یوونتوس 2 - 1 میلان؛ پایان دراماتیک بازی بزرگ در شب خیره کننده دوناروما

یوونتوس-2-1-میلان؛-پایان-دراماتیک-بازی-بزرگ-در-شب-خیره-کننده-دوناروما

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم یوونتوس از هفته 28 رقابت های سری آ، میزبان تیم میلان بود که در ثانیه های پایانی از روی نقطه پنالتی، دوناروما را مغلوب کرده و به پیروزی دراماتیکی دست یافت.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، درحالیکه تا ثانیه های پایانی بازی، جیانلوئیجی دوناروما با سوپرواکنش های خود روسونری را به یک امتیاز خارج از خانه نزدیک کرده بود، ضربه پنالتی پائولو دیبالا، او را ناکام گذاشت و فاصله بانوی پیر با سایر رقبا را در صدر جدول افزایش داد. میلان هم با 50 امتیاز در رده هفتم باقی ماند.

دقیقه '4: اولین خطر جدی مسابقه را شاگردان آلگری ترتیب دادند؛ ضربه زمینی پیاتسا با واکنش عالی دوناروما برگشت داده شد و ضربه برگشتی از سوی خدیرا بلوکه شده و به کرنر رفت.

دقیقه '16: پائولو دیبالا با حرکتی خوب وارد محوطه میلان شد و بعد از سر توپی که زاپاتا را جا گذاشت، نقش بر زمین شد و توپ مقابل پای پیاتسا قرار گرفت تا ضربه زمینی و خطرناک او از کنار دروازه به بیرون برود؛ در این صحنه آقای ماسا اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه '24: این بار نوبت شوت زنی هیگواین بود که از داخل محوطه ضربه اش را زد اما باز هم دوناروما مثل سدی محکم مقابل این ضربه هم ایستاد و آن را دفع کرد.

دقیقه '30 (1-0)(مهدی بن عطیه): بالاخره حملات یوونتوس نتیجه داد؛ پاسکاری ها پشت محوطه با پاس در عمق و چیپ زیبای کوادرادو به بن عطیه پیش تاخته همراه شد تا این مدافع پس از کنترل توپ با سینه، با شوت روی پا دروازه دوناروما را باز کند.

دقیقه '34: ضربه ایستگاهی ارسالی بازیکنان یووه از سمت راست با دفع ناقص زاپاتا، مقابل پای خدیرا قرار گرفت اما ضربه هافبک آلمانی در میان نگاه های دوناروما از کنار دروازه به بیرون رفت؛ تاکنون شاگردان مونتلا حمله ای جدی روی دروازه بوفون نداشته اند.

دقیقه '43 (1-1)(کارلوس باکا): روسونری به گل تساوی دست یافت؛ روی پاس در عمق دلوفئو، باکا از تله آفساید گریخت و در موقعیت تک به تک خیلی سریع با یک ضربه بغل پای راست، توپ را از میان پاهای بوفون وارد دروازه کرد تا نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان رسد.

دقیقه '52: اولین حمله جدی نیمه دوم نیز توسط بیانکونری ترتیب داده شد؛ نفوذ دیبالا از سمت چپ و پاس عرضی او به داخل محوطه با ضربه خدیرا همراه شد که دوناروما به شکلی ناقص توپ را دفع کرد اما آخرین مدافع میلان از روی خط دروازه توپ را برگشت داد.

دقیقه '58: روی ضربه سر هیگواین و اشتباه دیشیلیو، توپ در سمت راست محوطه میلان نصیب پیاتسا شد اما ضربه زمینی این بازیکن کرواتا به شکلی خطرناک و با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه '60: ارسال پیانیچ از سمت چپ به داخل دروازه میلان از همه عبور کرد و با واکنش ضعیف دوناروما که نزدیک بود برای او گران تمام شود، توپ به تیر افقی برخورد کرد و راهی کرنر شد.

دقیقه '73: دوناروما باز هم یووه را ناکام گذاشت؛ ابتدا پاس در عمق دیبالا برای خدیرا و شوت این بازیکن از سمت راست محوطه با واکنش خوب نوجوان ایتالیایی برگشت داده شد و در ادامه ضربه آکروباتیک هیگواین نیز با نوک انگشتان دوناروما راهی کرنر شد.

دقیقه '75: روی پاس به عقب اشتباه بن عطیه، دلوفئو تنها یک قدم تا رسیدن به توپ فاصله داشت اما بوفون سراسیمه و با پا این توپ را راهی اوت کرد.

دقیقه '2+90: سوسا با تکلی خطرناک روی پای آساموا، کارت زرد دوم خود را دریافت کرد و از بازی اخراج شد تا روسونری چند دقیقه باقی مانده را 10 نفره دنبال کند.

دقیقه '3+90: بانوی پیر به خطرناک ترین شکل ممکن دروازه میلان را تهدید می کردند؛ ارسال بونوچی از سمت راست به روی دروازه، باز هم با یک ضربه آکروباتیک زیبا از سوی هیگواین همراه شد که توپ در چارچوب نبود.

دقیقه '4+90: این بار ارسال آلوز به روی دروازه، از روی سر مدافع میلان عبور کرد و روی نقطه پنالتی، با کنترل سینه و ضربه قیچی هیگواین همراه شد که باز هم دوناروما، ناجی دروازه میلان شد و توپ را به شکلی عالی برگشت داد.

دقیقه '6+90 (پائولو دیبالا): بازی به دراماتیک ترین شکل ممکن به نفع یوونتوس پایان یافت؛ ضربه پنالتی اعلام شده توسط آقای ماسا، توسط دیبالا و علیرغم شیرجه درست دوناروما وارد دروازه شد تا اشک های دروازه بان جوان، پایان تلخ و شیرین این بازی زیبا برای هر دو تیم باشد.

 

ترکیب دو تیم و آمار بازی:

1771

گزارش تصویری : سری آ ایتالیا / یوونتوس 2 - 1 میلان

اختصاصی

نظرات ۵۰

 • تین تین

  پنالتی هم نبود.فوتبال ایتالیا فاسد ترین فوتباله.

  الحق که مافیا برازنده ی یووه اس

  • محمدحسین

   باعشه!تمام بازی دست یوه بود حالا که باختین دارین جر میزنی!

  • داش حسام

   اگه مافیا نبود یوونتوس هیچی نبود
   اگه یوونتوس تیم اول ایتالیاست چرا سقوط کرد؟ چرا تو اروپا عددی نیست؟
   میلان اینتر رم هرکاری بکنن باز مافیا قهرمانه

  • حسین یوونتوس

   چیه؟؟؟؟بازم باختید و بازم دارید ایراد میگیرید...

   ما مافیا هستیم یا شما؟؟؟ تمام سیاستمداران ایتالیا از شما حمایت میکنن بعد به ما میگی مافیا؟؟؟؟

   ادمین لطفا بچاپ

  • علی

   شما بازی رو دیدی اصلا؟!!
   آب بیارم؟ :|

  • امیر

   دست مدافع باز بود. پنالتی درست بود
   دونارومو اون توپا رو نگرفته بود که الان آبکش شده بودین
   ادمین لطفا

  • حسین یوونتوس

   من خندم میگیره که هواداران میلان به یووه میگن مافیا...

   میلانی ها اگه یووه مافیا داشته باشه که نداره ولی شما بزرگترین مافیا پشتتونه ...


   برلوسکونی نخست وزیر ایتالیا... فک کنم حرفم خیلی سنگین بود

   ادمین حتما بچاپ

  • یووه قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه

   منم امیدوارم میلان بشه همون میلان قدیمی تا سری آ قوی تر بشه. ولی تا زمانی که به جای تقویت خودتون این طوری بخواهید به یووه حسودی کنید اوضاع شما همینه. ضمنا یک پیام هم به تمام طرفداری تیم های دیگه اروپایی مثل رئال و بارسا بدم. آماده باشید ما داریم میایم. فقط دعا کنید که به ما نخورید. ما نه ناپولی هستیم نه پی اس جی

  • یووه قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه

   یک پیام به بارسایی ها و رئالی ها دارم. دعا کنید مرحله ای بعد به ما نخورید. البته اگر علاقه مند به ادامه حضور در لیگ قهرمانان هستید. یک پیام هم به میلانی ها. من دوست دارم میلان بشه همون میلان قدیم. ولی راهش حسادت نیست. راهش همون کاریه که یووه انجام داد. برنامه ریزی، تلاش

  • Cr7-16

   درجواب یووه قهرمان میشه... :خخخ ازموقعی که من یادمه شما یووه ایها همینو میگین ولی الان ما اوندسیما رو داریم شماهنوز ازروی همون۲دونه تکون نخوردین چون تواروپا نه قدرت فنی دارین نه مافیایی؛جلوی میلان هم همینطور میلان یک دهه ست افت کرده ولی هنوزبعدازرئال پرافتخارترین تیم اروپاست بایرن لیورپول وشانسلونا که به میلان نزدیکتربودن هنوزم تواین یک دهه بهمون نرسیدن شماهاکه باید حالاحالاها بدویین وهیچوقت هم نمیرسین؛ مافیاییها واخ واخ

  • یووه قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه

   در جواب cr7_16 شما که این قذر قوی هستید چرا توی 15 سال گذشته هر وقت با ما بازی داشتید باختید و حذف شدید با کریستون یا بدون کریس لااقل یک بار ما را حذف می کردید که یک حرفی الان برای گفتن داشته باشید خخخ

 • farhaddddddd

  یووه عشقه

  • بارسای قهرمان

   خطاب به "علی" که هی میگه شایسته برد بودیم .اولا بجا 125 باید به 110 زنگ بزنیم.دوما شما یونتوسیا روزایی که شایسته برد نیستین هم با لطف داور و بازیکنای حریف و البته مافیا با نتایج معروف یک هیچتون بازیرو میبرین.سوما.لطف کنید شایستگیتونو تو اروپا نشون بدین.تمام افتخارات باشگاهی ایتالیا تو اروپا رو میلان و اینتر کسب کردن.
   راستی ؟ بازی تموم شدا...لطف کنید خانواده داورو که گروگان گرفتین آزاد کنید..شب عیدی کار و زندگی دارن خخخخخخخ...

 • amir

  زنده باد یووه سلطان امسال اروپا

  • اث میلان.پرسپولیس

   نسیم اروپا هم نیستید

 • ali**

  ترمز این بارسارو فقط یوونتوس میتونه بکشه

  • وحید

   حالا بارسا مثلا چیکار کرده که کسی بخواد ترمزشو بکشه؟

 • میثم تاجی بارسایی

  هیشکی حریف یووه نمیشه جز عشقم رم...

 • مهدی

  6 سال قهرمانی اگر بشه چی میشه !! 6 سال سلطه بر یک لیگ . یعنی احتمال داره دو رقمی بشه سلطه یووه !!

 • مرد

  به نظر حق یووه برد بود!

 • جواد

  باز داوری به سود یونتوس مافیا دقیقه 96 پنالتی مسخره گرفت همین کارا میکنن نزذیک 5 6 سال تو جام باشگاه اوپا تیمهای ایتالیای جام نمیارن 5 سال داره قرمان ایتالیا میشه ی جام اروپای نگرفت

  • حسین یوونتوس

   اگه بری خلاصه بازی رو ببینی میفهمی پنالتی بود یا نه


   میلان مساوی مافیا

  • علی

   دوست عزیز کرم ضد سوزش موجوده زیادم هست :)
   با عینک بازی رو ببین تا متوجه بشی یووه چقدر شایسته ی پیروزی حتی پرگل تر از اینا بود :)

 • بهروزاحمدی realmadrid

  یه بازی عالی

 • Shadmehr

  Viav Juv

برچسب ها