زیدان: رونالدو ممکن است گاهی اوقات تعویض شود؛ صدرنشینی در حال حاضر معنایی ندارد

زیدان-رونالدو-ممکن-است-گاهی-اوقات-تعویض-شود؛-صدرنشینی-در-حال-حاضر-معنایی-ندارد

وبسایت رسمی برنامه نود - زین الدین زیدان از پیروزی حیاتی تیمش مقابل اتلتیک بیلبائو در ورزشگاه سن مامس خوشحال بود و در پایان بازی طبق معمول با خبرنگاران گفتگو کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، رئال مادرید با کسب 3 امتیاز حساس خارج از خانه، صدرنشینی خود را در پایان هفته 28 تثبیت کرد و با 65 امتیاز، اختلاف خود را با بارسلونا به 5 امتیاز رساند. زیزو در پایان بازی گفت:

در زمین بسیار سختی پیروز شدیم، باید سختی را تحمل می کردیم اما بسیار با شخصیت بازی کردیم. کسب پیروزی در این دیدار فوق العاده مهم بود. 11 بازی در لیگ باقی مانده و تک تک آنها حیاتی خواهند بود، که برخی از آنها مقابل حریفان بسیار سختی است. ما صدرنشین هستیم اما این هیچ معنایی ندارد. بازی را خیلی خوب مدیریت کردیم. نکته مهم این است که می دانستیم کسب پیروزی در این ورزشگاه چقدر سخت خواهد بود اما تلاش زیادی کردیم و به راه خود ادامه دادیم. اتلتیک تیمی است که تا لحظه آخر مبارزه می کند و برای ما مشکل ساز شدند. آنها روی ضربات شروع مجدد بسیار قوی هستند.

مارسلو و اینیاکی ویلیامز:

او جایگیری بدی نداشت؛ آنها به دنبال این راه بودند... بیل هم تا آخرین توپی که از زمین خود دور کردیم به تیم کمک کرد. برای این پیروزی سختی کشیدیم. ویلیامز بازیکن جوانی است که انرژی و کیفیت زیادی دارد، و می تواند برای هر تیمی مشکل ساز شود اما بالاخره موفق به مهار او شدیم.

وقفه بازی های ملی:

برخی از بازیکنان استراحت خواهند کرد. برخی از آنها نیز بازی های قابل توجهی را انجام خواهند داد، اما کاری نمی توانیم انجام دهیم. بازیکنان به همراه تیم های ملی خود به اردو خواهند رفت و نمی توانیم این را تغییر دهیم. من می توانم کمی استراحت کنم، اما آنها چنین شانسی نخواهند داشت. وقتی آنها برگردند طی 25 روز 9 بازی برگزار خواهیم کرد و در آن زمان باید با تمام وجود بازی کنیم. مطمئنم که به همه آنها نیاز خواهیم داشت. با هیچ کدام از مربیان تیم های ملی در مورد اینکه به بازیکنان استراحت دهد صحبت نخواهم کرد.

کریم بازی فوق العاده ای داشت و کاسمیرو هم عملکردی مشابه در خط میانی ارائه کرد. با تعویض ها به دنبال تعادل بیشتری بودم. کریستیانو رونالدو هر از چند گاهی می تواند تعویض شود، مشکلی نیست. او از پیروزی تیم خوشحال بود.

تعویض مودریچ:

به دنبال تعادل بودیم و می خواستیم با حضور لوکاس وازکز کمی در دفاع فشرده تر باشیم. این تعویض به معنی عقب نشینی و منتظر ماندن نبود، بلکه برعکس؛ تنها کمی به دنبال تعادل و استحکام بیشتر بودیم. ما ایسکو و موراتا را به بازی فرستادیم چون کریستیانو و گرت تمام توان خود را به کار گرفته بودند. وقتی در جلوی زمین دوندگی زیادی داشته باشید، سخت می شود. ایسکو و موراتا خیلی خوب کار کردند.

کیلور ناواس:

این بحث از مدت ها قبل بسته شده است. ما پشت او هستیم، همانطور که از کاسیا و یانیز حمایت می کنیم. همه ما بسیار متحد هستیم و باید همینطور ادامه دهیم. گاهی اوقات ممکن است اشتباهی مرتکب شوید اما امروز چند واکنش فوق العاده داشت و به لطف او سایر هم تیمی هایش، با 3 امتیاز از زمین مسابقه خارج شدیم.

1771

اختصاصی

نظرات ۱۳

 • Nobel

  شامپو کلیر تبلیغ کنه بازم اموراتش میگڎره

 • بهروزاحمدی realmadrid

  مرسی که هستی
  زیدان بزرگ

 • بهروزاحمدی realmadrid

  خیلی حال
  میده وقتی
  هم توایران
  صدرباشی
  هم اسپانیا!!!!!!

  • میثم تاجی بارسایی

   ولی حالت گرفته میشه وقتی بدونی هم تو ایران هم تو اسپانیا با کمک داورا و فدراسیون و لابی صدر باشی!!!

  • erfan.cr7

   وقتی بارسایی در مورد داوری حرف میزنه ... مستند کمدی سینماهای دنیا

  • صالح

   میثم جان شما اصلا فوتبال میبینی؟؟؟؟!!!
   با این نظرت بعید میدونم این اواخر فوتبال دیده باشی

 • Z.S4

  عاشقتم زیزو.
  راستی دقت کردین بازیه رفت رو هم 2-1بردیم؟اتفاقا اون بازی رو هم آقای احمدی گزارش کردنو گل اولم بنزما زد و در ادامه، بازی به تساوی کشیدو دوباره گل زدیم و در نهایت هم پیروز شدیم. تازه موراتا هم تو اون بازی به جای بنزما به زمین اومد. یه چیز دیگه هم هست! اینکه زننده ی گل دوم تو بازی رفت (که موراتا بود)کارت زرد گرفت و تو این بازی هم زننده ی گل دوم (کاسمیرو) کارت زرد گرفت.همچنین کارواخال هم در هر دو بازیه رفتو برگشت کارت زرد گرفت.
  در کل چقدر جذابه این فوتبال...
  *درود فراوون بر رئالو رئالی.

 • مسی خدای فوتبال

  چرا رونالدو گل نمیزنه پاس گلم نمیده رعال داره بازی هارو بدون رونالدو میبره بعد توپ طلارو میدن به رونالدو امسال باید از رعال راموس یا بیل جزو سه بازیکن برتر سال بشن

  • ....

   معلومه خیلی بازی رو دیدی که می گی پاس گل نمی ده، بعدش هم آخه رونالدو پنالتی های مهم رو نمی زنه کهکشان راه شیری که باعث شه تیمش قهرمان نشه :)

  • erfan.cr7

   2تا پاس گل داد

  • علیرضا

   دوتا پاس گل و کی داد ؟

  • صالح

   دفعه ی بعد خواستی همین جوری یه حرفی بزنی قبلش حداقل تحقیق کن
   پاس گل هر دو تا گل رو رونالدو داد

 • علی رئالی

  عیدتون مبارک

برچسب ها