هافبک اتلتیکو مادرید در لیست خرید آنچلوتی جای گرفت

هافبک-اتلتیکو-مادرید-در-لیست-خرید-آنچلوتی-جای-گرفت

وبسایت رسمی برنامه نود - بایرن مونیخ می خواهد برای فصل آینده حداقل یک وینگر جوان و آینده دار به ترکیبش اضافه کند.

به گزارش وبسایت نود، یانیک فریرا کاراسکو هافبک بلژیکی اتلتیکو مادرید یکی از بازیکنان مستعد فوتبال اروپا شناخته می شود و پس از درخشش در اوایل فصل جاری دوباره در ترکیب اصلی سیمئونه جایگاهش را از دست داده است. بنا به ادعای AS، کاراسکو در اندیشه جدایی از اتلتیکو مادرید است و باشگاه های متعددی او را زیر نظر گرفته اند.

منچستر یونایتد و پاریسن ژرمن دو باشگاهی است که قبلا هم به جذب این بازیکن علاقه مند بوده اند و اکنون این روزنامه اسپانیایی نام بایرن مونیخ را هم در کنار این دو قرار داده است. گفته می شود آنچلوتی برای نقل و انتقالات تابستان آینده این بازیکن را در فهرست خریدهایش قرار داده است.

بایرن مونیخ از مدتی قبل تلاش هایش را برای پیدا کردن جانشین های ریبری و روبن آغاز کرده است و بازیکن هایی نظیر یولین برانت و سرج گنبری قبلا به عنوان گزینه های بایرن مونیخ معرفی شده اند. کاراسکو که قدرت دریبلینگ و گلزنی بالایی دارد اخیراً قرارداد خود را تا 2022 با روخی بلانکوس تمدید کرده است و گفته می شود بند خروج 60 میلیون یورویی در قرارداد او گنجانده شده است.

 

7899

نظرات ۱

  • Liverpool

    سبک بازیش به لیگ انگلیس بیشتر میخوره و میتونه با سرعتی که داره در لیگ انگلیس موفق بشه اگه روزای خوبش باشه میشه با هازار مقایسش کرد

برچسب ها