مورینیو: انتظار داشتم رشفورد افت کند

مورینیو-انتظار-داشتم-رشفورد-افت-کند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی منچستریونایتد اذعان کرده انتظار افت پدیده جوان تیمش در این فصل را داشته است.

به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو در آستانه بازی امشب تیمش مقابل چلسی در یک چهارم نهایی جام حذفی با بیان اینکه انتظار داشته مارکوس رشفورد 19 ساله در این فصل تا حدی دچار مشکل شود از درخشش این بازیکن انگلیسی در سومین فصل حضورش در منچستریونایتد ابراز اطمینان کرد.

مورینیو درباره رشفورد که در این فصل 7 گل بثمر رسانده به نقل از fourfourtwo به خبرنگاران گفته:

می دانستم رشفورد پس از فصل شوکه کننده کار سختی در این فصل خواهد داشت. فصل پیش فشاری روی او نبود و کسی از او انتظار خوب بازی نکردن نداشت. هیچ کس رشفورد را نمی شناخت، او وارد ترکیب تیم شد و تاثیر خودش را گذاشت. او احساس آزادی می کند. رشفورد بازیکن جوانی است که از فوتبال لذت می برد. از قبل مشخص بود در فصل دوم کارش سخت خواهد بود اما فکر می کنم در فصل سوم اوضاع دوباره خوب خواهد شد.

فصل دوم برای همه دشوار است چون فشار روی بازیکنان قرار می گیرد و مردم انتظارات زیادی دارند. همه در مورد دعوت شدن بازیکن به تیم ملی و قرار گرفتنش در ترکیب کنجکاو هستند. رشفورد ذهنیت خوبی دارد و ما حالا در سه بازی زلاتان را نخواهیم داشت. بنابراین باید از بین او، مارسیال و یا رونی یک نفر را برای جانشینی زلاتان انتخاب کنیم. زلاتان نمی تواند بازی کند و قرار نیست در این مورد گریه کنم. مارکوس خوب کار کرده و در بعضی بازی ها به عنوان مهاجم نوک بازی کرده است. او فرصت بازی داشته و در حال کسب تجربه است بنابراین من خوشحال هستم. او فصل آینده بالغ تر می شود و از تجربه هایش استفاده خواهد کرد. مطمئنم فصل سوم برای او بهتر از فصل دوم خواهد شد.

2031

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها