آلبا: باید بیشتر تلاش کنیم تا اشتباهات داوری هم مانع پیروزی های ما نشود

آلبا-باید-بیشتر-تلاش-کنیم-تا-اشتباهات-داوری-هم-مانع-پیروزی-های-ما-نشود

وبسایت رسمی برنامه نود - در دیداری که بارسلونا با حساب 3-1 پشت سر گذاشت، یک گل صحیح این تیم بار دیگر به اشتباه مردود اعلام شد تا انتقادات علیه داوران اسپانیایی تشدید شود.

به گزارش وبسایت نود، بارسلونا موفق شد در دیدار برگشت جام حذفی اسپانیا با حساب 3-1 بیلبائو را از مقابل بردارد تا به جمع هشت تیم برتر این مسابقات برسد. با این حال در هفته گذشته اشتباهات مشکوک داوران اسپانیایی به ضرر بارسلونا انتقادات فراوانی را به همراه داشته است، یوردی آلبا در خصوص این اشتباهات اعلام کرد:

در هر دیدار ما بازیکنان اولین افرادی هستیم که باید به میدان برویم بنابراین علاقه ای به صحبت کردن در مورد شرایط داوری ندارم، آن‌ها اشتباهات عجیبی داشته اند اما باید به همه افراد احترام گذاشت، با این تفاسیر باید با هم متحد باشیم و تلاشمان را بیشتر کنیم تا نتایج بهتری کسب کنیم تا اشتباهات داوری هم مانع پیروزی های ما نشود.

1899

اختصاصی

نظرات ۱

  • علی قرمز

    آفرییین .... اشتباهات داوری همیشه بوده و هست ..... هرچند امسال کمی داوری به نفع رئال پیش میرود و به بارسا در چهار بازی پیاپی ضربه میزند ولی نمیتوان گفت داوران از عمد این کار رو انجام میدهند ...... به هر حال بارسلونا باید اینقددد قوی شود که اشتباهات داوری مانع پیروزی هایش نشود

برچسب ها