انصاری فرد:تصمیم دارم فوتبالم را در اروپا ادامه دهم

انصاری-فردتصمیم-دارم-فوتبالم-را-در-اروپا-ادامه-دهم

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم المپیاکوس گفت: در نیم فصل به من پیشنهاد دادند و قول دادند که یکی از مهاجمان ما صددرصد راهی چین می شود.

به گزارش وبسایت نود ، کریم انصاری فرد اظهار داشت: بعد از بازگشت از جام جهانی تصمیم گرفتم فوتبالم را در اروپا ادامه دهم. برای شروع کار نیاز داشتم در جایی باشم که بازی کنم. لیگ دسته دوم اسپانیا را انتخاب کردم.

وی افزود: من همان موقع دو بار در لیگ ایران آقای گل شده بودم اما سهمیه بازیکنان خارج از اتحادیه فوتبال اروپا 4 یا 5 تیم است.  به همین خاطر تیمها ترجیح می دهند سراغ برزیلی ها و آرژانتینی ها بروند. یکی از سخت ترین سالهای فوتبالی ام در اسپانیا بود اما آنجا تجربه کسب کردم و چند برابر زحمت کشیدم. سال بعد تصمیم گرفتم در اروپا بمانم. در حالی که پیشنهادهای بالایی از ایران داشتم. باید بیش از این ها تلاش کنم و تازه اول کارم است.

مهاجم المپیاکوس بیان داشت: در ابتدای فصل این باشگاه از من خواست که به تیم المپیاکوس اضافه شوم. آن موقع گفتم که دو فوروارد در المپیاکوس هستند و یکی از آنها بازیکن تاثیرگذار تیم است. در نیم فصل به من پیشنهاد دادند و قول دادند که یکی از مهاجمان ما صددرصد راهی چین می شود. من هم قراردادم را بستم. لیگ چین یک ماه بعد شروع می شود و خدا را شکر این بازیکن یک ماه آینده راهی چین می شود. این بازیکن دو سال در تیم عملکرد خوبی داشت و طبیعتا شانس بازی برای من کمتر بود. 

 

2020

اختصاصی

نظرات ۶

 • میثم تاجی بارسایی

  بابا دوگل زدی به تیم درپیت ترکیه ای چقد ناز میای؟!!!

  بارسا بازی میکرد چیکارمیکرد؟؟

 • امیر

  آقای انصاری فرد بدون حاشیه و بدور از سر و صدا و با تمرکز و با هدف مشخص مسیر موفقیت خودشون پشت سر میگذارند مطمئن هستم مهدوی کیایی دیگر در فوتبال اسیا خواهد درخشید.

 • استوره۷قلابی

  کشتین مارو با این اروپا...خوبه مثل ژاپنی و کره ای ها توی لیگ های معتبر و تیم های مطرح نیستین،انقد اروپا اروپا میکنید.

 • نیما

  کریم با اینکه بهترین بازیکن هفته لیگ اروپا شد و عملکرد درخشانی داشت
  و الان دراوج امادگی بسر میبره
  ولی نمیدونم این اقای پائولو بنتو چه مشکلی داره که کریمو اذیت میکنه و تو لزست ثابت نمیزاره با اینکه شرایط کریم درحال حاضر خیلی بهتر از اسکارکاردوسو مهاجم نوک دیکه این تیمه

  • فرزاد

   بنتو دیگه رفته

 • چهارتا خوردی بازم

  موفق باشی
  مرد سرخدل

برچسب ها