میستره: بارسلونا در شرایط خوبی است و روحیه فوق العاده ای دارد

میستره-بارسلونا-در-شرایط-خوبی-است-و-روحیه-فوق-العاده-ای-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - بارسلونا باید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یوونتوس برود و نایب رییس این تیم در خصوص وضعیت این تیم اعلام کرد بارسا روحیه فوق العاده ای دارد.

به گزارش وبسایت نود، بارسلونا در دیدار رفت باید در تورین به مصاف حریف خود برود و بدین ترتیب برای نخستین بار دنی آلوز مقابل بارسلونا به میدان خواهد رفت. تیم لوییز انریکه در مرحله یک هشتم نهایی موفق شد شکست ۴-۰ را با پیروزی ۶-۱ جبران کند و روحیه فوق العاده ای بدست آورد. با این وجود نایب رییس بارسلونا در خصوص دیدارهای پیش روی این تیم در لیگ قهرمانان اروپا در مصاحبه با beIn sport گفت:

هر قرعه ای ممکن بود برای ما اتفاق بی افتد. همه تیم های حاضر در این مرحله قدرتمند هستند و همیشه آماده حضور مقابل تیم های قدرتمند هستیم. دیدار سختی داریم و باید فینال رقابت های دو سال پیش را تکرار کنیم. روحیه فوق العاده ای داریم و در شرایط خوبی به سر می بریم اما این بدان معنا نیست که از پیش خود را برنده می دانیم، برای یووه احترام زیادی قائلیم. اینکه در دیدار برگشت باید در خانه بازی کنیم بستگی به دیدار رفت دارد تا بدانیم این قرعه یک مزیت است یا خیر، امیدواریم شرایط دیدار رفت مقابل پاریسی ها تکرار نشود، باید در تورین به گل برسیم.

۱۸۹۹

اختصاصی

نظرات ۲

 • مسی خدای فوتبال

  وقتی تیمتونو بردیم بهترم میشه

 • بهروزاحمدی realmadrid

  ازبین چهارتیم
  رئال بایرن یووو
  بارسادوتیمی که
  بیان بالابه احتمال
  زیادیکی ازاون دو
  تیم توفینال قهرمانه

برچسب ها