اینیستا: می خواهم در بارسلونا بازنشسته شوم؛ اونزوئه توانایی و انگیزه هدایت تیم را دارد

اینیستا-می-خواهم-در-بارسلونا-بازنشسته-شوم؛-اونزوئه-توانایی-و-انگیزه-هدایت-تیم-را-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - بارسلونا همچنان به دنبال جانشین لوئیز انریکه است و خوان کارلوس اونزوئه یکی از گزینه های مدیریت باشگاه به شمار می رود و آندرس اینیستا نیز از همکاری با او خوشحال می شود.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، اینیستا، کاپیتان 32 ساله بارسلونا از احتمال سرمربیگری دستیار کنونی لوئیز انریکه استقبال کرد و گفت:

اونزوئه همه چیز را خیلی خوب می داند. او قبلاً با ما بوده و حالا هم در کنار ماست. مطمئنم که او آماده است و انگیزه و توانایی هدایت تیم را هم دارد. سرمربی جدید باید خیلی صبور باشد و خیلی به شانس نیاز خواهد داشت. هر کسی که مدیران تصمیم بگیرند، ایده آل خواهد بود.

اینیستا در مورد شرایط شخصی خود نیز گفت:

هدف من این است که بتوانم اینجا بازنشست شوم. با اینحال، کاری که هرگز انجام نخواهم داد، این است که فقط محض ماندن، اینجا بمانم. هرگز مشکلی میان اینیستا و بارسلونا وجود نخواهد داشت.

در نهایت او راجع به فرم کنونی بارسلونا صحبت کرد و اظهار داشت که هیچگونه نگرانی از بابت قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و حریف احتمالی ندارد:

درست مثل هر سال، تیم های قدرتمندی در مرحله یک چهارم نهایی حضور دارند و با هر تیمی که روبرو شویم نبرد فوق العاده ای خواهد شد. از لحاظ بازی و نتیجه به جز شکست 2-1 مقابل دپورتیوو در جهت مثبتی حرکت می کنیم. امیدوار به فتح عناوین هستیم.

بارسلونا روز یکشنبه از هفته 28 رقابت های لالیگا به مصاف تیم والنسیا خواهد رفت.

1771

اختصاصی

نظرات ۶

 • میثم تاجی بارسایی

  عشق مایی جناب مهندس!

 • omid

  مگه داريم بهتر از اين پسر
  فوتباليست به دنيا اومده

 • ابوالفضل

  انریکه بهرتینه

 • علی صادقی

  خیالت راحت وقتی رفتی
  فرشید اسماعیلی میاد جات پر میکنی

 • وحید

  فکر رفتن اینیستا قلب ادم رو به درد میاره

 • بارسلونا❤

  تو بهترین هافبکی هستی که دنیای فوتبال به خود دیده و دیگه نمیبینه ...

  اینیستا جوووون❤

برچسب ها