رشفورد: با کمک مورینیو، بازیکن کامل تری شده ام

رشفورد-با-کمک-مورینیو-بازیکن-کامل-تری-شده-ام

وبسایت رسمی برنامه نود - رشفورد اعتقاد دارد مورینیو به بلوغ بازی اش کمک زیادی کرده است.

به گزارش وبسایت نود، مارکوس رشفورد که فصل گذشته تحت نظر فن خال توانست به ترکیب اصلی منچستریونایتد برسد و خوش بدرخشد، در این فصل با حضور زلاتان کمتر به عنوان مهاجم نوک به زمین رفته و البته به دلیل ترافیک در فاز هجومی یونایتد فرصت های خیلی زیادی برای بازی در ترکیب اصلی پیدا نکرده است. با این وجود رشفورد اعتقاد دارد به مدد حضور مورینیو، توانسته بازیکن کامل تری بشود:

ژوزه کمک های زیادی به من در داخل و خارج از زمین می کند که برای دوران حرفه ایم بسیار مفید هستند. افراد نزدیک به من، پیشرفتم را دیده اند. در هر صورت من هنوز بازیکن خیلی جوانی هستم. سایر بازیکنان جوان در باشگاه های دیگر ممکن است حتی در چنین شرایطی، فرصت های کمتری برای بازی در ترکیب اصلی و تمرینات مداوم با تیم اصلی را داشته باشند. می توانید به دو شکل قضیه را ببینید: یک نگاه آن این است که ناراحت و عصبانی شوید که فرصت زیادی برای بازی ندارید. طرز نگاه دیگر این است که سعی کنید چیزهایی را فراگیرید، این همان کاری است که من اکنون انجام می دهم.

فرصت هایی در این فصل داشته ام، بازی ام تغییر زیادی پیدا کرده و از روند پیشروی در فصل جاری راضی هستم. موضوع فقط گلزنی نیست، بلکه بحث پیشرفت در بازی هم مطرح است.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها