سارا قمی: از قرار گرفتن گلم بین گلهای برتر سال 95 خوشحالم

سارا-قمی-از-قرار-گرفتن-گلم-بین-گلهای-برتر-سال-95-خوشحالم

وبسایت رسمی برنامه نود - سارا قمی بازیکن تیم فوتبال بانوان شهرداری بم از قرار گرفتن گلش در نظرسنجی برنامه نود حسابی خوشحال بود.

به گزارش وب سایت نود، سارا قمی، در مورد انتخاب و قرار گرفتن گلش در نظرسنجی بهتربن گل سال برنامه نود، گفت: خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم گل من به عنوان یکی از بهترین گل های 95 سال در نظرسنجی برنامه نود قرار گرفته است. این برای دومین بار بود که گل بانوان از شبکه سه و برنامه پرطرفداری مثل نود پخش می شد؛ کار خوبی که باعث می شود نظر خیلی ها به فوتبال بانوان عوض شود.

قمی در ادامه درخصوص تشکیل دوباره تبم ملی فوتبال بانوان ایران و مصاف این تیم مقابل اوکراین اظهار داشت: بعد از دو سال تیم ملی فوتبال بانوان بالاخره تشکیل شد. تا الان 4 مرحله اردو برگزار کرده ایم و سپس در دیداری به مصاف اوکراین رفتیم بازی اول مقابل این تیم مساوی شد و بازی دوم را واگذار کردیم. خداراشکر بعد از دو سال دوباره تیم ملی فوتبال بانوان تشکیل شد و بازیکنان دوباره کنار هم جمع شدند. فکر می کنم با اضافه شدن چند بازیکن جوان که به تیم ملی اضافه شده اند، می شود به این تیم امیدهای زیادی داشت.

وی با اشاره به سابقه 12 سال حضورش در تیم فوتبال بانوان ملوان، در خصوص جدایی از این تیم و پیوستن به شهرداری بم تصریح کرد: سال آخر قراردادم با تیم ملوان، شرایط برای من اصلا خوب پیش نرفت. قرار بود نیم فصل از این تیم جدا شوم ولی بخاطر اینکه این تیم بازیکن نداشت تا پایان فصل در ملوان ماندگار شدم. 80 درصد جدایی من از ملوان، مربوط به مسائل مالی بود، مسئولان ملوان اصلا به تعهدات خود عمل نکردند و من هم تصمیم گرفتم حداقل برای یک سال از این تیم جدا شوم که متاسفانه بعد از جدایی ام از ملوان، خبر انحلال این تیم را شنیدم.

بازیکن تیم فوتبال بانوان شهرداری بم در خصوص اینکه شرایط در تیم جدیدش چطور است، گفت: مسئولان تیم بم تا الان به هر تعهدی که داده اند عمل کرده اند. آن ها بازیکنان را چه از لحاظ مالی و چه امکانات حمایت می کنند و خوشبختانه در این تیم دغدغه مالی و امکاناتی نداریم. در واقع تنها دغدغه مان در اینجا این است که وارد زمین بازی شویم و بازی خوب همراه با نتیجه خوب کسب کنیم.

وی همچنین در خصوص اینکه آیا پیشنهادی از سایر تیم های لیگ برتری یا لیگ های خارج از کشور دریافت کرده یا خیر، اظهار داشت: 100 درصد پیشنهاد داشته ام، من قبلا سابقه بازی در لیگ کشور عراق را داشته ام و در آن لیگ هم خانم گل شده ام.

قمی در پایان در خصوص هفته آخر لیگ برتر فوتبال بانوان و رقابت فشرده آینده سازان و شهرداری بم برای کسب عنوان قهرمانی گفت: در حال حاضر دومی ما در جدول تثبیت شده است. آینده سازان هفته آخر با نماینده شیراز بازی دارد و ما باید منتظر و امیدوار بمانیم تا در صورت از دست دادن امتیاز توسط این تیم، قهرمانی مان در لیگ برتر فوتبال بانوان را جشن بگيريم.

 

2051

اختصاصی

نظرات ۵

 • مانی

  عالی بود این گل ولی گل فرشید اسماعیلی ب پرسپولیس ی چیزه دیگه بود

 • میثم تاجی بارسایی

  درود بر سارادونا... مارادونای بانوان ایران...

  استقلالیا همیشه آبروی ایرانن!!

 • مهدی از گیلانغرب

  درود بازم گل تو بین بهترینا قرار گرف ولی ی بازیکن هست همیشه بهترین گلهای سال رو میخوره

  • 3+4استقلال

   کسی نیس جزء یه فرد با نشاد خوش باشید444444444

 • مارال

  بودن دختری مثل تو باعث افتخار ما دختراست . حالا چه استقلالی باشی چه پرسپولیسی.

برچسب ها