سیمئونه: نه بخاطر آنچه که در بارسلونا رخ داد اما دیدار خطرناکی خواهیم داشت

سیمئونه-نه-بخاطر-آنچه-که-در-بارسلونا-رخ-داد-اما-دیدار-خطرناکی-خواهیم-داشت

وبسایت رسمی برنامه نود - دیگو سیمئونه در کنفرانس خبری پیش از دیدار شاگردانش مقابل لورکوزن اعلام کرد این تیم نباید با غرور به میدان قدم بگذارد.

به گزارش وبسایت نود، سرمربی اتلتی در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل لورکوزن اعلام کرد علی رغم اینکه این تیم در دیدار رفت با نتیجه 4-2 به پیروزی رسیده است نمی تواند از پیش خودش را در مرحله بعد مسابقات متصور شود. او در این کنفرانس گفت:

در همه دیدارها باید بازی خودمان را ارائه دهیم. باید مانند سایر دیدارها با تمرکز و تعصب بازی کنیم و به نام رقابت ها توجهی نکنیم. با اینکه در آلمان به پیروزی رسیده ایم اما 90 دقیقه خطرناک خواهیم داشت، این حرف را بخاطر بازگشتی که بارسلونا داشت نمی گویم. باید بازی را کنترل کنیم و آنگونه که می خواهیم پیش ببریم.

با اینکه اتلتی برتری 2 گله ای را در خانه حریف به دست آورده است، سیمئونه اعلام کرد با خیالی آسوده پا به میدان نخواهند گذاشت:

بخاطر همه چیز نگران هستم. مشکلات زیادی ممکن است در طول نود دقیقه ایجاد شود و باید آمادگی مقابله با آن ها را داشته باشیم. این دیدار با سایر مسابقات تفاوت زیادی ندارد. همچنین امیدوارم هواداران با حضور در ویسنته کالدرون ورزشگاه را به محلی خوفناک برای حریف تبدیل کنند تا بتوانیم با شرایطی بهتر راهی مرحله بعد مسابقات شویم.

کوین گامیرو نمی تواند در این دیدار حاضر شود با این حال به نظر می رسد تورس برای حضور در این دیدار مشکل خاصی نخواهد داشت:

به شخصیت بازیکنانم احترام می گذارم اما باید بهترین انتخاب را برای جانشینی گامیرو داشته باشم. بعد از آخرین تمرین تصمیم نهایی برای انتخاب بهترین ترکیب را اتخاذ خواهم کرد.

1899

اختصاصی

نظرات ۳

  • میثم تاجی بارسایی

    یعنی تو بارسارو با بایرلورکوزن یکی میکنی ؟؟؟خخخخخخخخ

  • البوغبیش

    مثل اب خوردن ۶ بزن

  • عارف

    بهترین قرعه مرحله بعد واسه رعال بارسا برخورد رعال با اتلتیکو وبارسا با یونتوس

برچسب ها