سیمئونه: بعد از نبرد مقابل لورکوزن به سویا فکر می کنیم

سیمئونه-بعد-از-نبرد-مقابل-لورکوزن-به-سویا-فکر-می-کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - با وجود اینکه اتلتی در دیدار رفت مقابل لورکوزن به برتری 4-2 دست یافته بود سیمئونه اعتقاد دارد کار تیم آلمانی هنوز تمام نشده است و این تیم می تواند برای اتلتی مشکل ساز شود.

به گزارش وبسایت نود، دیگو سیمئونه که باید در دیدار میانه هفته به مصاف بایر لورکوزن برود اعلام کرد پیش از اینکه روی دیدار هفته آینده مقابل سویا تمرکز کنند، باید تمام حواس خود را معطوف به دیدار لیگ قهرمانان اروپا کنند تا به مرحله بعد این مسابقات صعود کنند. پس از بازگشتی که بارسلونا مقابل پاریسی ها داشت و موفق شد شکست 4-0 را با برد 6-1 عوض کند مربی آرژانتینی به شاگردانش تاکید کرد نباید خود را از پیش برنده این دیدار دانست چرا که در این صورت ممکن است هر اتفاقی رخ بدهد. وی در این خصوص در کنفرانس مطبوعاتی گفت:

برای ما مهم خواهد بود که در مقام چهارم به کار خود ادامه دهیم با این وجود ابتدا باید در دیدار مقابل لورکوزن به نتیجه دلواه دست یابیم تا بعد از آن به دیدار آینده مقابل سویا فکر کنیم. می دانیم که نبرد سختی خواهیم داشت اما اطمینان داریم که می توانیم به نتیجه ای که می خواهیم دست یابیم.

اتلتی که در مقابل گرانادا با مشکل روبرو شده بود می رفت تا تساوی دیگری را مقابل این تیم کسب کند اما گل دقیقه 84 گریزمان پیروزی را برای این تیم به ارمغان آورد. ال چولو در این خصوص افزود:

بازی سختی بود اما از قبل تصور چنین دیداری را داشتیم. بازی های گرانادا مخصوصا بازی های آن ها در خانه خودی را به خوبی آنالیز کرده بودیم. بازی در آن جا بسیار دشوار و سخت بود، در نیمه نخست می توانستیم با برتری به رختکن برویم اما اشتباه داور در اعلام آفساید این اجازه را به ما نداد. آن گل می توانست باعث شود با خیالی آسوده تر بازی را ادامه دهیم. با این حال گریزمان بار دیگر باعث شد تا به روند خوب خود ادامه بدهیم.

1899

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها