کوتینیو: باید در بازی با منچسترسیتی پیروز شویم

کوتینیو-باید-در-بازی-با-منچسترسیتی-پیروز-شویم

وبسایت رسمی برنامه نود - کوتینیو در مورد اهمیت دیدار با منچسترسیتی صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، لیورپول در حالی یکشنبه شب میهمان منچسترسیتی است که تیم کلوپ می تواند با برد در این بازی حساس در جدول بالاتر از سیتی قرار گیرد (ولو اینکه یک بازی بیشتر نسبت به منچسترسیتی دارد). کوتینیو ستاره 24 ساله لیورپول در آستانه دیدار حساس با سیتی در مورد شرایط این مسابقه چنین گفته است:

بازی بسیار مهمی پیش رو داریم. منچسترسیتی یکی از بهترین و بزرگترین تیم های انگلیس است و ما با آن ها در کورس رقابت برای حضور در رده دوم هستیم. بنابراین باید در این بازی پیروز شویم. بعد از حذف از لیگ قهرمانان اروپا، قطعاً سیتی با تمرکز بیشتری در لیگ برتر کار خواهد کرد و باید مراقب باشیم. این بازی همانند یک فینال است و برای آن که بالاتر از سیتی قرار گیریم، باید در این بازی پیروز شویم.

بازیکنان در ابتدای فصل خوب شروع کردند و هدف مان قهرمانی در لیگ بود، اما بعد شرایط تغییر کرد و جام حذفی را هم از دست دادیم. حالا به دنبال این هستیم تا در لیگ به رتبه دوم برسیم و از حضور در فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا مطمئن شویم. لیورپول باید در این مسابقات حاضر باشد و ما هم برای رسیدن به این مهم، تمام تلاش مان را می کنیم.

1878

اختصاصی

نظرات ۱

  • استقلال تیم چهارم پایتخت

    میگن مسئولین سیتی برای تقویت روحیه بازیکن ها بهشون شامپو و صابون و ... دادند:)))))

برچسب ها