انریکه: فوق العاده بودیم

انریکه-فوق-العاده-بودیم

وبسایت رسمی برنامه نود - پس از شب سختی که بارسلونا پشت سر گذاشت لوییز انریکه از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد.

به گزارش وبسایت نود، بارسلونا در دیداری که برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری نیاز به پیروزی داشت، مقابل حریف سر سخت خود به مشکل خورد تا در نهایت این گره توسط لیونل مسی باز شود. بار دیگر این مهاجم آرژانتینی با ضربه ایستگاهی خود ناجی بارسلونا شد تا این تیم بیلبائو را با موفقیت پشت سر بگذارد. لوییز انریکه پس از این دیدار در مصاحبه مطبوعاتی از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد:

با اختلاف بازی بهتری از حریف به نمایش گذاشتیم و باید از بازیکنانم بخاطر این نمایش فوق العاده تشکر کنم. بار دیگر نمایش‌های دلچسبمان را شاهد بودیم، هم در حمله و هم در دفاع فوق العاده عمل کردیم. در چنین دیدارهایی اجازه اشتباه ندارید اما حریف از تک موقعیت خود به گل رسید، با این حال آرامش خود را حفظ کردیم و موفق شدیم شرایط بازی را تغییر دهیم. در دیدارهای گذشته، حریفان از تک موقعیت‌های خود بهترین نتیجه را گرفته اند و باید بر این شرایط غلبه کنیم، با این حال در حال حاضر نیاز داریم با چند پیروزی پشت سر هم به شرایط خوب گذشته باز گردیم. در همه مقاطع این دیدار فوق العاده بودیم، در ابتدای دیدار شرایط خوبی داشتیم، در ایتدای نیمه دوم پنالتی و گل دوم شرایط ما را بهتر کرد و پس از دریافت گل با حفظ آرامش موفق شدیم شرایط بازی را تغییر دهیم. در نهایت در مجموع دو دیدار مستحق صعود به مرحله بعد بودیم. دیدارهای دشواری را پشت سر گذاشتیم اما از حالا به فکر دیدارهای بعدی خود هستیم، جام حذفی یکی از جام های مورد علاقه من است اما اگر این مسابقات به صورت تک حذفی برگزار شود و تیم‌ها بدون سید بندی مقابل یکدیگر قرار بگیرند، شاهد مسابقات جذابتری خواهیم بود.

لیونل مسی در هر 3 دیدار سال نوی میلادی موفق شده است از روی ضربه ایستگاهی برای بارسلونا گلزنی کند، او در این دیدار نیز با ضربه آزاد خود ناجی بارسلونا شد تا این تیم جواز حضور در مرحله یک چهارم نهایی را کسب کند، لوچو در ادامه در خصوص اعجوبه آرژانتینی بارسلونا افزود:

لئو مثل همیشه استثنایی بود، امیدوارم او برای سالیان طولانی در بارسلونا به فوتبالش ادامه دهد. بدون شک او بهترین بازیکن جهان است، تنها گل‌هایی که او برای ما به ثمر می‌رساند مهم نیستند، نوع نگرش او به بازی شرایط متفاوتی را برای ما ایجاد می‌کند. او همیشه بهترین گزینه ممکن را انتخاب می‌کند و شرایط را برای سایر بازیکنان بارسلونا آسان‌تر می‌کند.

1899

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها