مورینیو: هرگز دی ماریا و ولبک را نمی فروختم!

مورینیو-هرگز-دی-ماریا-و-ولبک-را-نمی-فروختم

وبسایت رسمی برنامه نود - ژوزه مورینیو طی صحبت‌هایی به انتقاد از سیاست‌های نقل و انتقالاتی منچستریونایتد در دوران قبل از حضورش در این تیم پرداخته است.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود، مربی پرتغالی منچستریونایتد که این روزها به اواخر فصل اول حضورش در این تیم نزدیک می‌شود، معتقد است تیمش پیش از حضور وی، نقل و انتقالات مناسبی نداشته است. وی در مصاحبه با BBC در این زمینه گفت:

وقتی من به اینجا آمدم، باشگاه را در شرایط ناراحت کننده ای دیدم. یونایتد بازیکنانی را خریده بود که من هرگز نمی‌خریدم و بازیکنانی را فروخته بود که من هرگز نمی‌فروختم! من هرگز امثال دی ماریا، ولبک و چیچاریتو را نمی‌فروختم! فاصله ای بین پتانسیل فعلی ما و انتظارات از باشگاه وجود دارد! ما برای سلطه بر لیگ و فتح جام‌های مختلف آماده نیستیم! به خاطر هویت باشگاه و خود من، قطعا در همه بازی ها برای برد به میدان می رویم. ولی فاصله ای بین جاه طلبی های این باشگاه بزرگ با جایگاه فعلی واقعی ما افتاده است.

گفتنی است منچستریونایتد که اخیرا به دست چلسی از جام حذفی کنار رفته بود، با پیروزی دیشب مقابل روستوف به جمع 8 تیم برتر لیگ اروپا رسیده است.

1405

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها