شنیشل: پیروزی مقابل ایران انگیزه‌ای برای ارائه بهترین عملکرد در بازی‌های پیش رو ما شد

شنیشل-پیروزی-مقابل-ایران-انگیزهای-برای-ارائه-بهترین-عملکرد-در-بازیهای-پیش-رو-ما-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی عراق پس از پیروزی مقابل ایران گفت: ما از امروز صفحه جدیدی را برای خودمان باز خواهیم کرد و برای بازی‌های پیش رو خود در مقدماتی جام جهانی با تمام قدرت خواهیم جنگید.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، تیم ملی فوتبال کشورمان روز گذشته در آخرین دیدار تدارکاتی خود مقابل عراق در پشت درهای بسته در ورزشگاه آزادی صف آرایی کرد و این دیدار با نتیجه یک بر صفر به نفع عراق به پایان رسید.

 راضی شنیشل، سرمربی عراق پس از این بازی گفت: پیروزی امروز مقابل ایران تنها آغاز و انگیزه‌ای برای ارائه بهترین عملکرد در ادامه رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه خواهد شد.

وی افزود: ما از امروز صفحه جدیدی را برای خودمان باز خواهیم کرد و برای بازی‌های پیش رو خود در مقدماتی جام جهانی با تمام قدرت خواهیم جنگید تا بتوانیم جواز حضور در جام جهانی را کسب کنیم.

 

2051

فارس

نظرات ۵

 • بهروزاحمدی realmadrid

  شکست توبازیای
  دوستانه طبیعیه
  ایشالابابازگشت
  لژیونرها میریم
  واسه بردن قطر
  چین وصعود
  مقتدرانه به
  جام جهانی

  • ارتش مرغ

   چی شد دوباره طرفدار کیروش و تیم ملی شدین پ3پسیا؟
   الحق که آفتاب پرست برازندتونه

  • امین - جرج بست

   یعنی چی طبیعیه ...!!!؟؟؟، چطور وقتی شیلی رو میبریم شاهکار حساب میشه وقتی به عراق میبازیم همه چی طبیعی میشه ...!!!؟؟؟، البته وقتی سرمربی یه تیم باشگاهی به خودش اجازه میده توی برنامه_های فدارسیون و تیم ملی که سرمربیگری الان_شو مدیون اعتماد اون فدارسیونه دخالت کنه و واسشون تعیین تکلیف کنه، همچین باخت_های طبیعی محسوب میشه، اینی که مثل بعضی تیما 3تا 3تا نخوردیم غیر طبیعیه ...!!!

  • محمد

   تیم اصلی نبوده این اقا میتونه با اون پنالتی خوشحال باشه

 • فرید

  نمیدونم چرا همش اسم این طرفو شنسل میخونم. یاد شنسل مرغ می افتم خخخ
  من فکر میکنم بازی مساوی میشه البته اگر خدایی نکرده گل بخوریم حتی مساوی کردن هم سخت میشه ولی در غیر اینصورت مساوی محتمل ترین نتیجه اس که برای ما عالی نیست ولی خوبه چون 3 بازی در ایران داریم که دو تاش با چین و سوریه خیلی آسونه و فقط ازبکستان میمونه که دشواره. به نظرم اصلا کار صعود به بازی با کره و ازبکستان بستگی پیدا نمیکنه و تو 3 بازی با قطر و چین و سوریه تموم میشه

برچسب ها