قوچان‌نژاد بهترین گلزن و جهانبخش نهمین پاسور برتر اردویژه هلند

قوچاننژاد-بهترین-گلزن-و-جهانبخش-نهمین-پاسور-برتر-اردویژه-هلند

وبسایت رسمی برنامه نود -  لژیونرهای ایرانی تیم‌های هیرنوین و آلکمار رتبه‌های اول و نهم رده‌بندی برترین گلزنان و پاسورهای اردویژه هلند را در اختیار دارند. 

به گزارش وب سایت نود، رضا قوچان‌نژاد، مهاجم 29 ساله تیم هیرنوین با به ثمر رساندن 12 گل (بدون ضربه پنالتی) جایگاه نخست برترین گلزنان اردویژه هلند تا پایان هفته نوزدهم را در اختیار دارد. نیکولای یورخنسن (فاینورد) و انسل اونال (توئنته) به ترتیب با 12 و 10 گل زده در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند و تعقیب کننده مهاجم ایرانی تیم هیرنوین هستند.

 در رده‌بندی برترین پاسورهای اردویژه هلند نیکولای یورخنسن، مهاجم فاینورد با هشت پاس گل صدرنشین است. سام لارسون، هم پستی رضا قوچان‌نژاد در تیم هیرنوین و ینس تورنتسرا (فاینورد) با دادن 8 و 7 پاس گل در رده‌های دوم و سوم جای دارند. علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی تیم آلکمار در جایگاه نهم برترین پاسورهای اردویژه هلند با 5 پاس گل قرار گرفته است.

 تا پایان هفته نوزدهم اردویژه هلند تیم‌های فاینورد (48 امتیاز)، آژاکس و فاینورد (43 امتیاز)، هیرنوین و آلکمار (32 امتیاز) رتبه‌های اول تا پنجم جدول رده‌بندی را در اختیار دارند.

 

2051

اختصاصی

نظرات ۳

  • مصی

    دمش گرم گوچی

  • توپچیهای قرمز 19

    ایول قوچی علیرضا دوستتون داریم ای ول داداش

  • هادی

    تیم های فاینورد و فاینورد و فاینورد رده های اول تا سوم را در اختیار دارند

برچسب ها