سیمئونه: مصدومیت تورس همه چیز را تحت الشعاع قرار داد؛ باید رتبه چهارم را حفظ کنیم

سیمئونه-مصدومیت-تورس-همه-چیز-را-تحت-الشعاع-قرار-داد؛-باید-رتبه-چهارم-را-حفظ-کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مصدومیت شدید فرناندو تورس در ورزشگاه ریازور باعث شد تا همه افراد حاضر در این ورزشگاه نگران وضعیت این بازیکن بشوند.

به گزارش وبسایت نود، فرناندو تورس که به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شده بود، در دقیقه 85 با برگانتینیوس برخورد شدیدی داشت و به شدت از ناحیه گردن مصدوم شد. بازیکنان هر دو تیم پس از مصدومیت وحشتناک تورس به وضوح نگران وضعیت این بازیکن بودند. تورس با سر روی زمین فرود آمد و پس از ورود کادر پزشکی به سرعت به بیمارستان منتقل شد. با این حال او در حال حاضر آگاهی خود را به دست آورده است و امشب را تحت نظر پزشکان در بیمارستان خواهد ماند. دیگو سیمئونه پس از این دیدار با اعلام این موضوع که در زمانیکه تورس روی زمین بود احساس می کرده است وضعیت او حادتر از آن چیزی که تصور می شد باشد در کنفرانس خبری پس از این دیدار گفت:

همه ما نگران و مضطرب بودیم. با این حال او در حال حاضر آگاهی خود را به دست آورده است. از روی نیمکت صدایی شنیدم که نمی دانم مربوط به گردن تورس بود یا نه. برخورد آن دو بسیار شدید بود و مشخص بود که اتفاق نا خوشایندی رخ داده است اما بهترین ها را برای فرناندو آرزو می کنم. بازیکنان درون میدان نیز تحت الشعاع این برخورد قرار گرفتند و بعد از آن هیچ چیز شرایط عادی خود را نداشت. با این حال شرایط سختی در جدول داریم و باید سعی کنیم رتبه چهارم خود را حفظ کنیم.

وی در ادامه در خصوص این دیدار و شرایط اتلتی افزود:

نیمه نخست بازی را خوب اغاز کردیم ولی به بدترین نحو ممکن به پایان رساندیم. گلی که لاکرونیا به ثمر رساند شرایط را برای ما سخت کرد و به آن ها روحیه و انگیزه مضاعفی بخشید تا حملات دیگری را روی دروازه ما ترتیب دهند. در نیمه دوم بهتر بودیم، بازی را به تساوی کشاندیم. هم می توانستیم بازی را با پیروزی به پایان ببریم و هم می توانستیم بازنده این دیدار باشیم.

1899

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها