داورزنی: سرمربی تیم ملی هفته آینده در تهران معرفی می‌شود/ یک گزینه دیگر به لیست ما اضافه شد

داورزنی-سرمربی-تیم-ملی-هفته-آینده-در-تهران-معرفی-میشود-یک-گزینه-دیگر-به-لیست-ما-اضافه-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون والیبال ایران گفت: هفته آینده، یک یا دو گزینه‌ای که با شرایط ما همخوانی بیشتری خواهد داشت در تهران حاضر می‌شود تا ضمن دیدن لیگ برتر،‌ قرارداد او را نهایی کنیم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، آخرین باری که محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال ایران در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال صحبت کرد،‌ روز جمعه 12 آذر بود و قرار شد سرمربی جدید ظرف یک هفته، انتخاب و معرفی شود.

داورزنی صبح امروز در رادیو ورزش گفت: مذاکره با 3 گزینه اصلی یعنی خواویر وبر، مائورو بروتو و ایگور کولاکوویچ ادامه دارد. ما برنامه آنها را اخذ کرده‌ایم و اگر بنا داشتیم که کمی عجله کنیم تا الان با یکی از آنها به نظر ما شرایط بهتری دارد به توافق رسیده بودیم.

او ادامه داد: علاوه بر 3 مربی فوق، یک گزینه دیگر هم به لیست ما اضافه شده است. با این حال در هفته آینده، یک یا دو گزینه‌ای که با شرایط ما همخوانی بیشتری خواهد داشت در تهران حاضر خواهد شد تا ضمن دیدن لیگ برتر،‌ قرارداد او را نهایی کنیم.

داورزنی در مورد انصراف رادوستین استویچف از قبول سرمربیگری تیم ملی ایران تصریح کرد: این مربی برای خودش شرط گذاشته بود که هدایت تیمی را قبول کند که بتواند در المپیک به مدال برسد. عنوان چهارمی و دوازدهمی المپیک برای او فرقی نداشت. در واقع ما برای او شرطی نگذاشته بودیم.

20441

تسنیم

نظرات ۳

 • محمدرضا

  اه من فکر کردم تیم ملی فوتباله

 • گمنام

  کاش همه فدراسیون ها مصل فدراسیون والیبال میبودن همیشه بهترین تصمیم رو برای تیم ملی و تیم های باشگاهی میگیرن

  • والیبالیست ملی

   والیبال ایران 3 ساله نابود شده هیو مک کاچن الگنا وتیله سه مربی برتر خارجی دنیا هستند و بقیه در یک سطح و در حاشیه شدید والیبال غرق میشن الان هم آگه قرار این گزینه های داورزنی که دلال معرفی کرده بیان تعطیل کنن بهتره مشکل والیبال و بسکتبال در راس هرم و سرمربی بزرگ وسلام

برچسب ها