لوکاکو: نمی‌توان تنها در گذشته زندگی کرد؛ اورتون جاه طلب نیست

لوکاکو-نمیتوان-تنها-در-گذشته-زندگی-کرد؛-اورتون-جاه-طلب-نیست

وبسایت رسمی برنامه نود - روملو لوکاکو طی صحبت‎هایی از نگرش باشگاه اورتون انتقاد کرده است.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از FourFourtwo، روملو لوکاکو ظاهرا قصد ترک اورتون را دارد و حالا طی صحبت‌هایی از میلش به کسب جام به عنوان انگیزه اصلی این کار یاد کرده است. هرچند وی قراردادی تا سال 2019 با اورتون دارد، اما با اعلام عدم تمایلش به تمدید قرارداد، ساز جدایی کوک کرده است. وی در این مورد گفت:

اورتون باشگاهی با تاریخ غنی است، اما این آینده است که باید نوشته شود. من نمی‌خواهم فقط به خاطر گل‌هایی که به ثمر رسانده‌ام به یاد آورده شوم بلکه دوست دارم با جام‌هایی که کسب کردم از من یاد شود. این چیزی است که هواداران می‌خواهند. باید به جای فکر کردن به تاریخ، به فکر آینده باشیم.

لوکاکو در ادامه صحبت‌هایش در انتقاد از اهداف اورتون گفت:

باشگاه باید به دنبال رشد باشد و در این راستا باید بازیکنانی به خدمت بگیرد تا با کمکشان به دنبال کسب جام‌ها باشد. نمی‌دانم اهداف هیئت مدیره چیست اما بازیکنانی در همین لیگ هستند که باشگاه می‌توانسته به خدمت بگیرد اما این کار را نکرده است. از کسی نام نمی‌برم ولی آن‌ها عملکرد خوبی داشته‌اند.

گفتنی است این مهاجم 23 ساله با 19 گل صدرنشین جدول گلزنان لیگ جزیره است و باشگاه‌هایی مثل چلسی، رئال مادرید، یوونتوس و منچستریونایتد در هفته‌های اخیر به جذب وی لینک شده‌اند.
1405
اختصاصی

نظرات ۵

 • Sir Babi

  جاش اینجا نیست ولی فقط‌خواستم بگم اوناییکه میگن مورینیو اتوبوسی دفاع میکنه کاش دوره اول چلسی رو بخاطر‌بیارن همش تو ۱۸ حریف بودن واقعا قیافه و موهاشم اونوقت قشنگ بود.

 • بهنام

  حیف این استعداد بزرگه که در اورتون باشه

 • علی

  باید بیاد پرسپولیس
  ((:

 • علی

  خخخخ.. برو منچستر یونایتد جام ببری.. خخخخ

 • s.Gerard

  اگه اورتون نبود لیورپول باید میگرفتش ولی متاسفانه تو اورتون عمر خودش رو حروم کرد

برچسب ها