حضور کیمیش در صدر لیست خریدهای تابستانی گواردیولا

حضور-کیمیش-در-صدر-لیست-خریدهای-تابستانی-گواردیولا

وبسایت رسمی برنامه نود - پپ گواردیولا قصد دارد در تابستان تغییرات زیادی در کادر بازیکنان منچستر سیتی اعمال کند و به همین منظور چندین بازیکن از این تیم جدا خواهند شد و همانند تابستان گذشته، سیتیزن ها حضوری فعال در بازار نقل و انتقالات خواهند داشت.

به گزارش وبسایت نود، پس از شکست مقابل موناکو و شانس بسیار کم منچستر سیتی برای قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، گفته می شود پپ گواردیولا قصد دارد در تابستان اجازه خروج 15 بازیکن تیم را صادر کند و 6 ستاره جدید به ترکیب تیمش اضافه کند. طبق گزارش رسانه های انگلیس، در لیست پپ بیشتر بازیکنان آلمانی و اسپانیایی دیده می شوند و یاشوا کیمیش هافبک بایرن مونیخ در صدر این لیست قرار دارد. کیمیش در اولین فصل حضورش در بایرن مونیخ زیر نظر پپ گواردیولا شانس زیادی برای حضور در میدان پیدا کرد اما در فصل کنونی آنچلوتی کمتر او را در ترکیب تیمش قرار می دهد.

رالف رانگنیک مدیر ورزشی لایپزیگ که به دلیل حضور کیمیش در این باشگاه رابطه نزدیکی با هم دارند هفته گذشته در مصاحبه با Sport1 درباره این بازیکن جوان گفت:

شرایط برای یاشوا دشوار است. فصل گذشته سرمربی او را می خواست و زیر نظر سرمربی قبلی شانس زیادی برای حضور در میدان پیدا می کرد. اکنون سرمربی تیم تغییر کرده و سرمربی جدید هم موفق است. زیر نظر آنچلوتی کیمیش اهمیت گذشته را از دست داده است.

در همین حال باشگاه بایرن مونیخ در نظر دارد با خداحافظی لام در پایان فصل، کیمیش را جایگزین او در سمت راست کند، چیزی که به مزاق این بازیکن زیاد خوش نمی آید. رومنیگه درباره نقشه باشگاه برای کیمیش گفت:

او در برنامه های آینده ما جایگاهی مهم دارد. از فصل آینده و با نبود لام، او دقایق بیشتری برای حضور در زمین به دست خواهد آورد.

قرارداد کنونی کیمیش با بایرن مونیخ تا تابستان 2020 معتبر است و رسانه های انگلیس ارزش او را 46 میلیون یورو اعلام کرده اند.

7899

اختصاصی

نظرات ۶

 • حسن قاسمی

  گواردیولا فقط تونست تو بارسا موفق باشه معلوم شد هنو مونده تا بزرگ شه کاری نکرد اصا

  • حسود

   تو بایرن پ چی بود

  • بهروزاحمدی realmadrid

   گواردیولا
   باهنرمسی
   توبارساپپ
   گواردیولاشد!!!!

 • نوید64

  امثال گواردیولا و زیدان و انریکه برای تیمهایی که ستاره شاخصی ندارن کاری نمیتونن بکنن..سال اینده با حضور چلسی کونته در لیگ قهرمانان اروپا خیلی جذاب میشه

 • مهرشادم

  به قول تیری آنری : اینکه ما از گوآردیولا فقط انتظار قهرمانی تو چمپیون لیگ رو داریم نشون میده چقد این مربی بزرگه :)

 • HOSSAIN

  شما چرا نمیفهمین بازیکن سازی یعنی چی ؟!!
  شما ببینین این کیمیش قبل پپ چی بود بعد پپ چی شد الان کجاست ؟!؟!!!
  داگلاس کاستا طیر نظر پپ چی شد ؟؟؟
  الابا زیر نظر پپ چی شد ؟؟؟؟
  تیاگو ؟؟؟؟کجا بود ذخیره فیکس بارسا الان چی ؟؟؟؟
  باید بریم ببینیم بازیکن سازی چیه ؟ هی ساز مخالف نزنین !!!
  الان ببینین ازژسوس چی مبسازه ؟؟؟یا رحیم ببینین چه خوب شده ؟! ببینین سانه داره چیکار میکنه توی شالکه خوب بود الان به قول خارجیا تاپ پلیره !!
  الان کیمیش دخیره فیکس هست ببینید اگه اومد من سیتی چی میشه ؟؟؟
  گینزلی کومن زیر نظر پپ چه پیشرفی کرد ؟؟؟سرخیو بوسکتس ؟؟پیکه؟؟خیلی و خیلی ها دیگه..
  اینا رو ببینین

برچسب ها