تمام بازیکن های رئال باید زحمت بکشن تا تو پنالتی هاشون رو گل کنی یا از روی خط دروازه بزنی تو گل

  • SH.H

   خیلی هم سخته،فک کنم بعد از خداحافظی رونالدو،منم فوتبال دیدن رو کنار بذارم...

 • سلطان کریس 7

  تو افتخار و اسطوره ی ما رعالی ها هستی و به وجودت افتخار میکنیم.
  ولی خواهشا هر وقت مسی رو دیدی هم جایزه ها و عناوینت رو نشونش بده که بدونه بهترین بازیکن دنیا کیه و هم واسه یادگاری یه امضا بهش بده..طفلک گناه داره.دستت درد نکنه

  • یووه قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه

   خخخخ بابت جوکی که گفتی مرسی.

  • ...

   خخخخ مسی که جایزه هاش از رونلدو بیشتره

  • ....

   به نظرم اگه در آینده مربی بشه موفق نخواهد بود چون حس تیمی بازی کردن در وجودش نیست و فقط در فکر خودشه و موفقیت تیم واسش مهم نیست

 • سباستین

  جان ما شما این دفعه رو بیا

  • سلطان کریس 7

   چیه از مربی شدنش در اینده هم ترسیدید؟؟؟؟
   البته حق دارید چون تو چند سال گذشته حسابی شما شانسولایی هارو سوزونده و از همین حالا از مربی بودنش میترسید

 • رئالی

  وای خدا یعنی ما رئال و بارسایی ها بعد خداحافظی رونالدو و مسی باید چیکار کنیم ؟
  بدون این دوتا فوتبال بی معنیه

برچسب ها