سیمئونه: دیدار های پیش رو حکم فینال را دارند

سیمئونه-دیدار-های-پیش-رو-حکم-فینال-را-دارند

وبسایت رسمی برنامه نود - دیگو سیمئونه پس از پیروزی شاگردانش مقابل والنسیا ابراز امیدواری کرد کرد که شاگردانش موفق شوند روند پیروزی های خود را  ادامه دهند.

به گزارش وبسایت نود، اتلتیکو مادرید پس از پیروزی مقابل والنسیا بار دیگر به رتبه چهارم جدول لالیگا صعود کرد تا دیگو سیمئونه همه دیدارهای پیش روی روخی بلانکو را یک فینال قلمداد کند. او پس از پیروزی شاگردانش مقابل والنسیا در خصوص این دیدار گفت:

پنجشنبه به میدان رفته بودیم اما از نظر ذهنی و بدنی آمادگی خوبی داشتیم و موفق شدیم آنچه که می خواستیم را به دست آوریم. در نیمه نخست خوب کار نکردیم اما می دانستیم که می توانیم به نتیجه دلخواهمان دست یابیم. پس از شکست مقابل بارسلونا مقابل حریفان نمایش های خوبی ارائه داده ایم و سعی کرده ایم قدرتمان را افزایش دهیم. هر بازی برای ما حکم فینال را دارد و در نهایت خواهیم دید که کدام تیم قوی تر خواهد بود.

این دیدار، دویستمین حضور سیمئونه به عنوان مربی روی نیمکت اتلتی بود، او ضمن تقدیر از بازیکنانش در این خصوص گفت:

صادقانه بگویم که هرگز تصور نمی کردم 200 دیدار اتلتی را هدایت کنم. از اینکه اینجا هستم خوشحالم و از اینکه بازیکنانی دارم که در طول این سال ها با قلبشان در رقابت های دشوار مبارزه کرده اند به خود می بالم. امروز نشان دادیم که می خواهیم به خواسته هایمان دست یابیم و امیدوارم بتوانیم به ثباتی که مد نظر داریم برسیم.

1899

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها