ابراهیم‌‌زاده: تیم‌های میانه جدولی نیز می‌توانند شانس صعود داشته باشند

ابراهیمزاده-تیمهای-میانه-جدولی-نیز-میتوانند-شانس-صعود-داشته-باشند

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال مس کرمان از اینکه تیمش در نیم‌فصل اول امتیازات زیادی را از دست داده است،‌ ابراز تأسف کرد.

به گزارش وبسایت نود ، منصور ابراهیم‌زاده در خصوص پیروزی 5 بر یک تیمش مقابل استقلال اهواز اظهار داشت: با توجه به برنامه‌های که از قبل با بازیکنان‌مان داشتیم و هماهنگی‌های که با آنها در مورد مسائل فنی انجام داده بودیم، به خوبی توانستیم بازی را اداره کنیم. طبیعی بود که تیم حریف با توجه به اینکه نتوانسته هیچ پیروزی کسب کند در ابتدای بازی روی دروازه ما فشار بیاورد.

وی افزود: استراتژی ما در ابتدا این بود که مراقب حملات حریف باشیم و در ادامه تلاش کنیم به اهداف‌مان برسیم. استقلال اهواز با وجود اینکه یک بازیکنش اخراج شد، اما بازهم دست از تلاش برنداشت. در نیمه دوم با توجه به صحبت‌های که در رختکن با بازیکنان‌ انجام دادیم توانستیم بازی را در دست بگیریم و به گل‌های بعدی دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در مورد اینکه تیمش چراغ خاموش خود را به رتبه‌های بالایی جدول رده‌بندی لیگ دسته اول نزدیک کرده است و حتی می‌تواند یکی از شانس‌های اصلی صعود به لیگ برتر باشد، تصریح کرد: ما از ابتدا که شروع کردیم چند هدف داشتیم. هدف اول‌مان این بود که یک تیم شکل‌پذیر، جوان و باانگیزه داشته باشیم که در این راه هزینه‌های باشگاه هم با گرفتن بازیکنان جوان بسیار کم‌تر از گذشته شد.

ابراهیم‌زاده در ادامه تصریح کرد: به طور کلی هدفی که با مدیران باشگاه دنبال می‌کنیم این است که طی چند سال آینده تیم مس را به ثبات برسانیم. در نیم‌فصل اول یکسری بدشانسی‌‌ها داشتیم و 11 بازی ما مساوی تمام شد. همین اتفاقات مانع از رسیدن ما به رتبه‌های بالای جدول شد. اگر در همان نیم‌فصل هم یک یا دو بازی را بیهوده مساوی نمی‌کردیم اکنون شرایط بسیار بهتری در جدول داشتیم. می‌دانستیم نیم‌فصل دوم شرایط‌مان بهتر خواهد شد و خداراشکر این اتفاق هم افتاد و همه چیز دست به دست هم داد تا انگیزه بیشتری پیدا کنیم. اکنون هم نباید خود را در صدر ببینیم، چون فاصله تیم‌ها بسیار به هم نزدیک است.

وی در پاسخ به این پرسش که «چه تیم‌های شانس اصلی صعود به لیگ برتر هستند؟»، اظهار کرد: همان‌طور که گفتم فاصله امتیازی تیم‌ها به هم نزدیک است. تیم‌هایی چون ملوان، سپیدرود، گل‌گهر و پارس جنوبی شانس زیادی برای صعود دارند، اما 12 هفته دیگر از لیگ باقی مانده است و این یعنی 36 امتیاز. مسلماً با توجه به تعداد بازی‌های باقیمانده حتی تیم‌های میانه جدولی نیز می‌توانند مدعی صعود باشند.

 

202

تسنیم

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها