رومنیگه: سال ها قبل پیشنهاد نجومی چلسی برای ریبری را رد کردیم

رومنیگه-سال-ها-قبل-پیشنهاد-نجومی-چلسی-برای-ریبری-را-رد-کردیم

وبسایت رسمی برنامه نود - طبق اظهارات رومنیگه بایرن مونیخ چند سال قبل پیشنهاد 56 میلیون پوندی چلسی برای ریبری را رد کرده است و مسئولان بایرن مونیخ این حرکت را آغاز عصری جدید در باشگاه می دانند.

به گزارش وبسایت نود، کارل هاینتس رومنیگه مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ می گوید حدود 10 سال قبل پیشنهاد 56 میلیون پوندی چلسی برای ریبری را رد کردند. رومنیگه معتقد است رد چنین پیشنهادهایی و حفظ ستاره ها بایرن مونیخ را به وضعیت کنونی رسانده است. رومنیگه در مصاحبه با اشپورت بیلد گفت:

پیشنهادی که 2008 برای ریبری به دست ما رسید باور نکردنی بود. تصمیم برای عدم فروش فرانک ریبری را می توان یک نقطه عطف در بایرن مونیخ دانست. این حرکت باعث شد بایرن مونیخ به سوی یک باشگاه خریدار حرکت کند.

ریبری در مصاحبه ای درباره تلاش آنچلوتی برای جذبش در 2009 گفت:

آنچلوتی سال 2009 و زمان حضورش در چلسی هم خواهان جذب من بود. این بدان معناست که او من را به عنوان یک بازیکن می پسندد و این عالی به نظر می رسد.

هم اکنون بیش از یک دهه از حضور ریبری در بایرن مونیخ سپری می شود و او تحت نظر آنچلوتی دوباره به روزهای اوج خود برگشته است. این هافبک 33 ساله چند ماه قبل قرارداد خود را تا تابستان 2018 تمدید کرد.

 

7899

 

اختصاصی

نظرات ۱

  • F.lampard

    اگه میومد 24ساعته کلینیک خانوم اوا کارنرو بود....

برچسب ها